Ми пропонуємо кілька класів ремонту ресторанів:

Клас Люкс

Ремонт ресторанів класу "Люкс" - від 7300 грн / м2

Повний спектр ремонтно-оздоблювальних робіт по зміні вигляду ресторану, або клубу. Виконання робіт за індивідуальним проектом. Клас "Люкс" - це багатство, ексклюзив і розкіш для забезпечення максимального комфорту.
Клас Преміум

Ремонт ресторанів класу "Преміум" - від 4500 грн / м2

Повний комплекс ремонтних і оздоблювальних робіт. Виконання за індивідуально створеному дизайн проекту. Клас "Преміум" - це практичність і неповторний стиль без зайвої розкоші для максимального комфорту відвідувачів.
Клас Бюджетний

Ремонт ресторанів класу "Бюджетний" - від 2700 грн / м2

Набір стандартних ремонтних робіт з впровадженням дизайнерських рішень дозволяють надати ресторану особливу «родзинку» з урахуванням обмеженого бюджету. Клас ремонту "Бюджетний" - це оновлення, створення більш свіжої атмосфери стилю закладу з поліпшенням комфорту для відвідувачів.

Ремонт ресторанів у Києві

Багато хто думає, що ремонт ресторанів починається з перетворення залів, в яких обслуговують відвідувачів, дизайну саме цього внутрішнього простору, його декорування та облаштування. Насправді ж власник закладу громадського харчування, добре зарекомендував себе і користується популярністю, безумовно, почне ремонт з переробки службових приміщень.

Ви хочете знати - «Скільки коштує ремонт?» - Простий калькулятор, розрахунок розцінок, вартість ремонту та оздоблення в розділі калькулятор ремонту.

Адже в ресторані всі чудеса і перетворення відбуваються саме на кухні: успіх ресторану, насамперед, залежить від того, наскільки смачно в ньому готують!Таким чином, ремонт ресторанів обов'язково повинен включати в себе модернізацію кухні. Фахівці компанії, якій довірені всі ремонтно-будівельні роботи, при необхідності заново проектує прокладку інженерних систем в службових приміщеннях або ж здійснюють заміну старих комунікацій. Робочі місця повинні бути обладнані з урахуванням всіх вимог до техніки безпеки, а також повинні відповідати санітарним нормам. Використання, як і  при ремонті у квартирах, спеціальних оздоблювальних матеріалів, оснащення сучасним протипожежним і кухонним обладнанням - все це невід'ємні умови для безпечної і якісної роботи персоналу ресторану.

Ремонт ресторанів у Києві


Що стосується ремонту приміщень для відвідувачів, то перш, ніж приступати до якихось перетворенням, компанія-підрядник вивчає рівень послуг закладу, його цільову аудиторію, тип кухні, а також побажання власника, і тільки після цього приступає до проектування дизайну ресторану. Атмосфера, яка пануватиме в залі, напряму залежить від перерахованих факторів. Дизайн може бути виконаний в різних стилях. Причому, якщо в ресторані є кілька приміщень для обслуговування відвідувачів, то всі вони можуть мати якусь родзинку, або ж кардинально відрізнятися один від одного.ремонт ресторанів в Києві.

Проведення оздоблювальних робіт, освітлення, меблювання та декорування ресторану, витримане в одному ключі, - непросте завдання, з якою під силу впоратися тільки фахівцеві, який розуміє специфіку закладів такого типу і неодноразово працював над створенням дизайну ресторанів. Прекрасно, якщо автор проекту тісно співпрацює з будівельною бригадою, яка виконує весь спектр послуг, або ж представляе компанію, що спеціалізується на будівництві, ремонті та дизайні.

Компанія «Метер» має величезний практичний досвід у ремонті ресторанів, кафе, барів. Наші фахівці допоможуть перетворити внутрішній вигляд вашого ресторану, зробити його інтер'єр неповторним і впізнаваним! 

ПРИКЛАД ВИКОНАННЯ ПРОЕКТУ

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.13 [4 Голоса (ів)]