Школа ремонту

Статті на теми ремонту квартири

Планування та перепланування

Поради архітекторів з перепланування інтер'єру. Помилки планування - як побачити і виправити.

Сантехніка

Приймаючи рішення про початок ремонту ванної кімнати, в першу чергу нас цікавить, скільки коштуватиме така переробка. 

Оздоблювальні роботи

Сучасний ремонт не можливий без якісних оздоблювальних матеріалів.

Стелі: всі типи конструкцій

Вдосконалена конструкція стель з кожним днем набуває все більшої популярності.

Підлоги: різновид покриттів

Вибір підлогового покриття - один з основних етапів у ремонтних роботах незалежно від типу приміщення.

Все про електрику

Школа для Електрика. Всі Секрети Майстерності.

 

Кухня від дизайнерів метерРемонт кухні є вельми трудомісткою і складною роботою, що пояснюється великою кількістю вимог до організації кухонного простору. Крім естетичних якостей, кухні повинні також відрізнятися ергономікою, практичністю, а також функціональністю. А все, що знаходиться в приміщенні: обробка, меблеві конструкції і предмети декору, повинні бути екологічними і довговічними.

kvartira vikiamsa10Ремонт передпокої є не менш важливим, ніж одяг для людини. Саме цю кімнату помічають гості в першу чергу, коли заходять в квартиру, а відповідно по ній складається все подальше враження. Також передпокій виступає не тільки візитною карткою квартири, але і вважається найбільш уразливим приміщенням, так як сюди заходять в брудному взутті, знімають верхній одяг, відкривають парасолі для подальшої просушки, а також заносяться санки, коляски і багато іншого. Відповідно важливо не тільки ретельно продумати дизайн, але і вибрати якісні стійкі матеріали для обробки.

Дитяча для трьох дітейПід час розробки та створення інтер'єру для дитячої кімнати багато батьків стикаються з різними проблемами. Особливо складно тим, у кого в родині троє діток, а житлоплощу дозволяє виділяти лише одну кімнату для них. У такій ситуації батьки повинні організувати простір таким чином, щоб нікого не образити і при цьому подбати про комфорт для кожної дитини.

Візуалізація дитячої кімнатиКомната для подростка является полностью его личным пространством, в котором молодой человек не только учится, но и отдыхает, развлекается и даже общается со своими друзьями. Очень важно, чтобы подростку было максимально комфортно в такой комнате, иначе он будет регулярно искать поводы уйти на улицу.

Що вибрати облицювальна цегла або каміньОблицювання будинку - один з найбільш важливих етапів будівництва. За зовнішнім виглядом будівлі можна зрозуміти, що за люди його господарі, який у них характер і смак. Навіть з невеликого і непримітного будиночка можна зробити палац за допомогою якісного та стильного обробки.