ЖК «Варшавський мікрорайон» – це перший і безпрецедентний випадок в Києві забудови цілого мікрорайону в єдиному архітектурному стилі. Масштабне будівництво розгорнулося між вул. Межовою, Гречко та просп. Правди.

ЖК «Квартал Алей» відноситься до наймасштабніших забудов міста Бровари та охоплює 16 багатоповерхових будинків, багаторівневий паркінг, поліклініку, школу, стадіон і дитячий садочок.

Житло в Броварах стрімко набирає популярність. Воно високої якості, доступне за вартістю і знаходиться недалеко від Києва. ЖК «Зелений квартал» розташувався на вул. Чорновола, 9, 11, 15, що в Броварах.

До столичної станції метро «Лісова» можна доїхати всього за 35 хвилин на громадському транспорті. А за 15 хвилин їзди на автомобілі з легкістю доберетесь до станції «Дарниця» або «Чернігівська».

ЖК «Олександрія» – це ще один успішний проект від лідера будівельного ринку країни – Української державної будівельної корпорації «Укрбуд». Комплекс був введений в експлуатацію в 2017 році, але нині вже всі квартири продані. Що ж в ньому такого примітного?

ЖК «Козацький» розташувався в Солом'янському районі Києва й приваблює гарною транспортною розв'язкою, багатою інфраструктурою, кількістю дитячих садочків, шкіл, університетів. А додавши сюди ще безліч красивих парків і комфортний будинок – ви отримуєте ідеальне житло для життя в столиці.