Школа дизайну

Дизайн дитячої кімнати для дівчинкиКожна дівчинка хоче мати свою кімнату, адже для неї це свій маленький будиночок, центр її світу. Тому до оформлення дитячої кімнати потрібно підходити відповідально.

 

Вибір ліжка для дитиниБезумовно, для кожного люблячого батька здоров'я і щастя своєї дитини - головні цінності в житті. Поява в будинку малюка радісну і хвилюючу подію, яка потребує особливої підготовки. Починається вона з придбанням меблів і одягу.

 

Як облаштувати дитячу для трьох дітейТроє дітей - це не тільки велике щастя, а й чималі клопоти з облаштування спальних місць для них. Особливо якщо житлові умови дозволяють виділити тільки одну кімнату. Природно розумним буде зупинити свою увагу на найбільшому приміщенні.

Правильне освітлення для вашої кухніКухня - серце будь-якого будинку, адже саме тут відбувається магія готування і душевні розмови. Від правильного висвітлення залежить здоров'я господині і швидкість приготування їжі.

Комп'ютерний стіл в інтер'єрі вітальніВ умовах малогабаритного житла приходиться комбінувати кімнати з різним призначенням в одну і при цьому, важливо е втратити їх зручності і функціональності. Так часто доводиться вітальню об'єднувати з кабінетом.