Школа дизайну

Щоб інтер'єр будь-якого приміщення був ідеальним, дуже важливо встановити правильне освітлення. Саме від нього багато в чому залежить, наскільки затишно буде в кімнаті. А ще, за допомогою освітлювальних приладів можна правильно розставити акценти, візуально збільшити кімнату, зробити її світліше. Зараз ми трохи розповімо про те, як види освітлення, розташування світильників і інші нюанси впливають на загальний дизайн, підкреслюють плюси і приховують мінуси.

Сучасні технології дозволяють створювати в інтер'єрі оригінальний дизайн, використовуючи для цього різні способи, в тому числі і розпис стін в квартирі. Це універсальний спосіб прикраси приміщення, який підійде для будь-якої кімнати, починаючи від кухні і закінчуючи дитячою. Красиві натуральні об'ємні малюнки виглядають дуже ефектно, тому додають в інтер'єр особливу родзинку, на яку зверне увагу кожен.

Дерево в інтер'єрі - це одна з найпопулярніших типів обробки в сучасному дизайні. Дерево прекрасно виглядає, є екологічно безпечним, підходить для будь-якого приміщення. А ще, деревина дуже міцна, тому не доведеться робити ремонт ще багато років.

Не багато людей можуть дозволити проживання в просторих апартаментах. Однак навіть в оселі з «обмеженою» площею хочеться жити з відповідним комфортом. Але не кожен власник такого «гніздечка», знає яким, чином зробити дизайн маленької квартири вишуканим і функціональним. Дизайнери компанії МЕТЕР пропонують кілька ідей, що дозволяють ефективно втілити ваше бажання в життя.

Більшість людей для усамітнення з усієї квартири воліють ванну кімнату. Тут зручно під час прийняття водних процедур спокійно навести «порядок» в своїх думках. Однак досягти цього можна лише в комфортній і сприятливій обстановці. На жаль, далеко не у всіх власників квартир є досить просторе це специфічне приміщення. Тому кожен користувач намагається зробити практичний і красивий дизайн ванної. Але втілити це бажання в життя не завжди виходить. У цій ситуації можуть допомогти кілька рекомендацій.