Матеріали для інтер'єру та декору

 

Наша компанія рада запропонувати Вам асортимент ремонтних та оздоблювальних матеріалів високої якості за доступною ціною. Крім роздрібних продажів, ми готові забезпечити оптові продажі в потрібному для вас кількості.

Лінійка наших пропозицій постійно поповнюється. Ми пропонуємо Вам продаж ремонтних та оздоблювальних матеріалів, у яких впевнені самі, які пропонуємо нашим замовникам і використовуємо в процесі виконання ремонту квартир та інших приміщень.

Підлогові покриття

Декоративні оздоблювальні матеріали

Продаж оздоблювального матеріалу

 

Пропонуємо вам доставку матеріалу в Києві та по області.

На даний момент ми пропонуємо широкий асортимент вінілових підлогових покриттів від відомих виробників, таких як Allure Floor, Art Tile і LG Decotile. Вінілові плити сьогодні - це практичний, екологічно чистий матеріал, який простий в монтажі і підходить для різних приміщень - житлових, офісних і навіть виробничих.

Також, ми раді запропонувати Вам висококласний ламінат Egger Classic від всесвітньо відомого німецького виробника.

Декоративне оздоблення - це те, що дозволить зробити ваші приміщення ексклюзивними, зрадити їм розкіш і шарм. Ми пропонуємо Вам послуги декоративної (фактурної) штукатурки  – венеціанська, гротто, травертин, марсельський віск, фактура папірус з використанням AdmixPlus.