Планування та перепланування

Практично у кожної сім'ї іноді з'являється бажання поліпшити умови проживання. Досить часто таке прагнення виникає і у власників звичайної типової квартири, наприклад, «чешки». Традиційно таке житло розташовується в 9-ти поверховому панельному будинку, побудованому в 70-80 роки минулого століття. Головна їхня особливість - наявність просторих коридорів, роздільних санвузлів і ванних кімнат, ізольованих кімнат. Начебто приміщень багато? Однак вони якісь «мініатюрні». У зв'язку з цим у власників таких квартир в певний момент резонно з'являється бажання якось змінити корисний простір.

Перепланування квартири неодмінно вимагає знесення деяких стін і перегородок. Цей процес дозволяє збільшити корисну площу за рахунок об'єднання двох суміжних приміщень в одне або розширення житлової кімнати шляхом приєднання балкона або лоджії. У більшості багатоповерхових будинків стінові несучі конструкції встановлені із залізобетонних плит. Будь-який виріб з бетону відрізняється підвищеними характеристиками міцності. Тому демонтаж бетонних стін краще доручити професіоналам, наприклад, кваліфікованим майстрам компанії «МЕТЕР». У них є багатий досвід здійснення таких заходів і відповідне спеціальне обладнання.

Щоб зробити своє житло більш комфортним і зручним багато хто вдається до перепланування. Цей крок дозволяє створити оригінальне та сучасне житло, яке не буде схоже ні на одну іншу типову квартиру.

Комната  з зонування в квартиріПроблеми, що виникають із зонуванням приміщень можуть здатися досить простими для власників великих житлових приміщень і багатокімнатних квартир, однак якщо власник не має можливості похвалитися квадратними метрами, то це питання стає основним.

Монтаж гіпсокартонних перегородокПерегородки з гіпсокартону користуються великою популярністю і в останні роки впевнено витісняють традиційні цегляні стіни.