Новий проект від «Київміськбуду» «Twin House» привертає увагу своїм стильним дизайном, упорядкованою територією і можливістю планування трирівневих квартир. На продаж виставлені від 1-кімнатних жител до 4-кімнатних апартаментів.

Планувальні рішення незвичайні й нагадують типово британські планування. Наприклад, на першому рівні розташовується невеликий коридор зі сходами, на другому – санвузол, кухня і кімната, а на третьому – додаткові спальні. Це зручно тим, що ніхто «не ходить по голові».

У тихій і спокійній місцевості «Київміськбуд» розпочав будівництво нового проекту – це багатофункціональний комплекс «Курнатовського». Свою назву він отримав завдяки вулиці, на якій розташовується – Курнатовського, 20.

Новобуд цікавий великою кількістю планувань, прекрасною інсоляцією квартир і наявністю підземного паркінгу.

Троєщина активно продовжує забудовуватися і сьогодні мова піде про проект ZZBK1 Group ЖК «Вигурівщина-20». Територіально комплекс располагаетсяв в 20-му мікрорайоні ж/м Вигурівщина, 1-14. Три житлових будинки досягають висоти 26 поверхів. Під будівлями знаходиться підземний паркінг, а територія закрита від автомобілів.

Початок 2021 року ознаменувався стартом продажів ЖК «Мілос», що на Троєщині. Зведенням новобудови зайнявся Київміськбуд – корпорація, яка не потребує представлення. Нині на продаж виставлені одно-, дво- і трикімнатні квартири.

Житловий комплекс «Чарівний місто» - новобудова в швидко розвивається мікрорайоні Києва Нова Дарниця. Гідний вибір тих, хто прагне до підвищеного міському комфорту і економії часу в повсякденному житті, в межах Мегаполіса. Привертає можливістю спокійного і комфортного відпочинку після напруженого ритму столиці, далеко від жвавих магістралей і поблизу лісопаркового масиву.