Плануючи ремонт , кожен задається питанням, у скільки йому обійдеться ця затія. Адже якісний ремонт - захід не з дешевих. Для вашої зручності компанія «Метер» намагається надати максимум даних. У розділі «Розцінки на послуги» ви знайдете вичерпну інформацію про вартість всіх основних наших послуг .

 

Ціни на дизайн інтер'єрів

Компанія пропонує 3 типи дизайну інтер'єрів : «Типовий», «Престижний» та «Ексклюзивний». Звичайно, точна сума буде залежати від особливостей приміщення, складності архітектурних форм, обсягу робіт, площі.
Все це розраховується в індивідуальному порядку, але приблизну вартість можна прорахувати вже зараз.
Хочемо звернути вашу увагу, що при заявкуе повного комплексу ремонтних робіт дизайн «Типовий» розробляється безкоштовно. За вашим бажанням наші майстри створять візуалізацію дизайну інтер'єру, розроблять пакет креслень.

Ціни на ремонтні роботи

Для більш зручного користування всі ремонтні роботи поділені на підрубрики : підлоги, стіни, отвори, вікна, двері, стелі, демонтаж, декоративні види робіт, сантехнічні та електромонтажні роботи. Ціни змінюються, тому дані на сайті регулярно оновлюються. Якщо який-небудь послуги ви не змогли знайти в прайсі, то можна зробити запит на нашу електронну пошту або зателефонувати . Після етапу приблизного самостійного підрахунку можна заявкуивать детальний розрахунок кошторису . Для цього у відповідному розділі прикріпіть план приміщення і вкажіть деталі заявки .
Компанія «Метер» бере на себе всі турботи аж до навантаження-розвантаження будматеріалів і вивезення сміття, що теж вказано в переліку. Докладний прайс-лист дає можливість клієнту самому контролювати весь процес ціноутворення , прорахувати кожен крок і врахувати кожну копійку.

Калькулятор ремонту

У цьому розділі можна самостійно прорахувати вартість ремонту, внісши в поля параметри приміщення. Ще один плюс кошторисного калькулятора полягає в тому, що він надає дані відразу по 4-м класами ремонту: «Косметичний», «Люкс», «Преміум» і «Стандарт». Кілька кліків мишкою і детальний кошторис у вас на екрані.

 

Чи може якісний ремонт коштувати дешево?

Стоимость ремонта

Напевно кожен, хто затівав ремонт, ставив питанням яка вартість ремонтних робіт у Києві? Провівши моніторинг цін можна сказати, що розцінки на ремонтні роботи сильно відрізняються. Іноді ціни на ремонтні роботи відрізняються в рази. На яку суму слід розраховувати і чи можна зробити якісний ремонт дешево?

Зміст:
1. У скільки вам коштуватиме ремонт у Києві?
2. З чого складається ціна на ремонт
3. Як впливає ціна на якість та терміни?
4. Строки ремонту квартири в новобудові

1. У скільки вам обійдеться ремонт у Києві?

Щоб отримати конкретну суму, слід відповісти на цілий ряд питань:
•    Який вид ремонту ви хочете: економ, стандарт чи преміум?
•    Хто виконуватиме роботи: нелегальна бригада шабашників чи професійна будівельна компанія?
•    Ремонт буде капітальний чи косметичний?
У всіх цих випадках розцінки на будівельні роботи сильно відрізнятимуться. Важливо враховувати, що розцінки на оздоблювальні роботи у бригад, які працюють неофіційно, значно нижчі. Вони не сплачують податки, не дають гарантії і, отже, їх не можна притягти до відповідальності у разі неякісних послуг.
Якщо ви хочете дізнатися точну вартість ремонту пропонуємо вам оформити замовлення на детальний розрахунок кошторисної вартості ремонтних робіт і матеріалів.

