Школа ремонту

Статті на теми ремонту квартири

Планування та перепланування

Поради архітекторів з перепланування інтер'єру. Помилки планування - як побачити і виправити.

Сантехніка

Приймаючи рішення про початок ремонту ванної кімнати, в першу чергу нас цікавить, скільки коштуватиме така переробка. 

Оздоблювальні роботи

Сучасний ремонт не можливий без якісних оздоблювальних матеріалів.

Стелі: всі типи конструкцій

Вдосконалена конструкція стель з кожним днем набуває все більшої популярності.

Підлоги: різновид покриттів

Вибір підлогового покриття - один з основних етапів у ремонтних роботах незалежно від типу приміщення.

Все про електрику

Школа для Електрика. Всі Секрети Майстерності.

 

Міжкімнатні двері – це не лише необхідність, а і елемент декору. Тому треба знати про всі особливості та нюанси, аби обрати те, що підійде для конкретного приміщення. Раніше використовували лише дерев’яні міжкімнатні двері. Та зараз з’явилося набагато більше варіацій. Тому в статті ми розкажемо, які бувають двері для приміщення, які в них особливості та що краще обрати.

Безпека квартири – це дуже важливо, адже ніхто не хоче, аби в його житло змогли потрапити крадії. Сьогодні крадіжки відбуваються досить часто, незважаючи на те, що в кожному населеному пункті працює поліція. В принципі, в цьому немає нічого дивного, адже крадії часто знаходять можливість «обіграти» закон. Тому варто самим дбати про свою безпеку та захищати житло.

В цій статті ми розкажемо про те, як зробити квартиру максимально безпечною та захищеною від крадіїв.

Купівля квартири – це дуже серйозний та відповідальний процес. Необхідно пам’ятати про всі нюанси та ні в якому разі не потрапити в руки до шахраїв. Адже сьогодні квартира в новобудові по невисокій ціні може здатися справжнім подарунком долі. От тільки, врешті, все може скінчитися справжнім жахом. Ви втратите гроші та просто лишитеся на вулиці. Тому зараз ми розкажемо про те, на що звертати увагу при купівлі квартири та як уникнути неприємних моментів.

Практично кожна сім'я, плануючи ремонт квартири в Києві, постає перед проблемою. Як здійснити цей захід в мінімально короткі терміни. При цьому домогтися відмінної якості скоротивши витрати до мінімуму. Ефективно вирішити ці завдання дозволити лише попередня відповідальна підготовка. Пропоновані поради фахівців допоможуть грамотно організувати в квартирі ремонтний процес.

Поточний ремонт квартириПроведення капітального ремонту квартири - справа, яка потребує особливо ретельного підходу, адже від правильного вибору підрядника залежить якість виконаних робіт і, як підсумок, комфорт та зручність подальшого проживання. Побоюючись потрапити в халепу, власники житла часто подовгу не можуть зважитися вибрати компанію по ремонту квартир. На вибір будівельної компанії впливає ряд факторів, серед яких - вартість будівельних і ремонтних робіт.