ЖК «Столичні каштани»Святошинський район Києва входить в число самих кращих районів для проживання в столиці. Він включає в себе все необхідне для комфортного життя: красиві пейзажі, вдалу транспортну розв'язку, розвинену інфраструктуру, велика кількість зелених зон. Тож не дивно, що житло тут користується величезною популярністю.

ЖК «Ясногорської»Для зведення ЖК «Ясногорської» був обраний затишний спальний масив Сирець, що в Шевченківському районі. Це чотириповерховий будинок економ класу, що складається з двох секцій. Свою назву комплекс отримав завдяки місцю розташування - будинок знаходиться по вул. Ясногорская, 16 а. Будівля зведена з цегли, утеплено пінополістиролом і має індивідуальну систему опалення. 

ЖК «Оберіг»ЖК «Оберіг» - це новий проект, який був розроблений і успішно реалізований гігантом будівельної індустрії - компанією «Укрбуд». Комплекс являє собою 3 девятнадцатіетажних будинки економ класу, розташовані по вул. Бориспільська, 21-45, що в Дарницькому районі столиці.

 

ЖК «Власна квартира»ЖК «Власна квартира» - це затишний клубний будинок, розроблений за індивідуальним проектом. Приємно радують продумані планування, незвичайні архітектурні рішення, а також використання якісних будівельних матеріалів.

жк АвтографУ тихому і затишному куточку Києва розташувався затишний будинок з цікавою назвою ЖК «Автограф». Двадцятип'ятиповерхових будівля підноситься в Дніпровському районі, серед каскаду озер і паркових дерев.

Новобуд сподобається тим, хто серед важливих критеріїв вибору будинку особливо виділяє екологічність, чисте повітря, близькість природи. Будинок складається з 2-х секцій і зведений з керамоблоков. Дзеркальний фасад створює дивовижну легкість, при певному куті зору здається, що будинок невагомий.