Косметичний ремонт офісів полягає у проведенні ряду обробних робіт і може включати невеликі зміни в плануванні. Найчастіше, зміни в плануванні полягають в зонуванні приміщень шляхом установки пересувних, або постійних перегородок зі скла, або алюмінію. Косметичний ремонт також може зачіпати зміни в інженерних мережах, в електриці, або сантехніці. Даний вид ремонтно-оздоблювальних робіт найкращим чином підходить замовнику, який бажає освіжити застарілий інтер'єр офісного приміщення.

Список попередніх робіт, які входять до складу ремонту «Косметичний»:

 • Частковий ремонт стін, стель, підлог
 • Малярські та оздоблювальні роботи
 • Ремонт підлогових покриттів
 • Установка дверей
 • Ремонт інженерних мереж
 • Вартість косметичного ремонту офісу, включаючи чорнові * матеріали от 1600 грн/м2
 • Вартість оздоблювальних матеріалів ** визначається індивідуально

* - Під чорновими матеріалами мається на увазі - цемент, пісок, штукатурки, шпаклівки, грунтовки, клеї і т.д. А також витратний матеріал: цвяхи, саморізи, диски по бетону по металу, свердла, малярська стрічка, рідкі цвяхи, і т.д.

** - Під оздоблювальними матеріалами мається на увазі - ламінат, ковролін, шпалери, плитка, багет, плінтус, двері, ванна, умивальник і т.д.

Вартість вказана з розрахунку офісу площею від 70 м2
Якщо площа офісу менше 70м2, вартість визначається індивідуально

 

Косметичний ремонт офісів також проводиться при переїзді компанії на нове місце. Такий комплекс робіт є інструментом свого роду «адаптації» компанії до нового місця її розташування. Це досить копітка робота, адже включаючи список робіт, що не зачіпає суттєвих змін, створити атмосферу і зовнішній вигляд відповідно уявленням замовника може виявитися досить не просто.

Фахівці нашої компанії мають багатий багаторічний досвід проведеннякосметичних ремонтів в офісах, тому ми з упевненістю повідомляємо, щозможемо виконати весь комплекс робіт повністю виправдавши ваші вимоги і надії.

 

Косметичний ремонт передбачає головним чином оздоблювальні роботи - фарбування стін, підлог, стель, пристрій навісних стель, підлогових покриттів, обклеювання стін шпалерами, а також частковий ремонт окремих елементів і систем -сантехніка, вентиляції, опалення. Також, при проведенні комплексу робіт може бути частково порушена і планування приміщень - зонування. Поділ площі приміщень проводиться в першу чергу для забезпечення комфорту співробітників. Робиться це шляхом установки мобільних, або стаціонарних перегородок, які бувають металеві, пластикові.

 

Звертаючись до нас ви отримуєте індивідуальний підхід на всіх етапах ремонту, гарантію якості, а також прозорість відносин і повна відповідність до встановлених термінів. Телефонуйте нам вже сьогодні і ми з радістю допоможемо вирішити вашу проблему!

Як розрахувати вартість косметичного ремонту офісу

Щоб самостійно все прорахувати, вам необхідно знати такі параметри:

 • Площа офісу, в якому передбачається ремонт.
 • Ціну «чорнових» будматеріалів (штукатурки, цементу, шпаклівки, піску, клею). Слід врахувати також витратні матеріали: свердла, цвяхи, малярську стрічку, саморізи та ін.
 • Вартість косметичного ремонту офісів від компанії МЕТЕР. Розцінки на роботу можна подивитися в прайс-листі на офіційному ресурсі.
 • Вартість оздоблювальних матеріалів, таких як: фарба, ламінат, кахель, міжкімнатні двері, плінтус.Ще один спосіб дізнатися, у скільки вам обійдеться оновлення офісу – це скористатися «Калькулятором ремонту» на сайті МЕТЕР.

Програма сама зробить всі необхідні розрахунки, а вам досить ввести довжину офісного приміщення, ширину, висоту та площу підлоги у квадратних метрах.

Внесіть дані для всіх кімнат офісу: коридору, санвузлів, балконів, гардероба й офісної кухні. В результаті отримаєте приблизну суму. Чому приблизну? Тому що на кінцевий кошторис впливає багато параметрів, таких як вибір оздоблення, ціна за роботу, особливі побажання, наявність унікальних інтер'єрних рішень.

Однак точний кошторис складе тільки професіонал після зняття всіх необхідних замірів.

Коли необхідний косметичний ремонт офісу

Даний вид робіт потрібен в таких випадках:

1. Треба швидко відремонтувати офісний простір. З роками будь-яке приміщення зношується і потребує оновлення. Майстерня ремонту інтер'єрів МЕТЕР може практично за вихідні перефарбувати стіни, освіжити стелю.

2. При оренді. Коли власник орендує чуже приміщення, то найчастіше він не хоче вкладати величезні кошти в капітальний ремонт, а іноді істотні перепланування заборонені договором оренди. В такому випадку косметичний ремонт офісу буде ідеальним рішенням.

3. Для маркетингових цілей. Навіть великі корпорації час від часу роблять ремонт в офісних приміщеннях, щоб створити сприятливий клімат в колективі, підкреслити сучасність компанії.

Періодичність проведення косметичного ремонту в офісах багато в чому залежить від оздоблення. Наші фахівці підберуть максимально зносостійкі матеріали: міцний ламінат і практичну фарбу для стін.

Ремонт, виконаний професіоналами, прослужить довгі роки, що сприятливо позначиться на престижі компанії та бюджеті.

Швидкість виконання робіт

Для косметичного ремонту офісу дуже важлива оперативність, оскільки в цей час співробітники простоюють, і компанія зазнає збитків. МЕТЕР володіє великим штатом професійних працівників, які зможуть оновити інтер'єр за лічені дні.

Наші майстри знають масу секретних прийомів, як заощадити час без втрати якості. Наприклад, на установку гіпсокартонних стель йде кілька днів, а натяжні монтуються за пару годин. І таких секретів безліч: від матеріалів до техніки виконання. Так що офісний ремонт за вихідні – це реальність.

Косметичний ремонт офісу від МЕТЕР – це швидке оновлення приміщення при мінімальному вкладенні коштів.

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]