Ми пропонуємо наступні класи капітального ремонту будинків:

Ремонт класу «СТАНДАРТ»

Ремонт класу «СТАНДАРТ» - від 2000 грн / м2

Даний клас робіт включає в себе ґрунтовне оновлення інтер'єру приміщень. Складається з комплексу косметичних робіт, включаючи внутрішню обробку стін і стель, влаштування підлог. Крім цього, передбачається монтаж, або капітальний ремонт комунікацій та перепланування приміщень.
Ремонт класу «ПРЕМІУМ»

Ремонт класу «ПРЕМІУМ» - від 3600 грн / м2

Істотна зміна внутрішнього вигляду приміщень. Капітальний ремонт, який включає розробку індивідуального дизайн проекту для додання унікальності приміщенням. Комплекс робіт передбачає перепланування приміщень, заміну інженерних мереж і комплексну внутрішню обробку. Даний клас також включає ремонт, або заміну сходів і установку камінів.
Ремонт класу «ЛЮКС

Ремонт класу «ЛЮКС» від 6800 грн / м2

Передбачає розробку ексклюзивного дизайну приміщень і виконання комплексу ремонтно-оздоблювальних робіт для забезпечення найкращого комфорту проживання замовника. У роботі застосовуються дорогі, ексклюзивні оздоблювальні матеріали.

Ремонт будинків і дач у Києві

Наша компанія надає послуги комплексного ремонту будинків, включаючи внутрішні та зовнішні роботи, розробку дизайн проекту, а також проектування інженерних мереж і перепланування приміщень.

Особливістю внутрішнього ремонту дачних будинків є, як правило, великі обсяги робіт і більш масштабна організація ремонтного процесу, ніж при ремонті квартир. Крім цього, для приватних будинків характерним є влаштування таких елементів як сходи, каміни, теплі підлоги та інші.

Ремонт будинків і дач

Зовнішній ремонт дач, будинків або котеджів передбачає виконання комплексу будівельних і ремонтних робіт, які включають в себе обробку стін будинку, пристрій фасадів, вікон, дверей, відмостків, а також проектування та влаштування інженерних мереж (опалення, водопостачання, вентиляції та кондиціонування).

Наша компанія має багаторічний досвід проведення ремонтно-будівельних робіт різної складності. Ми пропонуємо нашим клієнтам комплексний підхід, який включає послуги проектування (планування приміщень, розробка проекту інженерних мереж і комунікацій), розробку дизайну, ремонт квартир і будинків, професійний ремонт котеджів, а також безпосередньо комплексне виконання всіх видів будівельних та ремонтних робіт.

Звертаючись до нас, ви гарантовано отримуєте індивідуальний підхід, прозорість відносин, а також гарантію якості і чітка відповідність до обумовлених термінів.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]