Докладний прайс-лист на окремі види робіт

    У даному розділі ми пропонуємо докладний прайс лист (ремонт квартир). Тут ви зможете дізнатися наші розцінки на ремонтні роботи і оцінити приблизну вартість ремонту квартири. Вашій увазі пропонуються розцінки на всі види робіт, включаючи детальну вартість дизайну інтер'єру. У нас ви зможете завантажити прайс на будівельні роботи, який містить всілякі розцінки на оздоблювальні роботи за рубриками: вартість ремонту стін, вартість ремонту стель, вартість ремонту підлоги, вартість ремонту вікон, вартість ремонту дверей, ремонт і обробка балконів (лоджій). Особливо відокремлені роботи по сантехніці і електриці. Остаточна ціна ремонту квартири формується після всіх розрахунків. Якщо Ви шукаєте ідеальний варіант, то у нас є для Вас і відмінний дизайн, і проект, і ціна.

   Дуже зручно, коли ціна ремонту квартири формується на такому важливому елементі, як прайс на будівельні роботи. Адже загальна вартість ремонту включає в себе і вартість дизайну інтер'єру, і розцінки на оздоблювальні роботи, і витратний інструмент і матеріал. Професійно складений прайс на будівельні роботи, включає абсолютно всі розцінки на ремонтні роботи. У тих, хто має на руках прайс-лист на ремонт квартир - вже є відповіді на такі питання, як дизайн, проект та ціна, які середні розцінки на оздоблювальні роботи, як підрахувати тільки вартість дизайну інтер'єру і т.д.

   Для того щоб поетапно розрахувати розцінки на ремонтні роботи, в цьому розділі є функція «Калькулятор». Після того, як враховані і дизайн, і проект, і ціна, ми розрахуємо детальну вартість ремонту для найбільш поширених класів ремонтів: «косметичний», «стандарт», «преміум» і «люкс». Наш прайс-лист на ремонт квартир оновлюється кожен місяць, тому якщо вас цікавить ціна ремонту квартири, то ми надамо найсвіжішу інформацію.

Як дізнатися вартість майбутнього ремонту?


Крім калькулятора ремонту МЕТЕР пропонує своїм клієнтам ще 3 способи підрахунку кошторису:

1. Виклик майстра. Це найточніший метод, все, що потрібно це подати заявку зручним способом (в чаті, по e-mail або залишивши свої контактні дані) та домовитися з менеджером про зустріч. У зазначений час до вас додому приїде фахівець, зніме виміри й проведе консультацію. Цей метод дозволяє отримати найточніші розрахунки – ціна ремонту квартири збігається на 95%.

2. Самостійний підрахунок. Прайс-лист на ремонтні роботи є на офіційному сайті Майстерні ремонту інтер'єрів МЕТЕР. Прайс-листи розділені на окремі категорії: стелі, підлоги, стіни, демонтаж, вікна та двері, електромонтажні, сантехнічні, декоративні та додаткові роботи. Озброївшись планом приміщення, списком будматеріалів та калькулятором можна порахувати приблизну вартість. Однак, прайс-лист на ремонт квартири має свою складність – далеко не кожен знає, які види робіт потрібні для його житла.

3. Складання кошторису по дизайн-проекту. Вам буде потрібно вислати розроблений дизайн-проект за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Використовуючи представлений на сайті прайс ремонту квартир, менеджер складе кошторис з точністю до 80%.

Потрібно враховувати, що складність і вартість ремонту прямо пропорційні один одному. Чим більше в інтер'єрі колон, ніш, багаторівневих стель і зведених перегородок – тим більша сума.

Заощаджуємо ще більше з МЕТЕР


Прайс-лист на ремонт квартир в Києві стане значно менше, якщо уважно стежити за новинами компанії МЕТЕР. Наприклад, можна заощадити 100% на вартості пакета креслень при замовленні дизайн-проекту «Престижний» та повного комплексу ремонтних послуг.

Для любителів унікального інтер'єру Майстерня підготувала спеціальну пропозицію: кожен хто замовив ремонт під ключ отримує знижку 50% на пакет креслень дизайну «Ексклюзивний».

Але й це ще не все: дизайн-проект «Типовий» можна отримати зовсім безкоштовно при замовленні інженерних, оздоблювальних і ремонтних робіт.

