Клубний будинок LA MANCHE захоплює органічною сполукою французької, англійської та італійської архітектури. Це ідеальний варіант для тих, хто завжди мріяв жити в палаці. Розташовується будівля на вул. Щекавицька, 46, що в Подільському районі столиці.

Свою назву ЖК «Seven» отримав завдяки тому, що складається з шести будинків і великого торгового центру. Новобуд зводиться на Осокорках безпосередньо біля води.

До станції метро «Осокорки» всього 6 хвилин неспішної прогулянки. Розташовується комплекс прямо на Дніпровській набережній. Серед переваг 6-ти рівневий паркінг, власний дитячий садочок, планування від 35 кв.м.

Все це перетворює новобуд на дуже привабливе капіталовкладення. Але що робити, якщо не вистачає коштів на довгоочікуване придбання?

Свою назву ЖК «Лук'янівський каскад» отримав завдяки особливій конструкції. Три секції мають різну висоту й утворюють своєрідний каскад. Завдяки цьому з'явилися дуже цікаві планування та незвичайний зовнішній вигляд самого будинку.

На особливу увагу заслуговує прибудинкова територія: щоб вмістити дитячий майданчик, спортивну зону, територію для відпочинку архітектори звели дерев'яний поміст з лавками. Це цікаве й креативне рішення.

ЖК «Happy House» створений для сімей з дітьми. Територія закрита від автомобілів, має безпечний дитячий майданчик. Проект передбачає власний дитячий садочок, гірки, гойдалки, сімейне кафе, Центр дитячого розвитку та клуб для мам.

Дуже зручно, що на дитячих зонах встановлені відеокамери, до яких можна під᾿єднатися через додаток на смартфоні. Таким чином, батьки можуть спостерігати за своїми дітьми, навіть перебуваючи у квартирі або на роботі.

Ростити дітей тут суцільне задоволення!

ЖК «KyivSky» – це 2 затишних будинки заввишки 27 поверхів, які височіють на вул. Сім'ї Кульженки (Петра Дегтяренка), 22. Новобудова цікава різноманітними плануваннями – від мініатюрних однокімнатних квартир до розкішних видових дворівневих апартаментів.

Вікна мешканців будуть виходити на озеро або парк. Проект включає будівництво комерційних приміщень, підземної стоянки, майданчиків для занять спортом, ігор з дітьми.