Школа дизайну

Стеля грильято – це дуже цікавий вид дизайну в інтер’єрі. Такі стелі є новинкою, яка вже завоювала свою популярність серед дизайнерів. Така стеля вирізняється серед інших рішень тим, що вона виглядає, як грати. Спочатку такий варіант облицювання використовували в офісах і торгових центрах. Але дуже швидко ці стелі почали використовувати і в житлових приміщеннях.

Сьогодні дизайн стель вражає своїм розмаїттям. Є десятки варіантів, які можна використати, для будь якого інтер’єрного стилю. Знайдеться хороший варіант для мінімалізму, хай-тек, ампіру,провансу та багатьох інших. Іноді, через таку величезну кількість пропозицій, тяжко обрати щось конкретне. Тому ми зараз трохи розкажемо про сучасний дизайн стель і про те, які саме варіанти можна обирати для приміщень.

Еко-стиль квартири сьогодні є одним з найбільш трендових. Зараз в моді все натуральне, екологічне. До того ж, такий інтер'єр налаштовує на позитивний лад, створює відчуття, що ви живете там, де вічна весна. Тому еко-стиль в інтер'єрі квартири є виграшним варіантом, з якого боку не подивитися. Але, щоб створити правильну атмосферу, потрібно знати про особливості цього стилю, кольорові рішення, декор та інші цікаві нюанси.

Натуральний камінь – це дуже гарний і екологічно безпечний матеріал, який можна використовувати в різних інтер'єрах. Камінь в інтер'єрі виглядає дуже елегантно, додає в дизайн особливі нотки і дозволяє створити неймовірну композицію. Просто потрібно знати, де краще використовувати цей універсальний дизайнерський матеріал, і як зробити так, щоб він виглядав доречно і гармонійно.

Смарт квартира – це один з найпопулярніших видів просторових рішень для малометражних приміщень. Дизайн смарт квартири розроблений, щоб максимально оптимізувати простір, зробити його зручним і комфортним. Жителі однокімнатних квартир старого зразка чудово знають, як це – жити в тісноті. Через абсолютно незручне планування, в кімнаті неможливо нормально розставити меблі, а в кухні і ванній взагалі складно розвернутися. Смарт квартири – це єдине рішення, яке дозволяє розібратися з цими проблемами, створивши при цьому затишну і приємну для ока обстановку.