Сучасний офіс повинен і може виглядати привабливо, оригінально і, в той же час, солідно і респектабельно. Правда, щоб досягти такого результату потрібно докласти чимало зусиль. Для початку необхідно визначити, які вимоги до офісного приміщення пред'являються в конкретному випадку.

Отже, у всіх офісах без винятку повинні бути створені ідеальні умови для роботи: саме тут більшість співробітників проводить дуже багато часу, працюючи над складними проектами, спілкуючись з колегами та клієнтами компанії.

Дизайн офісів

Які ж чинники необхідно врахувати в першу чергу, щоб офісним працівникам було зручно і комфортно виконувати всі свої обов'язки? Безумовно, найголовніше - це робоче місце. Сучасна функціональна меблі, наявність необхідної офісної техніки, а також можливість її безпечного підключення, хороше освітлення, грамотно вибрані кольори інтер'єру, налаштовують на робочий лад: це той мінімум, який повинен бути передбачений при створенні дизайн-проекту офісу.

Атмосфера, створена в приміщенні, також дуже важлива і дизайн офісів у цьому питанні відіграє далеко не останню роль. А тому перш, ніж приступити до організації робочого місця, повинна бути вибудувана концепція планування офісного простору в цілому, а також вибрано певний стильове рішення, якому потрібно слідувати при оформленні дизайну інтер'єру.

Адже співробітники зазвичай взаємодіють між собою, постійно обговорюють робочі питання, а командна робота можлива тільки при правильному плануванні.

Та й у клієнтів компанії позитивне враження про компанію складається в першу чергу після відвідування офісу фірми. Відповідно слід подбати про наявність зручного місця для прийому гостей. 

Розробляючи концепцію офісного простору, найголовніше, щоб була передбачена не тільки можливість для комфортної індивідуальної роботи, але і для колективної. Це досить непросте завдання, до вирішення якої потрібно залучати досвідчених фахівців. 

Професійний дизайнер зможе врахувати потреби всіх співробітників фірми, використовуючи різні прийоми (прозорі або розсувні перегородки, всілякі колірні і світлові рішення, що дозволяють розділити простір на зони і т.д.). Також фахівець зможе запропонувати вам варіанти звукоізоляції кабінетів, продумати, яким має бути технічне оснащення, зі смаком декорувати приміщення відповідно до виду діяльності компанії. 

 

 

Зміст:

1. З чого починається ідеальний дизайн офісу
2. Критерії вибору дизайну офісу
3. Дизайн і планування офісного приміщення

1. З чого починається ідеальний дизайн офісу

Стильний і зручний офіс – це одна зі складових успіху вашого бізнесу. Концепція довго і ретельно продумується, виділяється кожна деталь і в цілому весь процес проходить кілька етапів:

1. Перше знайомство з дизайнером. Після подачі заявки будь-яким зручним способом з вами зв'яжеться менеджер і узгодить всі деталі майбутньої консультації.

2. Розробка планувального рішення. На основі побажань і брифа складаються кілька планувальних рішень і відправляються клієнту на затвердження.

3. Створення візуалізації. Після того як ескіз затверджений, дизайнер приступає безпосередньо до розробки візуалізації в форматі 3D Max.

4. Робочі креслення. Кожен пакет комплектується цілим набором робочої документації, яка необхідна для реалізації проєкту.

5. Специфікації. У комплект також входить специфікація оздоблювальних матеріалів, предметів декору і меблів. Завдяки артикулам легко купити саме ті меблі, яка вказані в дизайн-проєкті.

За бажанням замовника можна оформити додаткову послугу «Авторський нагляд». Вона передбачає, що сам розробник інтер'єру буде постійно стежити за реалізацією проєкту під час ремонту. Він також надає допомогу при замовленні та виборі матеріалів, меблів, контролює робочу документацію.

Але й це ще не все. Майстерня ремонту інтер'єрів не тільки розробляє проєкти, а й реалізує їх «під ключ». Гарантія при цьому надається на рік, а якість ремонтних робіт вище всяких похвал.

2. Критерії вибору дизайну офісу

Майстерня ремонту інтер'єрів МЕТЕР пропонує своїм клієнтам 3 пакети дизайн-проєктів: «Типовий», «Престижний» та «Ексклюзивний». При виборі пакета важливо враховувати наступне:

 • Специфіка діяльності компанії. Наприклад, для компанії у сфері доставлення цілком підійде типовий дизайн, а ось в офісі відомого бренду модного одягу ніяк не обійтися без ексклюзивного інтер'єру.
 • Оздоблювальні матеріали. Для IT компанії краще обрати скло, хром і пластик. У той час як для інтер'єру офісу юридичної консультації підійде натуральне дерево і шкіра. У всіх цих нюансах прекрасно розбираються дизайнери МЕТЕР.
 • Бюджет. Кожен пакет відрізняється за ціною і відповідно об'ємом наданих послуг.

Відіграє важливу роль також стиль оформлення. Для офісу абсолютно не підходять такі стилі, як бароко, прованс, ренесанс. Але в цілому бувають винятки з правил і без досвідченого дизайнера тут не обійтися.

3. Дизайн і планування офісного приміщення

В процесі роботи дизайнери компанії поділяють приміщення на кілька ділянок:

1. Вхідна зона. Тут особлива увага приділяється зовнішньому вигляду, рекламі та вивісці над входом.

2. Ресепшен. Ця ділянка відрізняється підвищеною прохідністю і тому життєво необхідно забезпечити хороше освітлення і достатню площу. Тут же можна облаштувати диван для очікування гостей і клієнтів. Добре якщо в дизайні ресепшена залучена корпоративна символіка, логотип, назва компанії.

