ЖК «Арт Хол» являє собою клубний будинок по вул. Бульварно-Кудрявській (Воровського), 21, висотою 24 поверхи. Нині будівля зведена та введена в експлуатацію.

Коли радість від бажаної покупки розсіюється, то на зміну їй приходять думки: «А що ж далі?».

В один момент перед щасливими новоселами встає цілий ряд проблем: робити ремонт самостійно або ж звернутися до будівельно-ремонтної компанії? Де знайти час для ремонту? Як вибрати надійного майстра? Що робити з дизайном, закупівлями та іншими клопотами?

Житловий комплекс знаходиться на вулиці Багговутівська та має однойменну назву. Навкруги вирує культурне та ділове життя столиці, але водночас комплекс надійно відділений від міської метушні малоповерховими будинками та великою кількістю зелені.

Сьогодні інвестиції в нерухомість як і раніше залишаються актуальними. Це прекрасний спосіб не тільки зберегти свої заощадження, а й примножити їх. Будівельна компанія «Інтергал-Буд» пропонує квартири на будь-який смак в ЖК «Яскравий».

ЖК «Нивки-Парк» – це 12 добротних будинків комфорт класу висотою від 12 до 16 поверхів. Зведені по монолітно-каркасній технології будівлі утеплені мінеральною ватою. Комплекс має централізоване опалення та налічує 2877 квартир.