Перепланування квартири неодмінно вимагає знесення деяких стін і перегородок. Цей процес дозволяє збільшити корисну площу за рахунок об'єднання двох суміжних приміщень в одне або розширення житлової кімнати шляхом приєднання балкона або лоджії. У більшості багатоповерхових будинків стінові несучі конструкції встановлені із залізобетонних плит. Будь-який виріб з бетону відрізняється підвищеними характеристиками міцності. Тому демонтаж бетонних стін краще доручити професіоналам, наприклад, кваліфікованим майстрам компанії «МЕТЕР». У них є багатий досвід здійснення таких заходів і відповідне спеціальне обладнання.

Особливості процесу

Звичайно, багато власників квартир для економії фінансів хочуть вирішити цю задачу самостійно. Однак це практично неможливо через відсутність необхідного інструменту і елементарних навичок проведення такої процедури. Тим більше демонтажні роботи слід здійснювати з особливою обережністю. Потрібно неодмінно продумати способи власного захисту, що виключає будь-які пошкодження в разі падіння шматка бетонної стіни. Наступна проблема, яка потребує неодмінного вирішення за раніше - вивезення утворився будівельного сміття.

Так як ви плануєте порушити цілісність несучої конструкції необхідно отримати відповідний дозвіл на проведення цього заходу. Адже може бути порушена стійкість усього будинку з витікаючими несприятливими наслідками.

Технології «видалення» стінових конструкцій з бетону

Фахівці нашої компанії здійснюють демонтаж бетонних стін в Києві за кількома технологіями. Конкретний спосіб вибирається з урахуванням технічного стану будівлі та фінансових можливостей клієнта. Це може бути:

  • демонтаж з застосування інструментів ударного типу;
  • знос з використанням потужного бетонолома;
  • за допомогою алмазної різання.

Застосування ударних інструментів

Найбільш бюджетний спосіб демонтажу. Використовуючи потужний перфоратор, спочатку порушується цілісність бетонної складової конструкції. На наступному етапі - за допомогою болгарки ріжеться її арматурна сітка. Після відрізання шматка певних розмірів він видаляється зі стіни.

Основний плюс цього методу - низькі ціни запропоновані нами.

До недоліків ми відносимо:

  • більшу вібрацію, що передається по несучої конструкції будівлі;
  • досить гучний процес;
  • виділяється багато пилу.

Застосування потужного бетонолома

Це більш прогресивний спосіб демонтажу бетонних конструкцій. Однак клієнту потрібно буде заплатити трохи більше в порівнянні з застосуванням ударного інструменту. Спочатку наші майстри в конструкції з бетону пробуривают отвори. А потім за допомогою гідроклинів «відколюються» шматки певних розмірів.

Застосування алмазного різання

Даний метод демонтажу бетонних стін заснований на підвищеної міцності алмазу. Обрізні кола з алмазним напиленням без проблем «ріжуть» бетон. Тому він здатний надати кілька переваг процесу:

  • оперативне вирішення поставленого завдання;
  • зручність виконання операції демонтажу;
  • забезпечується точність обрізання стіни;
  • відсутні пил, шум, вібрація.

Демонтаж бетонних стін: послуга від професіоналів

Видаленням будь-якої конструкції з бетону повинні займатися тільки кваліфіковані майстри. Наявність у них багатого досвіду і спеціального інструменту дає можливість виключити ймовірність створення серйозної небезпеки людям і самій будівлі. До того ж наші фахівці мають відповідний допуск до виконання демонтажних робіт різного рівня складності.

Ми пропонуємо професійний демонтаж бетонних стін від Компанії МЕТЕР.

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]