Житловий комплекс в екологічно чистому районі. Зводиться ЖК «Перспектива» в мальовничій частині лівого берега столиці, житлового масиву Троєщини. Передбачено повноцінний житловий квартал поблизу річки Десенки, яка є популярною зоною відпочинку жителів мегаполісу.

Сучасний проект малоквартирних комфортного житла клубного формату. Привертає гармонією в поєднанні навколишнього середовища і північноєвропейського архітектурного стилю будинку. Гідний вибір для цінителів затишку в розвиненому районі столиці, поблизу протікає кипучої життя мегаполісу, але в єднанні з природою, в видаленні від стомлюючого шуму і вихлопних газів.

Житловий комплекс «Riverside» - масштабний сучасний проект європейського рівня. Призначений для тих, хто віддає перевагу життю підвищеного комфорту за межами мегаполісу в екологічно чистій місцевості, і в доступну близькість столиці. Новобудова «Riverside» створює необхідні умови для повноцінного відпочинку, спортивної активністю і різноплановим дозвіллям.

Житловий комплекс зацікавить тих, хто вважає за краще жити в межах столиці, в екологічно чистому районі, яка має сформованої інфраструктурою. Зводиться новобудова «Q - smart» в Деснянському районі Києва.

Таунхаус «Альбіон» вражає стильними рішеннями малоповерхової архітектури в чеських традиціях. Приваблива пропозиція для власників середнього фінансового доходу, що вважають за краще жити в будинку котеджного типу в межах столиці.