Вдало продуманий дизайн інтер'єру здатний перетворити не аби яке приміщення в унікальне місце. В арсеналі компанії МЕТЕР якраз є такі інструменти, штатний дизайнер інтер'єру, технолог, виконроб і служба технічного нагляду, професійно взаємодіючі виконають завдання починаючи від дизайну інтер'єру до виконання робіт.

 

Переглядаючи барвисті журнали, типовому обивателю здається, що створити ефектний дизайн інтер'єру простіше простого, але на ділі все виявляється далеко не так райдужно. Адже потрібно врахувати безліч чинників:
Планувальні рішення - зазвичай ми піклуємося про естетичність, але куди важливіше зручність користування, функціональність, ергономічність і елементарна безпека;
комунікації та інженерні мережі - візуальне розміщення розеток і вимикачів, це тільки вершина айсберга дизайн інтер'єру, де основним завданням є, суто спеціалізований підхід проектанта до обґрунтування рішень дизайнера в дизайн проекті.
художня частина дизайн інтер'єру - важливу роль грає те, на яку сторону виходять вікна, яку форму має кімната. Вибрані кольори повинні гармоніювати між собою, створюючи єдиний ансамбль, що не зливатиметеся в розмиті плями і не кидатися в очі. Саме тому в Україні і особливо в Києві, дизайн інтер'єру все частіше довіряють фахівцям

 


Дизайн інтер'єру в Києві під ключ від компанії «Метер»

Професійний дизайнер велику увагу приділяє не тільки колірному оформленню, але і підбору матеріалів. Наприклад, якщо є домашні тварини, то від ковроліну краще відмовитися на користь кахлю. А якщо в сім'ї є маленькі діти, то на підлогу переважніше покласти ламінат.

Дизайн інтер'єру в Києві від компанії Метер

Розробка дизайну інтер'єру включає створення проекту. Він у свою чергу містить план стель, підлог, розстановку меблів, розташування освітлення, електрики, монтаж і демонтаж перегородок. Окрема увага приділяється візуалізації зображень приміщень в перспективі. Працюючи над проектом дизайн інтер'єру, дизайнер консультується з технологом і виконробом компанії МЕТЕР, що дає можливість уникнути технічних і конструктивних помилок при виконанні робіт.

У Києві дизайн інтер'єру здійснюють безліч організацій. Компанія «Метер» виробиться серед них професійністю підходу і свіжістю ідей. Наші дизайнери продумують всі аспекти оформлення: стиль, кольорову гаму, поділ на зони, декоративні елементи, освітлення.

Не варто хвилюватися, що бачення дизайнера не співпаде з вашим - на всіх етапах розробки дизайну інтер'єру проводиться узгодження і доопрацювання ідей і деталей інтер'єру, що в підсумку дає остаточне розуміння концепції інтер'єру. Дизайн інтер'єру під ключ передбачає створення повного пакету документів необхідних як для візуального бачення проекту, технічної і конструктивна частина у вигляді креслень, так і кошторисний розрахунок, вартості передбачуваних витрат при реалізації дизайну інтер'єру.

У сферу послуг входить не тільки створення дизайну для квартир, але і оформлення офісів, ресторанів, кафе, пабів, нічних клубів та ін .. У процесі роботи враховуються всі переваги і побажання замовника. А в поєднанні з професійними знаннями дизайнера на виході виходять приголомшливі по своїй красі і практичності проекти.


Содержание:
1. Що таке інтер'єр?
2. З якими інтер'єрами працює майстерня МЕТЕР
3. Переваги дизайн проекту інтер'єру від МЕТЕР

Що таке інтер'єр?

У перекладі з французької «інтер'єр» означає прикраса, оформлення внутрішнього простору. Інтер'єр складається з таких компонентів:

 • будівельна форма: стіни, стеля та підлога;
 • предметна складова: меблі, побутова техніка, текстиль, освітлювальні прилади;
 • функціональні процеси, які в підсумку створюють особливу атмосферу.

У сфері дизайн інтер'єру Київ займає провідну позицію. І це не дивно, адже в столицю з’їжджаються кращі майстри з усієї країни. Саме таких фахівців зібрала в своєму штаті Майстерня ремонту інтер'єрів МЕТЕР.

З якими інтер'єрами працює майстерня МЕТЕР

Компанія МЕТЕР пишається тим, що може запропонувати весь комплекс дизайнерських послуг в усіх напрямках, а саме, дизайн:

 • квартир (на вибір представлено 4 варіанти);
 • ресторанів;
 • клубів;
 • офісів;
 • магазинів.

Якщо зазначеного типу приміщення немає в представленому списку – зверніться до нашого менеджера й цілком можливо ми зможемо вам допомогти. За вашим бажанням може бути розроблений проект в будь-якому стилі: класичному, кантрі, середземноморському, модерн, мінімалізму та ін.

Переваги дизайн проекту інтер'єру від МЕТЕР

 • Авторський супровід. Під час всього процесу роботи над проектом за договором, наш дизайнер виїжджає на об'єкт для консультації будівельників. Він ретельно стежить за тим, щоб все виконувалося відповідно до затвердженого дизайн-проектом. Спеціаліст вносить правки в робочі креслення, підбирає елементи інтер'єру, оздоблювальні матеріали, покриття для підлоги, меблі та ін.
 • Дистанційне проектування. Ми розробляємо не тільки дизайн інтер'єру в Києві, а й в інших містах України.
 • Консультація дизайнера. Якщо ви ще не визначилися з бажаним інтер'єром, то можете запросити до себе на об’єкт нашого дизайнера. Він надасть якісну консультацію та відповість на всі питання.

Дизайн інтер'єру в Києві від компанії МЕТЕР – це десятки років досвіду й тисячі реалізованих проектів.

Приклад виконання ДИЗАЙН ПРОЕКТІВ

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.67 [3 Голоса (ів)]