3. Кабінети співробітників. Інтер'єр оформляється в спокійних відтінках з упором на зручність працівників. Важливо продумати такі дрібниці, як потоки повітря від кондиціонера, кут падіння сонячного світла, зони загального користування.

4. Кабінети керівників. Відмінною особливістю є багатше оздоблення, яке підкреслює статус. Важливо передбачити зону для роботи, відпочинку та проведення нарад.

5. Конференц-зал. Місце для проведення переговорів має бути строгим, лаконічним і просторим. Схвалюється великий стіл зі зручними стільцями, фліпчарт, екран для проєктора.

Дизайн інтер'єру офісу від МЕТЕР – це стиль, якість і зручність.

Розробити ексклюзивний дизайн, як і зробити ремонт офісу, ви зможете разом з професійними дизайнерами компанії «Метер»: ми точно знаємо, як допомогти вам у створенні сучасного, зручного, стильного і функціонального офісного простору!

Дизайн офісів

Дизайн офісів від Майстерні ремонту інтер'єрів МЕТЕР це:

 • Вигідно. Регулярні акції та знижки дозволяють заощадити до 50% бюджету виділеного на дизайн офісу в Києві.
 • Престижно. Якісно оформлений інтер'єр істотно підвищує престиж компанії в очах співробітників і клієнтів.
 • Індивідуальний підхід. Наші спеціалісти враховують побажання та продумують функціональність будівлі. По закінченню робіт ви маєте приміщення, яке максимально відповідає потребам фірми.
 • Повний пакет документів. Завдяки ретельно підготовленої документації роботи будуть виконані в строк і з максимальною економією бюджету.
 • 3D візуалізація. Ще до початку ремонтних робіт, ви одержите повне уявлення про те, як буде виглядати ваш офіс.

МЕТЕР чітко стежить за тим, щоб дизайн-проект офісу був виконаний в прописані в договорі терміни.

Що ви отримуєте в результаті?

 • дотримання нормативів, будівельних вимог і стандартів;
 • привабливий й практичний робочий простір;
 • ефективне перепланування, яке забезпечує максимальний рівень потреб офісу;
 • приміщення, що повністю відповідають фірмовому стилю організації;
 • вичерпну інформацію про те, де можна купити офісні меблі та освітлювальні прилади, які ідеально підійдуть для вашого дизайн-проекту.

Особливо пильна увага при розробці дизайну офісів в Києві приділяється підбору світильників, меблів та декору. Виваження балансу між функціональністю та красою дозволяє створювати дійсно унікальні й практичні інтер'єри.

Професійні дизайнери навіть в невелику площу можуть органічно вписати зону відпочинку, офісну техніку, зелені рослини та всі необхідні меблі.

Добре продуманий дизайн інтер'єру офісу – це найкраща візитівка будь-якого бізнесу, авторитетність, лояльність працівників і прагнення відвідувачів знову й знову повертатися до вас. Дана цінова пропозиція може бути застосовано до площі офісу від 1000м2.

ПРИКЛАДИ ВИКОНАНИХ ДИЗАЙН ПРОЕКТІВ

 
 • ❓✅ Де замовити дизайн офісу?✅❓

  Щоб офісне приміщення було одночасно функціональним, практичним і привабливим, необхідно звернутися до професіоналів для замовлення дизайну. У Києві є безліч варіантів, куди можна звернутися. Але далеко не кожен з них може гарантувати повний набір необхідних переваг і адекватну вартість. Звернення в перевірену майстерню ремонту являє собою ідеальне рішення по всіх параметрах, тому що дозволяє розраховувати на своєчасне виконання робіт, професійні консультації на основних етапах, використання кращого обладнання і технологій.

 • ❓💵 Які ціни на дизайн офісу? 💵 ❓

  Вартість дизайну залежить від безлічі критеріїв, серед яких обраний пакет послуг, розміри і багато іншого. Ремонт інтер'єрів являє собою складний процес, до реалізації якого потрібно підходити максимально відповідально. Є кілька кращих варіантів для вибору оптимального дизайну. Відповідно до них за один квадратний метр призначається конкретна вартість. Можна виділити три основних пакети, серед яких бюджетний, середній і преміальний. Під свої можливості бюджету і актуальні запити кожен клієнт зможе без проблем підібрати найбільш підходящий варіант.

 • ❓👍 Чому обирають нас? 👍❓

  Є кілька причин для звернення до перевірену компанію по ремонту. Серед основних можна відзначити вигоду і самі адекватні ціни. Крім цього на постійній основі пропонуються різноманітні знижки та вигідні акції. Важливою перевагою вважається індивідуальний підхід, який гарантує чудову якість. Всі роботи виконуються компетентними дизайнерами, у яких є кваліфікація, знання і навички. Повний пакет документації готується по ходу виконання робіт. На попередньому етапі можна не тільки проконсультуватися з досвідченими фахівцями, а й замовити тривимірну візуалізацію майбутнього проекту.

 • ❓⏰ Які терміни роботи по дизайну офісу? ⏰❓

  Професійний ремонт може відрізнятися термінами, які залежать від обраного пакета послуг і площі офісного приміщення. Під конкретні потреби буде обраний ідеальний варіант, який потім реалізується досвідченими професіоналами. Своєчасність виконання робіт гарантується на всі сто відсотків, що в обов'язковому порядку прописується в договорі. Наші співробітники беруть на себе відповідальність щодо того, що роботи будуть виконані чітко в строк. Для різних пакетів пропонуються свої терміни. Всі співробітники знають, як треба працювати для досягнення поставлених цілей і отримання якісного результату.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]