2. З чого складається ціна на ремонт

Ціна ремонту квартири залежить від багатьох факторів: площі, кількості виконуваних робіт, наявності ліфта, типу оздоблення та ін.
Враховується фізичний стан квартири. Так ціна на ремонтні роботи в новобудові буде дещо нижчою, оскільки відпадає необхідність у демонтажних роботах.

Має значення цегляний будинок або панельний, а також коли востаннє було проведено ремонт. Щодо загальної площі квартири, то всупереч очікуванням у перерахунку на квадратний метр малогабаритна малосімейка коштуватиме дорожче, ніж 5-ти кімнатна квартира.
Розцінки на оздоблювальні роботи також відрізняються, оскільки укладання паркету та ламінату потребує різних зусиль та тимчасових витрат.

3. Як впливає ціна на якість та терміни?

Стоимость ремонта

У будівельно-ремонтній сфері була помічена дуже цікава тенденція: якщо робота виконується якісно та швидко, то вона потребує залучення висококласних професіоналів у великій кількості. Все це виливається на значну суму, виходить досить дорого.
Якщо ви знайдете ремонтників, які виконують свою роботу якісно, ​​з великою відповідальністю підходять до завдання і беруть за це недорого, то ремонт у них займає тривалий час. Ринок сповнений фахівців, які пропонують виконати ремонт швидко і дешево, проте поспіх і економія на професійних інструментах призводить до плачевних результатів - ремонт виконано криво і має безліч недоліків. Поєднання всіх трьох параметрів «швидко», «дешево» та «якісно» є утопією.
Майстерня ремонту МЕТЕР пропонує оптимальне співвідношення якості, термінів та ціни. Це стало можливим завдяки злагодженій команді професіоналів та великому досвіду роботи.

4. Строки ремонту квартири в новобудові

Розглянемо реальні терміни з прикладу типової однокімнатної квартири в 40 кв. м.
Деякі ділки гарантують зробити ремонт за 2-3 місяці, а іноді трапляються навіть пропозиції відремонтувати всю квартиру за 30 днів. На жаль, це все не більше ніж рекламний трюк.

Представляємо вам реальну етапність виконання робіт:
1. Підготовчі роботи (плівкою запаковуються вікна, батареї, двері, крани).
2. Демонтажні роботи, якщо цього вимагає замовлення.
3. Монтажні роботи (зведення перегородок).
4. Електромонтажні роботи 1-й етап (прокладання проводів, встановлення розподільної коробки, електрощита та автоматів).
5. Сантехнічні роботи 1-й етап (прокладання труб водопостачання та каналізації, монтаж лічильників, фільтрів, фітингів).
6. Штукатурка поверхонь, заливка стяжки, зведення гіпсокартонових стель, ніш та фальшстін.
7. Малярні роботи, молдінги, багети.
8. Укладання керамічної плитки, натурального каменю, виготовлення піддонів під облицювання плиткою та інші роботи, пов'язані з прихованим монтажем.
9. Обклеювання шпалер, фарбування стелі та стін, монтаж підлогового покриття (ламінат, лінолеум, плінтус).
10. Встановлення міжкімнатних дверей.
11. Кріплення сантехніки 2-й етап (умивальники, змішувачі, душові кабіни).
12. Електромонтажні роботи 2-й етап (люстри, світильники, розетки та вимикачі).
13. Установка меблів, кухні, навішування штор.

Як бачите, вартість ремонту квартири не може бути маленькою. Ремонт – це масштабний, тривалий захід із залученням великої кількості майстрів та залученням професійної техніки.
Майстерня ремонту МЕТЕР – це найвигідніше рішення з оптимальним співвідношенням усіх параметрів: ціни, якості та термінів. 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

Оформити заявку на дизайн

Оформити заявку на дизайн

Оформити заявку на ремонт

Оформити заявку на ремонт

Оформити заявку на кошторис

Оформити заявку на кошторис

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.50 [5 Голоса (ів)]