Косметичний ремонт офісів полягає у проведенні ряду обробних робіт і може включати невеликі зміни в плануванні. Найчастіше, зміни в плануванні полягають в зонуванні приміщень шляхом установки пересувних, або постійних перегородок зі скла, або алюмінію. Косметичний ремонт також може зачіпати зміни в інженерних мережах, в електриці, або сантехніці. Даний вид ремонтно-оздоблювальних робіт найкращим чином підходить замовнику, який бажає освіжити застарілий інтер'єр офісного приміщення.

Список попередніх робіт, які входять до складу ремонту «Косметичний»:

  • Частковий ремонт стін, стель, підлог
  • Малярські та оздоблювальні роботи
  • Ремонт підлогових покриттів
  • Установка дверей
  • Ремонт інженерних мереж
  • Вартість косметичного ремонту офісу, включаючи чорнові * матеріали от 1000 грн/м2
  • Вартість оздоблювальних матеріалів ** визначається індивідуально

* - Під чорновими матеріалами мається на увазі - цемент, пісок, штукатурки, шпаклівки, грунтовки, клеї і т.д. А також витратний матеріал: цвяхи, саморізи, диски по бетону по металу, свердла, малярська стрічка, рідкі цвяхи, і т.д.

** - Під оздоблювальними матеріалами мається на увазі - ламінат, ковролін, шпалери, плитка, багет, плінтус, двері, ванна, умивальник і т.д.

Вартість вказана з розрахунку офісу площею від 70 м2
Якщо площа офісу менше 70м2, вартість визначається індивідуально

 

Косметичний ремонт офісів також проводиться при переїзді компанії на нове місце. Такий комплекс робіт є інструментом свого роду «адаптації» компанії до нового місця її розташування. Це досить копітка робота, адже включаючи список робіт, що не зачіпає суттєвих змін, створити атмосферу і зовнішній вигляд відповідно уявленням замовника може виявитися досить не просто.

Фахівці нашої компанії мають багатий багаторічний досвід проведеннякосметичних ремонтів в офісах, тому ми з упевненістю повідомляємо, щозможемо виконати весь комплекс робіт повністю виправдавши ваші вимоги і надії.

 

Косметичний ремонт передбачає головним чином оздоблювальні роботи - фарбування стін, підлог, стель, пристрій навісних стель, підлогових покриттів, обклеювання стін шпалерами, а також частковий ремонт окремих елементів і систем -сантехніка, вентиляції, опалення. Також, при проведенні комплексу робіт може бути частково порушена і планування приміщень - зонування. Поділ площі приміщень проводиться в першу чергу для забезпечення комфорту співробітників. Робиться це шляхом установки мобільних, або стаціонарних перегородок, які бувають металеві, пластикові.

 

Звертаючись до нас ви отримуєте індивідуальний підхід на всіх етапах ремонту, гарантію якості, а також прозорість відносин і повна відповідність до встановлених термінів. Телефонуйте нам вже сьогодні і ми з радістю допоможемо вирішити вашу проблему!

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]