bg1.jpg

В останні роки у Києві активно забудовуються не тільки промзони, а й такі незаймані ділянки, як район Лисої гори. Нещодавно тут був пустир, а сьогодні височіють новобудови ЖК «Orange City».

По завершенню проекту з'явиться вісім 26-поверхових будинків комфорт-класу. Але вже зараз можна придбати одну з 675 квартир на привабливих умовах.

bg1.jpg

Ударними темпами триває забудова промзони Києва. І ось на місці напівзанедбаних складів зростає ще один новобуд – ЖК «Сучасний квартал». Він цікавий доступною вартістю житла, фонтанами, близькістю зупинок швидкісного трамвая та міської електрички.

bg1.jpg

Дизайн ЖК «Philadelphia Concept House» вражає уяву і захоплює подих. Сучасна архітектура вигідно вирізняється на тлі сірих радянських будівель.

Архітектори відійшли від всіх стандартних уявлень про дім: в ЖК «Philadelphia Concept House» замість стін – скло, замість 4-х кутів – 5, а сам фасад змінюється в залежності від кута зору. Комплекс вартий того, щоб познайомитися з ним ближче.

bg1.jpg

Компанія «Інтергал-Буд» не зупиняється на досягнутому і поспішила представити свій новий столичний проект ЖК «Голосіївський». Його будівництво почалося у 2019 році на вулиці Васильківська, 37, що в Голосіївському районі.

bg1.jpg

Живучи в мегаполісі, багато хто замислюється про своє здоров'я і намагається обрати квартиру в екологічно чистому місці. Одним з чистих районів столиці вважаються Бортничі.

Саме тут СГ «Фундамент» зводить свій новий проект ЖК «Привітний квартал». Він знаходиться в оточенні чистого озера та лісової зони. Практично поруч ліс і парк Партизанської слави, де можна організувати пікнік або прогулятися у вільний час.