Ми пропонуємо наступні класи капітального ремонту будинків:

Ремонт класу «СТАНДАРТ»

Ремонт класу «СТАНДАРТ» - від 2000 грн / м2

Даний клас робіт включає в себе ґрунтовне оновлення інтер'єру приміщень. Складається з комплексу косметичних робіт, включаючи внутрішню обробку стін і стель, влаштування підлог. Крім цього, передбачається монтаж, або капітальний ремонт комунікацій та перепланування приміщень.
Ремонт класу «ПРЕМІУМ»

Ремонт класу «ПРЕМІУМ» - від 3600 грн / м2

Істотна зміна внутрішнього вигляду приміщень. Капітальний ремонт, який включає розробку індивідуального дизайн проекту для додання унікальності приміщенням. Комплекс робіт передбачає перепланування приміщень, заміну інженерних мереж і комплексну внутрішню обробку. Даний клас також включає ремонт, або заміну сходів і установку камінів.
Ремонт класу «ЛЮКС

Ремонт класу «ЛЮКС» від 6800 грн / м2

Передбачає розробку ексклюзивного дизайну приміщень і виконання комплексу ремонтно-оздоблювальних робіт для забезпечення найкращого комфорту проживання замовника. У роботі застосовуються дорогі, ексклюзивні оздоблювальні матеріали.

Ремонт будинків і дач у Києві

Наша компанія надає послуги комплексного ремонту будинків, включаючи внутрішні та зовнішні роботи, розробку дизайн проекту, а також проектування інженерних мереж і перепланування приміщень.

Особливістю внутрішнього ремонту дачних будинків є, як правило, великі обсяги робіт і більш масштабна організація ремонтного процесу, ніж при ремонті квартир. Крім цього, для приватних будинків характерним є влаштування таких елементів як сходи, каміни, теплі підлоги та інші.

Ремонт будинків і дач

Зовнішній ремонт дач, будинків або котеджів передбачає виконання комплексу будівельних і ремонтних робіт, які включають в себе обробку стін будинку, пристрій фасадів, вікон, дверей, відмостків, а також проектування та влаштування інженерних мереж (опалення, водопостачання, вентиляції та кондиціонування).

Наша компанія має багаторічний досвід проведення ремонтно-будівельних робіт різної складності. Ми пропонуємо нашим клієнтам комплексний підхід, який включає послуги проектування (планування приміщень, розробка проекту інженерних мереж і комунікацій), розробку дизайну, ремонт квартир і будинків, професійний ремонт котеджів, а також безпосередньо комплексне виконання всіх видів будівельних та ремонтних робіт.

Етапи, терміни та вартість ремонту заміського будинку

Починаючи ремонт в приватному будинку, цілком можна розгубитися, адже стільки всього потрібно врахувати: закупівлю чорнових будматеріалів, вибір бригади, вивезення сміття, закупівлю підлогових покриттів і ін. Ми розробили своєрідну інструкцію для тих, хто хоче зробити ремонт будинку в Києві.

Зміст:
1. З чого почати ремонт приватного будинку
2. Скільки коштує ремонт будинків в Києві
3. Скільки часу займе ремонт заміського будинку

З чого почати ремонт приватного будинку

Слід визначитися, будете ви робити ремонт своїми силами або довірите цю справу професіоналам. У другому випадку хоч і виходить трохи дорожче, але ви отримуєте: гарантію на виконані ремонтні роботи, колосальну економію часу і нервів. З чого ж почати?

 1. Вибір надійного підрядника. При підборі компанії, яка буде займатися реалізацією проекту, слід звертати увагу на: легальність роботи, репутацію, портфоліо та з якого року організація працює на ринку.
 2. Ознайомча зустріч. На першій консультації поставте питання стосовно діяльності компанії й уточніть все, що цікавить по вашому проекту (терміни, вартість, обсяг наданих послуг, гарантії).
 3. Замовлення дизайн-проекту. Зверніть увагу, наскільки продумані всі дрібні деталі, особливо сходів, каміни, топкові тощо.
 4. Виконання будівельних робіт. Ремонт заміського будинку може розтягнутися на кілька місяців.

Скільки коштує ремонт будинків в Києві

Кінцева сума залежить від цілого ряду нюансів: обсягу, площі, віддаленості об'єкта, обраного класу ремонту. Майстерня ремонту інтер'єрів МЕТЕР пропонує 3 варіанти: «Стандарт», «Преміум» і «Люкс».

Для нового будинку більш за все підходить ремонт класу «Преміум» або «Люкс». Якщо господарі хочуть оновити застарілий інтер'єр, то можна обмежитися класом «Стандарт». Представлені класи ремонтів відрізняються не тільки вартістю, але й об'ємом наданих послуг.

Порахувати скільки коштуватиме ремонт приватного будинку можна трьома шляхами:

1. Калькулятор ремонту. В однойменному розділі введіть необхідні параметри приміщень та отримаєте приблизну суму. Точність розрахунків дорівнює 70%.

2. Складання кошторису по дизайн-проекту. В даному випадку ви повинні мати на руках розроблений дизайн-проект, який включає креслення й візуалізацію. Необхідні матеріали потрібно вислати за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Через деякий час менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей. Отримані дані будуть точні на 80%.

