Житловий комплекс «Лавандовий» - елітна нерухомість клубного типу в найближчому місті-супутнику Києва - Броварах. Гідний вибір успішних людей, що прагнуть жити поблизу столиці, в оточенні паркової зони та лісового масиву. «Лавандовий» надає сучасний рівень міського комфорту і заміського проживання елітного рівня в спокійній і гармонійній атмосфері.

Житловий комплекс в скандинавському стилі з європейськими стандартами проживання. Міні-містечко «Scandia» привабливий гармонійним поєднанням архітектурних рішень з навколишнім ландшафтом. Гідний вибір тих, хто прагне жити в умовах міського комфорту з чистим повітрям, в видаленні від міського шуму, в оточенні зелених зон.

Житловий комплекс заміського типу «Park Town» органічно об'єднаний з навколишнього мальовничій природною зоною, створені комфортні умови проживання серед лісового масиву. ЖК «Park Town» відповідний вибір для молоді, сімей з дітьми та людей похилого віку. Житло європейського стандарту якості, з прекрасним видом з вікна, зі свіжим, чистим лісовим повітрям приваблює потенційних інвесторів.

Житловий комплекс «Park Lake City» надає гідний рівень проживання в гармонії з природою в ближньому передмісті Києва. «Парк Лейк Сіті» зацікавить тих, хто вважає за краще жити в умовах підвищеного комфорту, далеко від шуму і суєти, на березі власного штучного озера.

«Кантрі Таунхаус» - сучасне малоповерхове житло в найближчому передмісті Києва.

Житловий комплекс «Country Townhouse» поєднує упорядковані умови міського проживання і переваги заміського життя, з чистим повітрям, навколишнього комфортним середовищем, що забезпечує повноцінний відпочинок від міської суєти.