Ціни на ремонт квартир в новобудові

Ремонт класу «СТАНДАРТ»

Ремонт в новобудовах класу «СТАНДАРТ» - від 2700 грн / м2

Якісний ремонт в новобудові Київ ремонт класу «Стандарт», передбачає часткову заміну комунікацій (приклад: заміна розеток, вимикачів без прокладки електричної проводки). Заміна настінних покриттів у вигляді шпалер або перефарбування стін. Заміна підлогових покриттів ламінат, плінтус. Без перепланування приміщень.
Ремонт класу «ПРЕМІУМ»

Ремонт в новобудовах класу «ПРЕМІУМ» - від 4500 грн / м2

Цей найпоширеніший пакет ремонту в новобудові «Преміум» включає, повну заміну комунікацій (приклад: прокладка нових електричних проводів, комутація розподільних коробок з установкою розеток та вимикачів. Також прокладка нових сантехнічних труб з установкою інсталяцій). Ремонтні та оздоблювальні роботи, включаючи перепланування. Починаючи від зведення нових перегородок, штукатурки стін до фарбування.
Ремонт класу «ЛЮКС»

Ремонт в новобудовах класу «ЛЮКС» - від 7300 грн / м2

Ремонт квартири в новобудові класу «Люкс», передбачає будь-яке технічне та дизайнерське рішення у вашій квартирі. Бажаєте друге світло в своєму пентхаусі, без проблем зробимо роботи згідно проекту. Тут немає нічого неможливого, наш досвід, додасть вашій квартирі ексклюзивність і комфорт, з повною заміною комунікацій та переплануванням.

Ремонт в новобудовах Києва

Купівля нової квартири - це тільки перший крок на шляху до облаштованого, комфортабельного житла.

Найчастіше, навіть новобудови зроблені «під ключ», здаються без належної внутрішньої обробки. Звичайно, в новій квартирі Вам не доведеться демонтувати шпалери які залишилися від колишніх господарів, плитку і старі підлогові покриття, але, безумовно, нове житло потребує грамотного ремонті та благоустрої, як алмаз потребує огранювання.

Ремонт в новобудовах

Етапи ремонту квартири в новобудові

Перш ніж почати ремонт в новобудові потрібно визначиться з тим, що власне, навіщо робити. Отже, представляємо Вам покроковий перелік робіт з облаштування нової квартири.

 1. Зазвичай ремонт в новобудові починається з монтажу не несучих стін, або іншими словами перегородок.
 2. Далі необхідно провести підготовчі роботи для електрики та розводки труб (штроблення стін, підлог).
 3. Наступний етап - розводка електрокомунікацій в квартирі (сигналізація, розетки, вимикачі, освітлення, електроприлади, дверний дзвінок). Важливий момент! Перш ніж приступати до розведення кухонної електрики, продумайте планування майбутнього кухонної гарнітури.
 4. Підведення електророзводки до щитка.
 5. Монтаж каналізації та розводка трубопроводу у ванній, санвузлі і кухні. Підключення труб для гарячої та холодної води.
 6. Монтаж трас кондиціонування і вентиляції.
 7. Ще один етап, без якого не відбувається ремонт квартири в новобудові - штукатурка стель і штукатурка стін.
 8. Наступний важливий крок - виконання обробки всіх дверних прорізів, вікон і укосів в квартирі.
 9. Монтажні та гіпсокартонні роботи, дворівневі стелі та інші елементи дизайну.
 10. Установка дверних коробок для міжкімнатних дверей - ще один важливий етап ремонту нової квартири.
 11. Також ремонт в новобудові не обходиться без гідроізоляційних робіт в приміщеннях з підвищеною вологістю - ванній кімнаті і санвузлі (з подальшою стяжкою підлоги).
 12. Облицювальні роботи у ванній кімнаті (стіни і підлогу). Якщо ванна краями стикається зі стінами, облицювальні роботи проводять після її установки.
 13. Установка сантехніки у ванній.
 14. Утеплення підлоги в житлових приміщеннях. Утеплені ділянки цементують стяжкою.
 15. Фарбування стелі у квартирі.
 16. Шпаклівка стін і обклеювання шпалерами або обробка іншими декоративними матеріалами.
 17. Якщо у вас є балкон, не забудьте зробити ремонт на балконі до обклеювання кімнат шпалерами або фарбування.
 18. Один з найважливіших етапів - монтаж підлогового покриття в квартирі.
 19. Установка розеток, світильників і вимикачів.
 20. Установка меблів, шаф купе.

