Житловий комплекс ЖК «Time» створений для людей, які цінують свій час. Забудовники продумали, щоб мешканці якомога ефективніше використовували час свого життя, а тому новобуд містить все необхідне для комфортного проживання.

Відтепер щоб відвести дітей в садочок знадобиться не більше 5 хвилин і кілька секунд, щоб дійти до магазину за продуктами.

Квартира в ЖК «Галактика» – це правильна і перспективна інвестиція для людей, що цінують всі переваги Лівого берега Києва.

Щасливі новосели серед плюсів новобудови виділяють: надійність забудовника, прекрасне місцеперебування, відмінне планування і розвинену інфраструктуру.

ЖК «Малахіт» – сучасний новобуд, який повністю відповідає всім показникам комфортного житла. Типові мешканці цього будинку – це щасливі сім’ї, що цінують сімейний затишок і особистий час.

У комплекс інвестують гроші амбітні молоді люди, які прагнуть закласти міцний фундамент власного майбутнього.

Серед плюсів сучасна інфраструктура, продумане розташування, велика швидкість будівництва і прекрасна якість. Важливим є бездоганне реноме девелопера «Інтергал-Буд».

ЖК «Кампус» являє собою чотирьохсекційну будову по вулиці Польовій, 38, що в Солом'янському районі Києва. Споруда відноситься до економ-класу, має 3 секції висотою в 25 поверхів і 1 триповерхову секцію з дитячим розвиваючим центром всередині.

На перших поверхах планується помістити власну інфраструктуру: аптеки, супермаркети, кафе, хімчистки, офіси і магазини.

Якщо ви шукаєте прекрасні апартаменти в самому зеленому районі столиці з розвиненою інфраструктурою, то зверніть увагу на ЖК «4 сезони».

Це сучасна будівля, оточена всім необхідним для комфортного життя. За задумом архітекторів комплекс повинен складатися з 4-х будинків, які символізують чотири пори року. Нині зведено вже 3 будови.