Плануючи ремонт , кожен задається питанням, у скільки йому обійдеться ця затія. Адже якісний ремонт - захід не з дешевих. Для вашої зручності компанія «Метер» намагається надати максимум даних. У розділі «Розцінки на послуги» ви знайдете вичерпну інформацію про вартість всіх основних наших послуг .

 

Ціни на дизайн інтер'єрів

Компанія пропонує 3 типи дизайну інтер'єрів : «Типовий», «Престижний» та «Ексклюзивний». Звичайно, точна сума буде залежати від особливостей приміщення, складності архітектурних форм, обсягу робіт, площі.
Все це розраховується в індивідуальному порядку, але приблизну вартість можна прорахувати вже зараз.
Хочемо звернути вашу увагу, що при заявкуе повного комплексу ремонтних робіт дизайн «Типовий» розробляється безкоштовно. За вашим бажанням наші майстри створять візуалізацію дизайну інтер'єру, розроблять пакет креслень.

Ціни на ремонтні роботи

Для більш зручного користування всі ремонтні роботи поділені на підрубрики : підлоги, стіни, отвори, вікна, двері, стелі, демонтаж, декоративні види робіт, сантехнічні та електромонтажні роботи. Ціни змінюються, тому дані на сайті регулярно оновлюються. Якщо який-небудь послуги ви не змогли знайти в прайсі, то можна зробити запит на нашу електронну пошту або зателефонувати . Після етапу приблизного самостійного підрахунку можна заявкуивать детальний розрахунок кошторису . Для цього у відповідному розділі прикріпіть план приміщення і вкажіть деталі заявки .
Компанія «Метер» бере на себе всі турботи аж до навантаження-розвантаження будматеріалів і вивезення сміття, що теж вказано в переліку. Докладний прайс-лист дає можливість клієнту самому контролювати весь процес ціноутворення , прорахувати кожен крок і врахувати кожну копійку.

Калькулятор ремонту

У цьому розділі можна самостійно прорахувати вартість ремонту, внісши в поля параметри приміщення. Ще один плюс кошторисного калькулятора полягає в тому, що він надає дані відразу по 4-м класами ремонту: «Косметичний», «Люкс», «Преміум» і «Стандарт». Кілька кліків мишкою і детальний кошторис у вас на екрані.

 


 

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

Оформити заявку на дизайн

Оформити заявку на дизайн

Оформити заявку на ремонт

Оформити заявку на ремонт

Оформити заявку на кошторис

Оформити заявку на кошторис

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.50 [5 Голоса (ів)]