Оздоблювальні роботи

Хоч раз в житті у кожного власника квартири або малоповерхової приватної житлової нерухомості виникає бажання оновити інтер'єр. Однак у більшості з них відразу виникає питання: що краще - поклеїти за традицією шпалери або нанести декоративну штукатурку.

Практично кожна людина намагається оформити інтер'єр або екстер'єр в вишуканому стилі. Ефективно досягти бажаного результату допоможуть структурні штукатурки. Тим більше, що їх може без проблем нанести самостійно навіть малодосвідчений «спеціаліст».

Укладка плиткиЗ різноманіття оздоблювальних матеріалів керамічна плитка одна з найбільш затребуваних. Її використовують для облицювання фасаду будівлі і для обробки внутрішніх приміщень. Керамічна плитка ідеально підходить для стін кухні і санвузла. Її ж укладають на підлогу в цих приміщення. Популярність керамічної плитки пояснюється довговічністю, естетикою і простотою догляду. Виробники керамічної плитки, яких останнім часом стало набагато більше, не тільки дотримуються такі властивості, але і радують різноманіттям цього оздоблювального матеріалу. І тим самим ускладнюють вибір вироби. Але орієнтири є, їх просто слід знати.

 

звукоізоляція стін

Звукоізоляція - один з головних показників, які гарантують комфортне проживання в квартирі або котеджі. Капітальні, несучі стіни будівлі за рахунок свого конструктивного рішення, масивності, товщини і утеплення, як правило, мають високі звукоізоляційні показники, але тонкі перегородки з гіпсокартону не поглинають досить звуку, що завдає чимало проблем домочадцям. Для того, щоб забезпечити необхідний рівень звукоізоляції необхідно використовувати додаткову обробку спеціальними матеріалами, які не тільки відображають, а й гасять звукові хвилі.

Приклад ремонту на Декабристів Відомо, сучасний що капітальний ремонт - захід досить клопітка і вимагає чималих матеріальних витрат.
З чого почати, де знайти виконавця і як витратити менше нервів і коштів - необхідну інформацію ви знайдете нижче.

Такий вид ремонту справедливо названий капітальним, оскільки в приміщенні демонтується і змінюється практично все: старі покриття для підлоги, вікна, двері, оздоблення стін, сантехніка, електрика. А нерідко і сама квартира підлягає переплануванню.