Мабуть, однією з найяскравіших новобудов Києва є ЖК «Яскравий». Будова зведена з якісних матеріалів, за індивідуальним проектом із залученням новітніх технологій.

Проект настільки масштабний, що охоплює 2768 квартири й охоплює 12,65 га. Дизайн у ЖК «Яскравий» дійсно барвистий, жити в такому будинку – справжнє задоволення.

Квартира може приносити непоганий прибуток, однак не вся покупка житла є хорошою інвестицією. Компанія «DIM group» пропонує придбати нерухомість в ЖК «Метрополіс» на привабливих умовах.

Зводиться ЖК «Нова Конча-Заспа» не в Кончі-Заспі, як можна було б подумати з назви, а в селі Ходосівка, Києво-Святошинського району. Однак комплекс є таким же престижним і зручним для комфортного життя.

Серед переваг: прекрасна екологія, малоповерхові будівлі, хороша траса, розвинена інфраструктура й успішні сусіди. Новобуд знаходиться в передмісті Печерська – до відомих пагорбів всього лише 15 хвилин їзди.

ЖК «Відрадний» зданий в експлуатацію!

З радістю повідомляємо вам, що 29 серпня 2019 року ЖК «Відрадний» отримав сертифікат про закінчення будівництва. Це означає, що будинок введений в експлуатацію і готовий прийняти нових мешканців. Чим цікавий цей новобуд?

У вересні 2019 року «Альянс Новобуд» оголосив про початок продажів квартир в будинку №3 престижного ЖК «Медісон Гарденс». Комплекс знаходиться в місті Бровари, по вулиці Чорновола, 15.

Незважаючи на територіальну віддаленість до найближчої станції метро всього лише 15 хвилин їзди на автомобілі. За 35-45 хвилин їзди громадським транспортом мешканці можуть доїхати до станції метро «Лісова», «Дарниця», «Чернігівська».