Суть «косметичного» ремонту квартири полягає в оновленні інтер'єру квартири. Коли старий інтер'єр вже набив оскому і хочеться внести в квартирний інтер'єр трохи свіжості, вдаються до «косметики». Переклеювати шпалери, перефарбовуються стіни і віконні рами і вносяться інші незначні зміни в дизайн інтер'єру, які дозволять надалі по-новому дивитися на навколишній простір. Косметичний ремонт є найкращим способом внесення змін в інтер'єр квартири.

ремонт «Косметичний»

Ми пропонуємо наступні розцінки ремонту «Косметичний»: 

Вартість робіт - від 1200 грн / м2
Вартість ремонтних (чорнових) матеріалів * - від 400 грн / м2
Вартість оздоблювальних матеріалів ** - визначається індивідуально.
Різноманітність пропонованих сьогодні оздоблювальних матеріалів, дозволяє поєднувати різні елементи обробки в різних цінових сегментах. Вибір залежить тільки від ваших смаків і можливостей.

Стоимость указана из расчета квартиры площадью от 70м2Если площадь квартиры меньше 70м2, стоимость определяется индивидуально

* - Під чорновими матеріалами мається на увазі - цемент, пісок, штукатурки, шпаклівки, грунтовки, клеї, гіпсокартон і т.д. А також витратний матеріал: цвяхи, саморізи, диски по бетону по металу, свердла, малярська стрічка, рідкі цвяхи, і т.д.

** - Під оздоблювальними матеріалами мається на увазі - ламінат, ковролін, шпалери, плитка, багет, плінтус, двері, ванна, умивальник і т.д.

Скористайтеся безкоштовним розрахунком вартості ремонту в розділі «калькулятор».

Для попередньої оцінки вартості ремонтних та оздоблювальних робіт класу «Косметичний», Вам необхідно знати:
Площа підлоги приміщень передбачають даний клас ремонту.
Вартість ремонтних та оздоблювальних робіт. (Подивитися Прайс-лист розцінок на роботу)
Вартість «чорнових» ремонтних матеріалів. (Приклад: цемент, пісок, штукатурки, шпаклівки, клеї і тд. А також витратний матеріал: цвяхи, саморізи, диски по бетону по металу, свердла, малярська стрічка, рідкі цвяхи, і тд)
Вартість «чистових» оздоблювальних матеріалів. (Приклад: ламінат, шпалери, фарба, багет, плінтус і тд.).

 

Які роботи передбачає ремонт «Косметичний»:

Найменування Перелік робіт Ремонт «Косметичний
     
Перепланування немає перепланування  
 
Підлога    
  замінивши старої підлоги (ламінату, килимів, ліноліума
Стіни    
  очищення поверхні
  обклеювання шпалерами
  фарбування
Отвори    
  заміна міжкімнатних дверей
Стеля    
  очищення поверхні
  обклеювання шпалерами
  фарбування
Плиточні роботи    
  облицювання підлоги сан. вузлів
  облицювання робочої поверхні кухні
Электромережі    
  ремонт, заміна електроточок
Сантехніка    
  встановлення сантехнічних аксесуарів (змішувач, сифон, фільтри, тощо)

 

Косметичний ремонт використовують для адаптації інтер'єру квартири до перевагам і способу життя її мешканців. З роками змінюються звички, відбувається переоцінка цінностей і з'являється бажання змінити навколишній простір. Для цих цілей і вдаються до косметичного ремонту.

Косметичний ремонт квартир передбачає оновлення оздоблення квартири, зокрема - фарбування необхідних частин і «облагородження» стін, стель і підлоги. З часом будь-яке покриття, якщо не повністю зношується, то втрачає свою свіжість. Оновити покриття і покликаний косметичний або поточний ремонт квартир. Це самий простий і доступний вид ремонту, який мешканці часто проводять своїми силами. І дарма ... Команда професіоналів проведе поточний ремонт квартир недорого і швидко.

Планований самостійний косметичний ремонт квартир, як правило, вимагає попередньої підготовки і закупівлі будівельних (оздоблювальних) матеріалів. Проведений підприємством поточний ремонт виключає такі труднощі, оскільки компанія, що виробляє ремонт, доставляє всі матеріали в міру необхідності і в необхідних кількостях.

Частота проведення поточного косметичного ремонту визначається необхідністю оновлення оздоблювальних матеріалів. Як правило, самостійний ремонт квартир проводять чаші, ніж ремонт із залученням фахівців. У загальній складності, ремонт квартир недорого - це ремонт, виконаний професіоналами, із застосуванням сучасних оздоблювальних матеріалів. Оновлювати такий ремонт щорічно зовсім немає необхідності, в той час як після самостійно ремонту іноді виникає бажання його повторити.

Іноді косметичний ремонт може проводитися не у всій квартирі, а в одній або декількох кімнатах. Такий частковий ремонт квартир має свої переваги при обмеженні коштів. Замість того щоб робити неякісний ремонт своїми силами можна зробити якісний частковий ремонт. При цьому у вас ще залишиться площа для проживання (незадіяні ремонтом приміщення).

Висновок простий: замовляєте ремонт квартир фахівцям, що володіє знаннями, навичками і технологіями, а самі - вирушайте на відпочинок. І зовсім не важливо, буде це частковий ремонт квартир або повне оновлення косметики. Досвідчені професіонали проведуть ремонт квартири швидко і недорого. Перевірено ...

ПРИКЛАД ВИКОНАННЯ ДИЗАЙН ПРОЕКТУ

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [2 Голоса (ів)]