Школа дизайну

Сьогодні фотошпалери є дуже популярним декоративним елементом в різних дизайнах інтер’єру. В цьому немає нічого дивного, адже реалістичні оригінальні картини допомагають створювати дійсно цікаві ефекти, які буквально заворожують. В останні роки виробництво фотошпалер помітно вдосконалилося, тому вони стали не тільки більш якісними та безпечними, а ще і реалістичними. А ще фотошпалери в інтер’єрі кімнати помітно візуально розширюють простір. Це дуже важливо в тих випадках, коли кімната маленька, та ще і на північній стороні будинку. В такій ситуації шпалери дійсно рятують ситуацію, створюючи просто шикарні ефекти. Але щоб фотошпалери стали гарним центральним акцентом композиції і не порушували гармонії декору, треба знати про деякі нюанси. Саме ним буде присвячена ця стаття.

Інтер'єр вашої квартири або будинку – не тільки важлива складова вашого комфорту, але і одне з головних джерел ресурсів у вашому житті. Тому необхідний правильно підібраний інтер'єр, орієнтований саме на вас, на ваші смаки і характер, темперамент і життєві завдання, орієнтований на інтереси всіх членів сім'ї. Він допоможе відновлювати емоційний стан і створювати дійсно затишну атмосферу.

Лофт – це один з дуже популярних стилів в сучасному дизайні. Він є досить цікавим та нестандартним. Для України такий стиль є новинкою, і це не дивно. Адже на наших теренах він не міг з’явитися природньо і став популярним лише завдяки модним західним віянням. Зараз ми розкажемо про дизайн квартири в стилі лофт, його появу, особливості та інші важливі нюанси.

Стиль ретро є дуже популярним, адже він допомагає створити в приміщенні дуже цікавий антураж, перенести всіх в минуле та змінити будь-яке приміщення настільки сильно, що його не впізнають навіть ті, хто жив там довгий час.

Дизайн квартири ретро виглядає по-справжньому розкішно і витончено. Зараз ми розкажемо вам про його особливості, і, якщо ви захочете мати саме такий інтер’єр в своєму домі – завжди допоможемо все зробити просто ідеально.

Художня ковка в інтер’єрі квартир сьогодні є досить популярною. Це цікавий вид дизайну, який має нестандартний вигляд та допомагає додати в інтер’єр оригінальну родзинку. Художня ковка добре виглядає в різних приміщеннях та в різних інтер’єрних стилях. Зараз ми розкажемо про те, де саме використовується ковка та як гарно поєднувати з іншими елементами декору, меблевими гарнітурами.