Ми пропонуємо наступні класи капітального ремонту офісів :

Ремонт офісів

Ремонт офісів "Косметичний" - от 1000 грн/м2

Проведення ряду ремонтних та оздоблювальних робіт, включаючи можливу перепланування приміщень і ремонт комунікацій.
Ремонт офісів

Ремонт офісів "Стандарт"- от 1700 грн/м2

Капітальний ремонт у приміщеннях, які спочатку не є офісними. Проведення ремонтних робіт, включаючи монтаж комунікацій і планування.
Ремонт офісів

Ремонт офісів "Преміум"- от 3400 грн/м2

Капітальний ремонт приміщень, розміщених в сучасних офісних центрах - після 7 років їх експлуатації. Проведення ряду робіт, включаючи перепланування.
Ремонт офісів

Ремонт офісів "Люкс"- от 6000 грн/м2

Капітальний ремонт та оздоблювальні роботи в офісах, розміщених на території бізнес-центрів із сучасними комунікаціями і високим рівнем вимог до сервісу.  

Ремонт офісів у Києві

Зовнішній вигляд офісу в сучасних умовах являє собою дуже важливий елемент, на підставі якого будь-який клієнт, відвідувач, або партнер формує загальне уявлення як про компанію в цілому, так і про її співробітників.

Саме тому, проведення робіт слід довіряти професіоналам. Формуючи зовнішній вигляд офісного приміщення, дуже важливими є декоративні та естетичні елементи інтер'єру. Проте ні в якому разі не можна забувати про функціональність приміщень, адже тут працюють люди , а ефективність їх роботи якраз і залежить від умов комфорту.

Ремонт офісних приміщень


Якісний ремонт офісів на сьогоднішній день неможливий без таких складових:

  • правильно підібраний і професійно складений дизайн інтер'єру,
  • якісні будівельні та оздоблювальні матеріали,
  • професіоналізм виконавців на всіх етапах робіт.

Крім функціональності офісних приміщень, дуже важливим є створення особливої, неповторної атмосфери, яка б впливала позитивно як на комфорт роботи і відпочинку співробітників, так і на партнерів і клієнтів, що приходять сюди. Даний фактор обов'язково слід враховувати, адже головним чином саме це допоможе надати унікальності самої компанії, зробити її «обличчя» неповторним серед сотень інших.

Комплексний ремонт офісів - це непроста і відповідальна робота. Наша компанія має величезний досвід проведення подібних робіт, і ми з упевненістю можемо заявити, що допоможемо виконати будь-яке поставлене перед нами завдання, застосовуючи при цьому весь наш багаторічний досвід. Крім цього, кожному клієнту, ми пропонуємо виключно індивідуальний підхід, гарантію якості і виконання всього комплексу будівельно-ремонтних робіт в чітко обумовлені терміни.

Для створення саме такого інтер'єру який потрібен клієнту, наші фахівці вивчають кожне окреме замовлення до дрібниць. Виконуючи свою роботу, ми враховуємо всі побажання і вимоги, а також постійно ведемо діалог і надаємо консультації з будь-яких питань в процесі виконання - починаючи від створення макета інтер'єру, складання кошторисів і закінчуючи безпосереднім виконанням всього комплексу робіт з подальшим контролем якості.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]