Житловий комплекс «Utlandia» – це проживання в умовах підвищеного комфорту у передмісті Києва. Новобудова в Ірпені від забудовника «Family Development», в якій створені необхідні умови для повноцінного відпочинку та дозвілля дітей та дорослих.

«Millennium State» - сучасний житловий комплекс в ближньому передмісті Києва. Надає комфортні умови заміського проживання з чистим сосновим повітрям в оточенні зелених зон.

Житловий комплекс «Континент» надає гідний рівень проживання в умовах міського комфорту з доброю екологією, в оточенні зелених паркових зон у ближньому передмісті Києва. ЖК «Continent» - це житло, яке підійде для молоді, сімей з дітьми та людей похилого віку.

ЖК «O'Club» - міні – містечко закритого типу. Масштабний сучасний проект малоповерхового житла від компанії «ODG Development». Надає можливість жити в умовах підвищеного комфорту за межами мегаполісу, в екологічно чистій місцевості та водночас неподалік столиці. Багатофункціональний житловий комплекс забезпечує необхідні умови для повноцінного відпочинку, спортивної активності та різнопланового дозвілля.

Будинок клубного формату «OLEGIVSKIY» - це безпечна територія комфорту та затишку в одному з найпрестижніших районів Києва. Багатофункціональний комплекс бізнес-класу в історичному центрі столиці. Гідний вибір успішних людей, які цінують престижне розташування та сучасний рівень життєвого комфорту.