Ми пропонуємо вам наступні варіанти дизайну інтер'єрів:

Дизайн квартир

Наважуючись зробити ремонт у квартирі, або прибрати нове житло, ми відразу ж уявляємо, якими мають стати наші квадратні метри після завершення всіх робіт ... В уяві малюємо собі затишні кімнати зі стильним дизайном, зручним плануванням, незвичайною обробкою і красивою меблями. Але як домогтися такого ж ефекту в реальності, часто не маємо жодного уявлення. І це легко пояснити, адже багато хто з нас ніколи не стикалися з питаннями дизайну інтер'єру! А тому виникає маса питань ... З чого потрібно починати? Які деталі не повинні бути втрачені в процесі? Чи буде дане рішення доречно в цьому випадку?Перелік можна продовжувати нескінченно.

Перше, що необхідно зробити, працюючи над дизайном квартири або іншого приміщення, - це створити дизайн-проект внутрішнього простору квартири. У ньому обов'язково повинна враховуватися архітектурна схема житлової нерухомості, вимоги, зазначені в нормативних документах, призначення приміщень, індивідуальні побажання власника .Після цього можна приступати до обробки всіх поверхонь (підлоги, стін і стелі). Дуже важливо заздалегідь продумати те, як будуть поєднуватися використовувані в дизайні інтер'єру матеріали.

Також необхідно зробити проект освітлення квартири, розробити схему електропроводки, передбачити розташування водопровідних труб і системи вентиляції.Останній, найприємніший, але не менш складний етап, - вибір і розстановка меблів та інших елементів інтер'єру. Саме від того, чи правильно займуть свої місця всі предмети інтер'єру, наскільки гармонійно впишуться в нього всілякі аксесуари (і не важливо, декоруєте ви спальню або кухню), залежить загальне відчуття комфорту і затишку, цілісності та завершеності.

Дизайн квартири в Києві під ключ від компанії «Метер»

Дизайн квартир у Києві та більшості обласних центрів України сьогодні дуже затребуваний, адже багато хто хоче, щоб їх житло виглядало не тільки індивідуально, але і було дуже практичним, затишним, сучасним і, безумовно, гарним. Людині, непосвяченому у всі тонкощі дизайну інтер'єрів, достатньо складно передбачити безліч деталей і правильно підійти до питання переробки власного житла: в результаті може вийти зовсім не те, чого очікували. Щоб уникнути всіх помилок, значних і не дуже, краще все ж не ризикувати і звернутися в компанію «Метер», де до кожного проекту прийнято підходити індивідуально і комплексно.

Ми стежимо за тенденціями в сучасному дизайні інтер'єрів, ми використовуємо в нашій роботі новітні комп'ютерні програми і знаємо толк в оздоблювальних матеріалах, ми контролюємо весь процес ремонтно-будівельних робіт і гарантуємо вам чудовий результат!

Приклад виконання ДИЗАЙН ПРОЕКТІВ

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]