Реалістична 3D візуалізація допоможе скласти чітке уявлення про те, як буде виглядати інтер'єр після ремонту. Візуалізація застрахує від непотрібних витрат, помилкових рішень і ймовірних розчарувань. А все разом це збереже сімейний бюджет і нервові клітини. Завдяки пакету робочих креслень всі витрати стають чіткими та прозорими, а тому задовго до закінчення ремонту можна дізнатися кінцеву суму.

Ціна на ремонтні роботи містить:

 • виїзд майстра на об'єкт;
 • первинну та всі наступні консультації провідних фахівців;
 • розрахунок кошторису;
 • дизайн-проект «Типовий» при замовленні повного комплексу послуг;
 • безпосередньо сам ремонт;
 • гарантію.

Крім цього враховується вартість оздоблювальних і чорнових матеріалів, предметів інтер'єру та додаткових робіт. Як показує досвід, замовлення всього комплексу послуг в одній компанії, зрештою, виходить вигідніше, ніж залучення декількох різних бригад.

Ми знаємо про ремонт практично все, тому ви отримаєте квартиру своєї мрії точно в прописані в договорі терміни. Наші дизайнери принципово не використовують готові шаблони й стандартні рішення – тільки індивідуально розроблені проекти. Протягом всього проекту вам регулярно надсилатимуть відео та фотозвіти, щоб тримати в курсі всіх подій.

З компанією МЕТЕР ви отримаєте саме те, що хотіли!

 • ❓💵  Які ціни на ремонт квартири? 💵 ❓

  Щоб відремонтувати квартиру в Києві за чесними цінами, слід звернутися до досвідчених професіоналів. Майстерня ремонту являє собою оптимальний варіант, який гарантує чесні ціни та адекватне якість. На ремонт квартири вартість може відрізнятися в залежності від обраного класу. Косметичний ремонт стартує від 1300 гривень за квадратний метр, передбачає ремонтні та оздоблювальні роботи поверхневого типу. Стандартний пакет коштує від пари тисяч, передбачає оновлення інтер'єру. Ремонт преміум дозволяє оновити зовнішність приміщення. За нього доведеться заплатити за квадратний метр від 3600 гривень. Є також пакет люкс, відповідно до якого доведеться заплатити від 6800 гривень.

 • ❓💵  Які ціни на ремонт офісу? 💵 ❓

  Вартість ремонту офісного приміщення залежить також від обраного класу. Пропонується кілька основних варіантів, які відрізняються за кількістю наданих послуг і вартості. Це може бути доступний бюджетний варіант, середній або преміальний. Вартість також залежить від площі і складності майбутніх робіт. Ціна збільшується, якщо в офісі проводиться перепланування приміщення. Чим більше демонтажних робіт доведеться виконати, тим вище вартість. Важливим фактором вважається і вибір матеріалів, які можуть кардинально відрізнятися за вартістю.

 • ❓💵  Які ціни на ремонт будинку? 💵 ❓

  Відремонтувати будинок можна за адекватними цінами, якщо заручитися підтримкою компетентних професіоналів з перевіреної компанії. Майстерня ремонту пропонує завжди самі адекватні ціни на ремонт будинку. В процесі використовуються кращі технології, матеріали і працюють тільки кваліфіковані професіонали. Вартість ремонту зумовлює кілька факторів, серед яких кількість поверхів та площу будинку, запланований обсяг робіт і змін, підбір матеріалів. Завдяки професійному підходу можна розраховувати на прийнятну вартість незалежно від складності робіт.

 • ❓💵  Які ціни на ремонт ресторану? 💵 ❓

  Основними факторами, які впливають на вартість такого ремонту, можна назвати площу ресторану, місце його розташування, побажання клієнтів. Якщо хочеться просто оновити інтер'єр, зробити косметичний ремонт, вартість буде порівняно невисокою. Якщо буде потрібно перепланування, демонтажні роботи, ціна збільшується. Але за допомогою грамотних фахівців можна в будь-якому випадку отримати найкомфортніші і чесні умови в Києві для ремонту ресторану. Ціна завжди приємно здивує клієнтів. Обговорити її можна на самому початку, щоб потім не виникало ніяких сюрпризів.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.42 [18 Голоса (ів)]