Все про електрику

Саме з такою проблемою стикається більшість власників житла в багатоповерховому будинку, які планують в ньому заміну існуючої або прокладку нової системи електрозабезпечення. Адже правильний монтаж проводки в квартирі можливий тільки після грамотного підбору всіх комплектуючих, необхідних для цього процесу, включаючи і кабелю. Все-таки від хорошого вибору як марки, так і перетину кабельних виробів буде залежати не тільки термін гарантованого функціонування електромережі в квартирі, але і безпеку її експлуатації. Пропонуємо кілька рекомендацій, що дозволяють легше орієнтуватися в багатому асортименті кабельної продукції. Це дасть можливість більш грамотно підібрати необхідний кабель.

Практично неможливо сьогодні уявити життя і діяльність людини без електрики. Тому однією з основних складової інженерних комунікацій є електропостачання. Тільки грамотно здійснений монтаж електропроводки дасть можливість забезпечити не тільки надійність функціонування всіх компонентів проводки, але і пожежну безпеку для приміщень і електричну для людей.

Теплый полЕлектрична тепла підлога - це надійна кабельна система обігріву, яка складається з нагрівального кабелю, датчика температур і термостата.
До переваг відносять екологічність, волого-, пожежостійкість, економію місця, термостійкість швидке нагрівання приміщення. Система добре підтримує мікроклімат і проста в управлінні.

 

Подсветка потолкаСкладно повірити, але всього за 1 день можна змінити своє житло до невпізнання, надати йому шарм, романтику, атмосферу чарівництва і розкоші. Для цього досить встановити світлодіодні стрічки. Додайте вашій кухні стилю, підсвітивши полки і внутрішні шафи. Привнесіть в спальню романтику, прикрасивши ніші, стелю або зробивши підсвічування ліжка.

 

Види розетокЯкі вимикачі встановлені у вашому домі? Чи впевнені ви в їх якості або кожен раз переживаєте, що може трапитися коротке замикання? Розетки і вимикачі - це не просто аксесуар, а важливий елемент безпеки вашої родини. Як же визначити, які електропристрої встановлювати?