3. Виклик майстра та складання кошторису по дизайн-проекту. Подайте заявку, та в обумовлений час наш фахівець виїде до вас для зняття замірів та складання кошторису. Даний варіант дозволяє представити найточніші розрахунки з похибкою не більше 5% – підрахунки точні на 95%.

Скільки часу займе ремонт заміського будинку

Почувши, скільки часу потрібно на ремонт житла, замовники впадають в ступор: «Чому так довго?». Розберімо більш детально етапи виконання ремонтних робіт, їх тривалість і обсяги.

Візьмемо для прикладу ремонт у щойно збудованому невеликому заміському будинку:

• Підготовка підлоги. Залежно від задуму замовника робота з підлогою передбачає: монтаж теплої підлоги, стяжку, утеплення, гідроізоляцію або заливку суміші для вирівнювання поверхні. Процес висихання стяжки може затягнутися до місяця. • Підготовка стін. Стіни вирівнюються штукатурним розчином в кілька шарів, при цьому кожен повинен ґрунтовно висохнути. На обробку стін в одній кімнаті може піти до тижня. • Заміна вікон та дверей. Багато часу буде потрібно на вибір, доставку, демонтаж старих і установку нових дверей і вікон. При цьому важливо враховувати, щоб в приміщенні не проводилися «мокрі» роботи. Інакше дерев'яні двері можуть потягнути вологу та неправильно встановитися. • Оздоблення. До чистової роботи слід приступати тільки після того як всі площини повністю висохли. На даному етапі відбувається фарбування стін, монтаж стелі, плінтусів і укладання підлогових покриттів.

Якщо будинок старого фонду, то на його повну реконструкцію потрібно ще більше часу. Плануючи ремонт, беріть до уваги пору року – взимку оштукатурені й прошпакльовані поверхні сохнуть довше, ніж влітку.

Компанія МЕТЕР здійснює ремонт будинку до 100 м2 за 3 місяці. Якщо будівля має площу від 100 м2 до 200 м2, то потрібно 5 місяців на виконання всіх робіт. На ремонт особняка понад 200 м2 піде більш як 5 місяців. Це приблизні терміни, оскільки все залежить від складності обробки, дотримання графіка фінансування та ін.

Ремонт будинків в Києві від компанії МЕТЕР – це гарантія якісного ремонту та затишного житла.Звертаючись до нас, ви гарантовано отримуєте індивідуальний підхід, прозорість відносин, а також гарантію якості і чітка відповідність до обумовлених термінів.

 • ❓✅ Де замовити ремонт будинку?✅❓

  На сучасному ринку будівельних послуг пропонується величезна кількість варіантів, серед яких дуже важливо вибрати самий перевірений. Можна ризикнути, звернутися до приватних фахівцям без перевіреної репутації або до невідомої компанії. У цьому випадку все може закінчитися добре, але далеко не завжди. Щоб не ризикувати власними грошима і часом, доцільно відразу звернутися до перевіреної компанії з великим досвідом. Замовлення в такому місці гарантує бездоганну якість, своєчасне виконання і багато інших переваг.

 • ❓💵 Які ціни на ремонт будинку? 💵 ❓

  Вартість ремонту залежить від безлічі факторів, серед яких обраний клас, використовувані матеріали, площа і багато іншого. Компанія пропонує декілька основних класів, серед яких стандартний, преміальний і люксовий. З кожним новим класом вартість одного квадратного метра відремонтованого будинку зростає. Можна розраховувати на повний комплекс необхідних робіт за сплачені кошти. Адекватна вартість ремонту будинку стала нашою основною фішкою. Вона ідеально гармонує з якістю виконаних робіт.

 • ❓👍 Чому обирають нас?👍❓

  Компанія досить давно працює на цьому ринку, має позитивну репутацію і безліч задоволених клієнтів. Серед основних причин, за якими варто замовити ремонт будинку у нас, можна відзначити індивідуальний підхід, кваліфікованих майстрів, використання тільки сучасного обладнання та інструментів. Матеріали дуже ретельно підбираються під конкретні потреби клієнтів і їх фінансові можливості, що дозволяє розраховувати на задоволення всіх потреб. Зручно, що зобов'язання всіх сторін прописуються в договорі, що виключає виникнення форс-мажорних ситуацій і проблем, пов'язаних з цим. Важливою перевагою вважається і дотримання всіх термінів.

 • ❓⏰ Які терміни роботи по ремонту будинку? ⏰❓

  На терміни виконання робіт в будинку впливає кілька основних факторів. В середньому ремонт будинку, площа якого не перевищує сотні квадратних метрів, займає близько трьох місяців. Якщо площа варіюється в межах від ста до двохсот квадратів, потрібно близько п'яти місяців. При площі понад двісті метрів роботи займають від п'яти місяців. Багато що залежить від стану будинку, споруди і інших подібних моментів. Можна визначити точні терміни тільки після ретельного огляду об'єкта, який можна замовити у наших професіоналів. Майстер приїде на об'єкт, оцінить його, повідомить клієнту щодо потенційних термінів. Якщо все влаштовує клієнта, підписується договір.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]