Дизайн

Ремонт

 


ГАЛЕРЕЯ ОПОРЯДЖУВАЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ

 

Про наш Портфоліо

Краще один раз побачити все на власні очі, ніж сотні разів чути про красу виконаного ремонту. Саме тому ми створили портфоліо, де знаходяться фотографії виконаних нами робіт. Це реально реалізовані нами об'єкти, а не картинки, взяті з інтернету.

Галерея робіт компанії «Метер» дозволяє побачити рівень майстерності дизайнерів і будівельників. А також оцінити цікаві дизайнерські ходи і неординарні рішення.

Тут ви можете ознайомитися з нашими кращими зразками:

Особливо показовими є фото приміщень до і після ремонту. А також вельми цікаві фотографії показують послідовність робіт.

Хотілося б застерегти, що не всі об'єкти ми готуємо під ключ - це залежить від конкретного замовлення. Тому в галереї ви можете спостерігати квартири, які ще не обставлені меблями. Але навіть на такому етапі вже можна скласти загальне враження про виконану обсязі робіт.

Якщо вам сподобався який-небудь інтер'єр з портфоліо, то наші майстри з легкістю відобразять його у вашій квартирі. Дизайнери компанії «Метер» створять тривимірну візуалізацію унікального авторського проекту з урахуванням ваших побажань і уявлень. Без візуалізації складно уявити кінцевий результат ремонту. Замовлення цієї послуги позбавить вас від розчарувань і переробок.

Візуалізація створює повний ефект присутності, переносить в уже готову кімнату, а також дозволяє ще задовго до початку ремонтних робіт побачити майбутній результат. У розділі «Галерея наших робіт» ви можете віртуально прогулятися по квартирах, будинках і ресторанах, в яких ми виконали ремонт.

У підрозділі «Приклад проекту« Типовий »» представлено зразок, який дозволяє в повній мірі побачити детальний план всього будинку. Проект враховує розташування вимикачів, розеток, вікон і дверей, освітлення, метраж кімнат, розташування кабелю, сантехнічних та опалювальних приладів. Все це в значній мірі полегшує ремонтні роботи і не дає випустити з уваги важливі дрібниці.

Дизайн проект включає візуалізацію, розташування, перелік і вартість меблів, тип і кількість оздоблювальних матеріалів. Є детальний план стель і підлогових покриттів.

 

Ми виконуємо свою роботу якісно і в цьому ви можете переконатися особисто, переглянувши галерею!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [3 Голоса (ів)]