Школа ремонту

Статті на теми ремонту квартири

Планування та перепланування

Поради архітекторів з перепланування інтер'єру. Помилки планування - як побачити і виправити.

Сантехніка

Приймаючи рішення про початок ремонту ванної кімнати, в першу чергу нас цікавить, скільки коштуватиме така переробка. 

Оздоблювальні роботи

Сучасний ремонт не можливий без якісних оздоблювальних матеріалів.

Стелі: всі типи конструкцій

Вдосконалена конструкція стель з кожним днем набуває все більшої популярності.

Підлоги: різновид покриттів

Вибір підлогового покриття - один з основних етапів у ремонтних роботах незалежно від типу приміщення.

Все про електрику

Школа для Електрика. Всі Секрети Майстерності.

 

Практично кожна сім'я, плануючи ремонт квартири в Києві, постає перед проблемою. Як здійснити цей захід в мінімально короткі терміни. При цьому домогтися відмінної якості скоротивши витрати до мінімуму. Ефективно вирішити ці завдання дозволити лише попередня відповідальна підготовка. Пропоновані поради фахівців допоможуть грамотно організувати в квартирі ремонтний процес.

Поточний ремонт квартириПроведення капітального ремонту квартири - справа, яка потребує особливо ретельного підходу, адже від правильного вибору підрядника залежить якість виконаних робіт і, як підсумок, комфорт та зручність подальшого проживання. Побоюючись потрапити в халепу, власники житла часто подовгу не можуть зважитися вибрати компанію по ремонту квартир. На вибір будівельної компанії впливає ряд факторів, серед яких - вартість будівельних і ремонтних робіт.

невелика кухняПланування типових і малогабаритних квартир не відрізняється великою різноманітністю варіантів, і тим більше, не радує власників своїми габаритами. Обмежені площі приміщень змушують дизайнерів і виробників меблів шукати варіанти, які допоможуть раціонально і зручно облаштувати навіть саму малогабаритну кімнату. Однією з найбільш проблемних зон в цьому випадку є кухня. Велика функціональне навантаження на це приміщення і високі вимоги до організації простору стимулюють ідеї, які допомагають облаштувати приміщення з максимальною віддачею і ергономічністю. Різні Лайфхакі для маленької кухні ...

Кухня від дизайнерів метерРемонт кухні є вельми трудомісткою і складною роботою, що пояснюється великою кількістю вимог до організації кухонного простору. Крім естетичних якостей, кухні повинні також відрізнятися ергономікою, практичністю, а також функціональністю. А все, що знаходиться в приміщенні: обробка, меблеві конструкції і предмети декору, повинні бути екологічними і довговічними.

kvartira vikiamsa10Ремонт передпокої є не менш важливим, ніж одяг для людини. Саме цю кімнату помічають гості в першу чергу, коли заходять в квартиру, а відповідно по ній складається все подальше враження. Також передпокій виступає не тільки візитною карткою квартири, але і вважається найбільш уразливим приміщенням, так як сюди заходять в брудному взутті, знімають верхній одяг, відкривають парасолі для подальшої просушки, а також заносяться санки, коляски і багато іншого. Відповідно важливо не тільки ретельно продумати дизайн, але і вибрати якісні стійкі матеріали для обробки.