Ремонт в новобудовах


Як бачите, як і будь-який інший ремонт квартири ремонтні роботи в новобудові - це справа копітка і вимагає певної майстерності. Крім того, ремонт в нових будинках має деякі нюанси.

Підводні камені ремонту в новій квартирі

План нової квартири Ремонт в новобудовах має свої особливості і відрізняється від косметичного ремонту в житловій квартирі. Важливо пам'ятати, що новий будинок ще 2-3 роки після закінчення будівельних робіт дає усадку. Неправильно підібрані матеріали (неякісні, нестійкі до мікросмещених покриттів) під впливом усадки почнуть руйнуватися. А значить, ремонт квартири в новобудові обійдеться удвічі дорожче.

Вибір будівельних матеріалів - справа дуже відповідальна і складна. Купуючи будматеріали на свій страх і ризик, Ви, безумовно, зможете заощадити на їх вартості, але ймовірно, багато втратите в якості.

Якщо Ви не хочете робити ремонт методом проб і помилок, не хочете помилитися з матеріалами і при цьому плануєте зробити ремонт квартири в новобудові швидко і якісно, є резон звернутися в спеціалізовану компанію.

Шукаєте в Києві професіоналів для ремонту квартири в новобудові під ключ? Вам потрібна компанія "Метер" !

З компанією МЕТЕР Вам не потрібно ламати голову над подібними нерозв'язними завданнями, не потрібно витрачати час на пошуки відповідних будматеріалів та шукати вузькоспрямованих ремонтників на кожен окремий вид робіт. Ми подбаємо про це самі!

Наші ціни на ремонт в новобудові варіюються залежно від спектру послуг і діляться на 3 категорії - ремонт класу «СТАНДАРТ», ремонт класу «ПРЕМІУМ» і ремонт «ЛЮКС» класу, що включає в себе найбільш широкий спектр послуг.

Ремонт квартир в новобудові – це особливий напрямок ремонтних робіт, який вимагає специфічних знань, вмінь і професіоналізму. Від того наскільки якісно буде закладена основа та виконаний перший ремонт будівлі залежить комфортність проживання в усі наступні роки.

Чому МЕТЕР краще сумнівних працівників по оголошеннях

1. Договір. Перш ніж приступити до співпраці компанія укладає договір, в якому прописані всі нюанси: вартість, терміни, гарантії, обсяг наданих послуг. Цей документ захищає власників житла від затягування термінів ремонту, стрибків на валютному ринку та, як наслідок, зміни оплати, від непорозумінь стосовно того чи іншого виду роботи. Працівники з газети в більшості випадків працюють нелегально та не укладають ніяких договорів. Відповідно ви ризикуєте залишитися без грошей і з незакінченим ремонтом.

2. Гарантії. Майстерня МЕТЕР впевнена в якості своїх послуг і надає гарантію. У разі настання гарантійного випадку компанія зобов'язується безкоштовно усунути недоліки. Будівельники, набрані за оголошеннями, не несуть ніякої відповідальності й нічого не гарантують.

3. Портфоліо. На офіційному сайті опубліковане об'ємне портфоліо ремонту в новобудовах Києва, а також дизайну квартир, ресторанів, офісів, котеджів і будинків. Про кваліфікацію вільнонайманих майстрів можна тільки здогадуватися.

4. Терміни. Майстерня ремонту містить в своєму штаті велика кількість професійних майстрів, які працюють, як єдиний організм і злагоджена команда. В середньому на ремонт в новобудові під ключ (Київ) компанії МЕТЕР потрібно від 2-х до 4-х місяців в залежності від розміру приміщення.

Повний комплекс в популярних сьогодні смарт квартирах площею від 18 м2 до 34 м2 організація виконає за 2 місяці.

