Планування та перепланування

Перепланування в квартирі – це один зі способів збільшити простір, змінити зовнішній вигляд приміщення та атмосферу в ньому. Дуже часто люди хочуть змінити планування в квартирах, збудованих ще за часів радянського союзу. І це не дивно, адже тоді приміщення мали невеликі площі, а кухня, ванна та туалет і коридор були настільки маленькими, що там буквально неможливо було розминутися двом людям. Сьогодні ніхто не хоче жити в таких квартирах, тому і пробує внести якісь зміни.

Перепланування квартири – це просте рішення, яке допомагає повністю змінити зовнішній вигляд житла, розширити простір, зробити правильне зонування. Зазвичай перепланують квартири старого зразка, оскільки там планування дуже незручні. Але і перепланування в новобудові – це не рідкість. Тому що багато хто не хоче жити в стандартному приміщенні і бажають змінити його під свої потреби.

Однак перепланування квартири в Києві має деякі нюанси. І вони стосуються не тільки самого плану-проекту. Тому важливо знати про деякі нюанси, щоб потім не довелося платити штраф.

Практично у кожної сім'ї іноді з'являється бажання поліпшити умови проживання. Досить часто таке прагнення виникає і у власників звичайної типової квартири, наприклад, «чешки». Традиційно таке житло розташовується в 9-ти поверховому панельному будинку, побудованому в 70-80 роки минулого століття. Головна їхня особливість - наявність просторих коридорів, роздільних санвузлів і ванних кімнат, ізольованих кімнат. Начебто приміщень багато? Однак вони якісь «мініатюрні». У зв'язку з цим у власників таких квартир в певний момент резонно з'являється бажання якось змінити корисний простір.

Перепланування квартири неодмінно вимагає знесення деяких стін і перегородок. Цей процес дозволяє збільшити корисну площу за рахунок об'єднання двох суміжних приміщень в одне або розширення житлової кімнати шляхом приєднання балкона або лоджії. У більшості багатоповерхових будинків стінові несучі конструкції встановлені із залізобетонних плит. Будь-який виріб з бетону відрізняється підвищеними характеристиками міцності. Тому демонтаж бетонних стін краще доручити професіоналам, наприклад, кваліфікованим майстрам компанії «МЕТЕР». У них є багатий досвід здійснення таких заходів і відповідне спеціальне обладнання.

Щоб зробити своє житло більш комфортним і зручним багато хто вдається до перепланування. Цей крок дозволяє створити оригінальне та сучасне житло, яке не буде схоже ні на одну іншу типову квартиру.

Комната  з зонування в квартиріПроблеми, що виникають із зонуванням приміщень можуть здатися досить простими для власників великих житлових приміщень і багатокімнатних квартир, однак якщо власник не має можливості похвалитися квадратними метрами, то це питання стає основним.

Монтаж гіпсокартонних перегородокПерегородки з гіпсокартону користуються великою популярністю і в останні роки впевнено витісняють традиційні цегляні стіни.

Зонування квартири. перегородкиНаявність досить великого простору в квартирі дає прекрасну можливість успішно розділяти її на кілька площ з певним призначенням. У цьому процесі успішно допомагають різноманітні види перегородок. Самі перегородки не повинні мати вигляд капітальної стіни з бетону або цегли, а можуть бути виконані зі скла, гіпсокартону, або навіть звичайного стелажа для книг.

5 помилок при установці міжкімнатних дверейБез монтажу міжкімнатних дверей не обходиться жоден ремонт. Дана операція має свої нюанси і вимагає певних навичок. Як уникнути помилок при установці дверей ми і розберемо в нашій статті.

Правильне переплануванняЯкщо сім'я проживає в великою однокімнатній квартирі і є можливість розділити життєвий простір, тоді виникає питання про проведення перепланування. Тобто про поділ однокімнатної квартири на двокімнатну. Особливо якщо в родині поповнення.