Сучасний затишний новобуд в сосновому лісі. Гідний вибір тих, хто цінує міський комфорт в розвиненому районі столиці з чистим повітрям, в оточенні лісового масиву. Привертає гармонійністю в поєднанні архітектури будинку і навколишньої природи, можливістю велосипедних прогулянок по лісі і барбекю з друзями.

Житловий комплекс «Комфорт Таун» - різнокольорові квартали будинків, з комфортним рівнем проживання. Своєрідні, яскраві будівлі відокремлені один від одного просторими парковими зонами і алеями. Гідний вибір для інвесторів, що бажають жити в сучасному міні - місті, розташованого в межах обжитого житлового масиву, сформованої інфраструктурою. ЖК «Комфорт Таун» розташований на лівому березі столиці, Дніпровського району Києва.

Ультрасучасна, багатофункціональна новобудова столиці. Концепція розвитку ЖК «Зарічний» спрямована на створення «міста в місті». Для інвесторів гідний варіант вибору - об'єднує зачаровує архітектуру будівель, з комфортними умовами проживання та велич Дніпра, з облаштованим узбережжям для відпочинку. Житловий комплекс простягається на березі Дніпра Дарницького району, поблизу від лівобережного з'їзду з Південного мосту, на перетині вулиць Зарічній і ОСОКОРСЬКИЙ.

ЖК «Берег Дніпра» - стильний, сучасний житловий комплекс, органічно з'єднав інноваційні будівельні технології і впорядкованість проживання. Гідний вибір тих, хто цінує комфорт мегаполісу і величну красу Дніпра, можливість споглядати дивовижні пейзажі, чарівні схід і заходи сонця над дніпровськими хвилями зі свого просторого вікна.  

Сучасна архітектура житлового комплексу «Great» відповідає життєвого ритму мегаполісу, вдало вписується і прикрашає Лівий берег. Житло, розташоване на першій лінії Дніпра надає можливість насолоджуватися панорамним видом: величчю і красою могутньої ріки, зеленими схилами Правого берега Києва. Вид з вікна вашої квартири не закриють інші новобудови.