Перш ніж вкласти свої кровно зароблені гроші в нерухомість інвестори здійснюють величезну роботу: вивчають ринок, дізнаються про забудовників, зважують всі ризики, аналізують цінову політику.

Ми вже зробили все це за вас і з упевненістю можемо рекомендувати ЖК «Кирилівський Гай», як одне з найкращих капіталовкладень.

Придивляєтесь собі якісні апартаменти в центрі Києва з пристойними сусідами? Тоді зверніть увагу на ЖК «Престиж Хол». Це елітний будинок, що складається з 8-ми секцій зі змінною поверховістю (20/22/25).

ЖК «Manhattan City» – це 3 будинки бізнес-класу висотою в 36 поверхів. Будівля височіє на перетині проспекту Перемоги та вулиці Борщагівської, що в Солом'янському районі столиці.

Вибір житла величезний: від скромних однокімнатних квартир до просторих чотирикімнатних апартаментів. Нині зведено всі 3 споруди. Введення в експлуатацію планується в третьому кварталі 2019 року, тому поспішіть, щоб потім не шкодувати про втрачені можливості.

Житловий комплекс ЖК «Time» створений для людей, які цінують свій час. Забудовники продумали, щоб мешканці якомога ефективніше використовували час свого життя, а тому новобуд містить все необхідне для комфортного проживання.

Відтепер щоб відвести дітей в садочок знадобиться не більше 5 хвилин і кілька секунд, щоб дійти до магазину за продуктами.

Квартира в ЖК «Галактика» – це правильна і перспективна інвестиція для людей, що цінують всі переваги Лівого берега Києва.

Щасливі новосели серед плюсів новобудови виділяють: надійність забудовника, прекрасне місцеперебування, відмінне планування і розвинену інфраструктуру.