Хочемо поділитися радісною новиною: в ЖК «Ломоносова» стартував продаж квартир. Знаходиться новобуд на вулиці вул. Ломоносова, 33/43, завдяки чому й отримав свою назву. За задумом архітекторів – це буде один 24-поверховий будинок комфорт-класу.

На Нивках почалося масштабне будівництво нового житлового комплексу «Файна Таун», який складається з 57 будинків і займає площу 54 га. Будинки будуть мати різну висоту від 5 до 16 поверхів.

Стелі досить високі й доходять до 3,9 м. Житловий комплекс поділений на невеликі квартали, має геометрично правильне планування. У кожному такому міні-кварталі буде власний внутрішній дворик з прогулянковою зоною, пішохідними доріжками, лавочками, кафе, фонтанами та велодоріжкою.

Припаркувати авто можна буде по периметру комплексу, на підземному паркінгу і безпосередньо біля свого будинку.


За тим як Київська кінокопіювальна фабрика перетворюється в ультрасучасний багатофункціональний комплекс, стежило багато людей. І ось через кілька років після ребрендингу і деяких перетворень з'явився ЖК «White Lines».

Три будинки бізнес-класу виросли на вулиці Васильківській 1, в Голосіївському районі столиці. Дизайн в ЖК «White Lines» заслуговує на окрему увагу. Незвичайності надають хвилясті вигини фасадів, за якими ховаються зовнішні блоки кондиціонерів.


Завдяки своєму космічному дизайну ЖК «Taryan Towers» прозвали «вежами майбутнього». Вони дійсно разюче відрізняються від усього, що ви бачили раніше в Києві. Височіє новобуд в центрі столиці на Саперному Полі за адресою вул. Іоанна Павла ІІ (Патріса Лумумби), 12.Мабуть, однією з найяскравіших новобудов Києва є ЖК «Яскравий». Будова зведена з якісних матеріалів, за індивідуальним проектом із залученням новітніх технологій.

Проект настільки масштабний, що охоплює 2768 квартири й охоплює 12,65 га. Дизайн у ЖК «Яскравий» дійсно барвистий, жити в такому будинку – справжнє задоволення.