Ми пропонуємо наступні класи капітального ремонту офісів :

Ремонт офісів

Ремонт офісів "Косметичний" - от 1000 грн/м2

Проведення ряду ремонтних та оздоблювальних робіт, включаючи можливу перепланування приміщень і ремонт комунікацій.
Ремонт офісів

Ремонт офісів "Стандарт"- от 1700 грн/м2

Капітальний ремонт у приміщеннях, які спочатку не є офісними. Проведення ремонтних робіт, включаючи монтаж комунікацій і планування.
Ремонт офісів

Ремонт офісів "Преміум"- от 3400 грн/м2

Капітальний ремонт приміщень, розміщених в сучасних офісних центрах - після 7 років їх експлуатації. Проведення ряду робіт, включаючи перепланування.
Ремонт офісів

Ремонт офісів "Люкс"- от 6000 грн/м2

Капітальний ремонт та оздоблювальні роботи в офісах, розміщених на території бізнес-центрів із сучасними комунікаціями і високим рівнем вимог до сервісу.  

Ремонт офісів у Києві

Зовнішній вигляд офісу в сучасних умовах являє собою дуже важливий елемент, на підставі якого будь-який клієнт, відвідувач, або партнер формує загальне уявлення як про компанію в цілому, так і про її співробітників.

Саме тому, проведення робіт слід довіряти професіоналам. Формуючи зовнішній вигляд офісного приміщення, дуже важливими є декоративні та естетичні елементи інтер'єру. Проте ні в якому разі не можна забувати про функціональність приміщень, адже тут працюють люди , а ефективність їх роботи якраз і залежить від умов комфорту.

Ремонт офісних приміщень


Якісний ремонт офісів на сьогоднішній день неможливий без таких складових:

 • правильно підібраний і професійно складений дизайн інтер'єру,
 • якісні будівельні та оздоблювальні матеріали,
 • професіоналізм виконавців на всіх етапах робіт.

Крім функціональності офісних приміщень, дуже важливим є створення особливої, неповторної атмосфери, яка б впливала позитивно як на комфорт роботи і відпочинку співробітників, так і на партнерів і клієнтів, що приходять сюди. Даний фактор обов'язково слід враховувати, адже головним чином саме це допоможе надати унікальності самої компанії, зробити її «обличчя» неповторним серед сотень інших.

Комплексний ремонт офісів - це непроста і відповідальна робота. Наша компанія має величезний досвід проведення подібних робіт, і ми з упевненістю можемо заявити, що допоможемо виконати будь-яке поставлене перед нами завдання, застосовуючи при цьому весь наш багаторічний досвід. Крім цього, кожному клієнту, ми пропонуємо виключно індивідуальний підхід, гарантію якості і виконання всього комплексу будівельно-ремонтних робіт в чітко обумовлені терміни.

Для створення саме такого інтер'єру який потрібен клієнту, наші фахівці вивчають кожне окреме замовлення до дрібниць. Виконуючи свою роботу, ми враховуємо всі побажання і вимоги, а також постійно ведемо діалог і надаємо консультації з будь-яких питань в процесі виконання - починаючи від створення макета інтер'єру, складання кошторисів і закінчуючи безпосереднім виконанням всього комплексу робіт з подальшим контролем якості.

 • ❓✅ Де замовити ремонт офісу? ✅❓

  Щоб зробити офіс максимально комфортним і придатним для ефективної роботи, важливо приділити увагу ремонту. Замовити його в Києві дуже просто, пропонується безліч варіантів. Треба розуміти, що не варто звертатися до перших фахівцям, які попалися на очі. Їх кваліфікація може виявитися недостатньо високою, що виключить отримання бажаного результату і марнування часу і грошей. Всього цього можна легко уникнути, якщо заручитися підтримкою кваліфікованих професіоналів. Наша компанія готова виконати всі роботи з офіційною гарантією якості.

 • ❓💵 Які ціни на ремонт офісу?💵 ❓

  Вартість ремонту офісу залежить від розмірів, обраного класу і безлічі інших нюансів. Завдяки різноманіттю варіантів під конкретні можливості бюджету нескладно підібрати оптимальний варіант. Косметичний ремонт стартує від 1000 гривень за квадратний метр. За стандартний доведеться заплатити на 700 гривень більше. Ремонт класу преміум коштує від 3400 гривень, а за люксовий доведеться заплатити від 6000. Вартість визначається в індивідуальному порядку. Можна вибрати один із запропонованих цінових пакетів, після чого фахівець проведе огляд об'єкта. Тільки тоді можна буде дізнатися підсумкову вартість передбачуваних робіт.

 • ❓👍 Чому обирають нас? 👍❓

  Наша компанія пропонує чудову якість і прийнятні ціни, своєчасне виконання всіх робіт і багато іншого. На них обов'язково надається гарантія якості, що є зайвим підтвердженням нашої надійності. Обговорені на попередньому етапі терміни чітко дотримуються, що є нашим відмітним параметром. Комплексність виконання робіт також є важливою причиною, по якій до нас звертаються. До них можна відзначити постійні знижки та цікаві акції, які допомагають непогано заощадити. Сподобається клієнтам також використання тільки якісних матеріалів, серед яких під різні запити можна вибрати все найкраще.

 • ❓⏰ Які терміни роботи по ремонту офісу? ⏰❓

  На терміни впливає розмір офісного приміщення і обраний клас ремонту. Саме ці фактори вважаються основними, коли наші фахівці попередньо прораховують терміни. В середньому роботи займають кілька місяців, що є цілком адекватним показником. Можна розраховувати на індивідуальний підхід і дотримання всіх термінів. У штаті для цього працює потрібна кількість кваліфікованих фахівців, які виконують всі необхідні роботи на вищому рівні. Чітко терміни можуть визначитися перед початком робіт, коли будуть улагоджені всі основні деталі і нюанси.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]