Вдало продуманий дизайн інтер'єру здатний перетворити будь яке неабиякий приміщення в унікальне житло. Переглядаючі барвісті журнали, типовому обивателю здається, що створити ефектний дизайн простіше простого, но але на справі все виявляється далеко не так райдужно. Адже треба врахувати безліч чинників: смак и образ життя мешканців квартири, особливості приміщення, при цьому важливо зберегти функціональність и створити настрій.

 

Важливу роль відіграє те, на яку сторону виходять вікна, яку форму має кімната. Вибрані кольори повінні гармоніюваті між собою, створюючі єдиний ансамбль, не зливатися в розмиту пляму та не кидатися в очі. Саме тому в Україні дизайн інтер'єру все частіше довіряють фахівцям.

Дизайн інтер'єру в Києві під ключ від компанії «Метер»

Професійний дизайнер велику увагу приділяє не тільки колірному оформленню, але і підбору матеріалів. Наприклад, якщо є домашні тварини, то від ковроліну краще відмовитися на користь кахлю. А якщо в сім'ї є маленькі діти, то на підлогу переважніше покласти ламінат.

Дизайн інтер'єру в Києві від компанії Метер

Розробка дизайну інтер'єру включає створення проекту. Він у свою чергу містить план стель, підлог, розстановку меблів, розташування освітлення, електрики, монтаж і демонтаж перегородок. Окрема увага приділяється візуалізації зображень приміщень в перспективі.

У Києві дизайн інтер'єру здійснюють безліч організацій. Компанія «Метер» виробиться серед них професійністю підходу і свіжістю ідей. Наші дизайнери продумують всі аспекти оформлення: стиль, кольорову гаму, поділ на зони, декоративні елементи, освітлення.

Не варто хвилюватися, що бачення дизайнера не співпаде з вашим - на всіх етапах розробки дизайну проводиться узгодження деталей. Дизайн інтер'єру під ключ передбачає створення повного пакету документів.У сферу послуг входить не тільки створення дизайну для квартир, але і оформлення офісів, ресторанів, кафе, пабів, нічних клубів та ін .. У процесі роботи враховуються всі переваги і побажання замовника. А в поєднанні з професійними знаннями дизайнера на виході виходять приголомшливі по своїй красі і практичності проекти.

Приклад виконання ДИЗАЙН ПРОЕКТІВ

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]