Звичайно, на наш ремонт в новобудові Києва ціна трохи вища. Однак це незрівнянно мало в порівнянні зі збитками, які ви можете понести внаслідок співпраці з шахраями та недобросовісними працівниками.

Як заощадити на ремонті в новобудові?

Ніхто не хоче переплачувати, проте як зробити так, щоб потім гірко не шкодувати про свою надмірну ощадливість.

Ні в якому разі не можна економити:

 • на чорнових роботах: стяжці, обробці стін і стелі;
 • на хороших майстрах – в іншому випадку це обернеться великими неполадками аж до руйнування конструкції;
 • на перепланування – воно може істотно поліпшити приміщення;
 • на електриці, системі опалення, водопостачання, каналізації. Замикання в електромережі в кращому випадку призведе до виходу з ладу електроніки та необхідності заново штробити стіни по новому ремонту. А в гіршому – все може закінчитися пожежею.

А ось на чому можна заощадити так це на елітних меблях, дизайнерських світильниках, коштовній плитці, шпалерах і паркеті. Заощадивши на оздоблювальних матеріалах, ви легко їх зможете оновити через кілька років, коли дозволятиме фінансовий стан. Косметичний ремонт, як правило, обходиться недорого.

Ще один прийом дозволяє заощадити істотну суму – реставрація власних старих меблів. Сьогодні дуже модно фарбувати меблі в білий або будь-якої яскравий колір.

Ремонт квартири в новобудові від компанії МЕТЕР – це вигідне капіталовкладення в вашу нерухомість!

Корисне відео на тему

У цьом відео Ві дізнаєтеся про ті, что необходимо знаті при прійомі новобудові.

 • ❓✅ Де замовити ремонт в новобудові?✅❓

  Щоб отримати гарантію бездоганної якості і повної відповідності заявленим вимогам, бажано звернутися до досвідчених професіоналів. Сучасна компанія, яка досить давно працює на ринку відповідних послуг, являє собою ідеальне рішення. Можна розраховувати в такому випадку на індивідуальний підхід, відмінну якість на всіх етапах, адекватну вартість та інші переваги. Професіонали з досвідом приведуть квартиру в новобудові в повний порядок.

 • ❓💵 Які ціни на ремонт в новобудові? 💵 ❓

  Все залежить від того, куди саме звернутися для замовлення послуг і який рівень ремонту хочеться отримати. На вартість безпосередньо впливає кілька основних факторів, серед яких обраний стиль, вартість матеріалів, площа квартири і багато іншого. Чим дорожче матеріали і більше кількість кімнат, їх площа, тим відповідно вище буде ціна. Але завдяки співпраці з досвідченими професіоналами можна розраховувати на гармонійне поєднання якості і вартості.

 • ❓👍 Чому обирають нас? 👍❓

  Професійний ремонт в новобудовах для нашої компанії вважається однією з кращих послуг. Пропонується кілька тарифних планів, серед яких під конкретні умови і потреби можна підібрати ідеальний варіант. До інших причин, за якими нас вибирають клієнти в столиці, можна віднести бездоганну якість на всіх основних етапах виконання робіт, використання тільки сучасного обладнання і кращих матеріалів. У штаті працюють кваліфіковані професіонали, які володіють усіма необхідними навичками. Всі деталі прописуються в договорі, що виключає виникнення неприємних ситуацій і форс-мажорів. Ми гарантуємо відмінну якість. Видається офіційна гарантія на всі виконані роботи.

 • ❓⏰ Які терміни роботи по ремонту в новобудові?⏰❓

  Все залежить від того, який тип ремонту обраний. Всі терміни обумовлюються на попередньому етапі. Перевірена компанія здатна гарантувати, що в терміни вкладуться на сто відсотків. Все залежить від складності намічених робіт. Чим вони складніше, тим більше терміни. Але в будь-якому випадку можна розраховувати на адекватні терміни, які влаштують практично кожного клієнта. Попередня консультація допоможе розібратися в тонкощах і зрозуміти, скільки приблизно часу може піти на ремонт. Все прораховується професіоналами в індивідуальному порядку. У штаті є достатня кількість майстрів високої кваліфікації, щоб укластися в усі терміни. В середньому ремонт займає від двох до чотирьох місяців.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.86 [7 Голоса (ів)]