Ціни на ремонт квартир в новобудові

Ремонт класу «СТАНДАРТ»

Ремонт в новобудовах класу «СТАНДАРТ» - від 2000 грн / м2

Якісний ремонт в новобудові Київ ремонт класу «Стандарт», передбачає часткову заміну комунікацій (приклад: заміна розеток, вимикачів без прокладки електричної проводки). Заміна настінних покриттів у вигляді шпалер або перефарбування стін. Заміна підлогових покриттів ламінат, плінтус. Без перепланування приміщень.
Ремонт класу «ПРЕМІУМ»

Ремонт в новобудовах класу «ПРЕМІУМ» - від 3600 грн / м2

Цей найпоширеніший пакет ремонту в новобудові «Преміум» включає, повну заміну комунікацій (приклад: прокладка нових електричних проводів, комутація розподільних коробок з установкою розеток та вимикачів. Також прокладка нових сантехнічних труб з установкою інсталяцій). Ремонтні та оздоблювальні роботи, включаючи перепланування. Починаючи від зведення нових перегородок, штукатурки стін до фарбування.
Ремонт класу «ЛЮКС»

Ремонт в новобудовах класу «ЛЮКС» - від 6800 грн / м2

Ремонт квартири в новобудові класу «Люкс», передбачає будь-яке технічне та дизайнерське рішення у вашій квартирі. Бажаєте друге світло в своєму пентхаусі, без проблем зробимо роботи згідно проекту. Тут немає нічого неможливого, наш досвід, додасть вашій квартирі ексклюзивність і комфорт, з повною заміною комунікацій та переплануванням.

Ремонт в новобудовах Києва

Купівля нової квартири - це тільки перший крок на шляху до облаштованого, комфортабельного житла.

Найчастіше, навіть новобудови зроблені «під ключ», здаються без належної внутрішньої обробки. Звичайно, в новій квартирі Вам не доведеться демонтувати шпалери які залишилися від колишніх господарів, плитку і старі підлогові покриття, але, безумовно, нове житло потребує грамотного ремонті та благоустрої, як алмаз потребує огранювання.

Ремонт в новобудовах

Етапи ремонту квартири в новобудові

Перш ніж почати ремонт в новобудові потрібно визначиться з тим, що власне, навіщо робити. Отже, представляємо Вам покроковий перелік робіт з облаштування нової квартири.

 1. Зазвичай ремонт в новобудові починається з монтажу не несучих стін, або іншими словами перегородок.
 2. Далі необхідно провести підготовчі роботи для електрики та розводки труб (штроблення стін, підлог).
 3. Наступний етап - розводка електрокомунікацій в квартирі (сигналізація, розетки, вимикачі, освітлення, електроприлади, дверний дзвінок). Важливий момент! Перш ніж приступати до розведення кухонної електрики, продумайте планування майбутнього кухонної гарнітури.
 4. Підведення електророзводки до щитка.
 5. Монтаж каналізації та розводка трубопроводу у ванній, санвузлі і кухні. Підключення труб для гарячої та холодної води.
 6. Монтаж трас кондиціонування і вентиляції.
 7. Ще один етап, без якого не відбувається ремонт квартири в новобудові - штукатурка стель і штукатурка стін.
 8. Наступний важливий крок - виконання обробки всіх дверних прорізів, вікон і укосів в квартирі.
 9. Монтажні та гіпсокартонні роботи, дворівневі стелі та інші елементи дизайну.
 10. Установка дверних коробок для міжкімнатних дверей - ще один важливий етап ремонту нової квартири.
 11. Також ремонт в новобудові не обходиться без гідроізоляційних робіт в приміщеннях з підвищеною вологістю - ванній кімнаті і санвузлі (з подальшою стяжкою підлоги).
 12. Облицювальні роботи у ванній кімнаті (стіни і підлогу). Якщо ванна краями стикається зі стінами, облицювальні роботи проводять після її установки.
 13. Установка сантехніки у ванній.
 14. Утеплення підлоги в житлових приміщеннях. Утеплені ділянки цементують стяжкою.
 15. Фарбування стелі у квартирі.
 16. Шпаклівка стін і обклеювання шпалерами або обробка іншими декоративними матеріалами.
 17. Якщо у вас є балкон, не забудьте зробити ремонт на балконі до обклеювання кімнат шпалерами або фарбування.
 18. Один з найважливіших етапів - монтаж підлогового покриття в квартирі.
 19. Установка розеток, світильників і вимикачів.
 20. Установка меблів, шаф купе.

Ремонт в новобудовах


Як бачите, як і будь-який інший ремонт квартири ремонтні роботи в новобудові - це справа копітка і вимагає певної майстерності. Крім того, ремонт в нових будинках має деякі нюанси.

Підводні камені ремонту в новій квартирі

План нової квартири Ремонт в новобудовах має свої особливості і відрізняється від косметичного ремонту в житловій квартирі. Важливо пам'ятати, що новий будинок ще 2-3 роки після закінчення будівельних робіт дає усадку. Неправильно підібрані матеріали (неякісні, нестійкі до мікросмещених покриттів) під впливом усадки почнуть руйнуватися. А значить, ремонт квартири в новобудові обійдеться удвічі дорожче.

Вибір будівельних матеріалів - справа дуже відповідальна і складна. Купуючи будматеріали на свій страх і ризик, Ви, безумовно, зможете заощадити на їх вартості, але ймовірно, багато втратите в якості.

Якщо Ви не хочете робити ремонт методом проб і помилок, не хочете помилитися з матеріалами і при цьому плануєте зробити ремонт квартири в новобудові швидко і якісно, є резон звернутися в спеціалізовану компанію.

Ищете в Киеве профессионалов для ремонта квартиры в новостройке под ключ? Вам нужна компания "Метер" !

З компанією МЕТЕР Вам не потрібно ламати голову над подібними нерозв'язними завданнями, не потрібно витрачати час на пошуки відповідних будматеріалів та шукати вузькоспрямованих ремонтників на кожен окремий вид робіт. Ми подбаємо про це самі!

Наші ціни на ремонт в новобудові варіюються залежно від спектру послуг і діляться на 3 категорії - ремонт класу «СТАНДАРТ», ремонт класу «ПРЕМІУМ» і ремонт «ЛЮКС» класу, що включає в себе найбільш широкий спектр послуг.

Корисне відео на тему

У цьому відео Ви дізнаєтеся про те, що необхідно знати при прийомі новобудові.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]