Практично у кожної сім'ї іноді з'являється бажання поліпшити умови проживання. Досить часто таке прагнення виникає і у власників звичайної типової квартири, наприклад, «чешки». Традиційно таке житло розташовується в 9-ти поверховому панельному будинку, побудованому в 70-80 роки минулого століття. Головна їхня особливість - наявність просторих коридорів, роздільних санвузлів і ванних кімнат, ізольованих кімнат. Начебто приміщень багато? Однак вони якісь «мініатюрні». У зв'язку з цим у власників таких квартир в певний момент резонно з'являється бажання якось змінити корисний простір.

Особливості зміни планування чешки

Плануючи перебудову чеської квартири, потрібно розуміти, що будинок панельний. Тому стіни в ній практично важко реконструювати. У зв'язку з цим планування в чешці дасть можливість реалізувати ні така вже велика кількість варіантів. Адже такий захід не тільки результативне, а й трудомістка.

Перш ніж починати перебудову квартири, потрібно добре продумати, що ви хочете і що можна змінити. Однак якщо у вас немає досвіду здійснення цього процес, то краще звернутися до професіоналів, наприклад, майстерні ремонту МЕТЕР.

Наші фахівці допоможуть не тільки підготувати найбільш вигідну для клієнта планування з дотримань всіх вимог існуючих будівельних нормативів, а й отримати всі дозвільні документи у відповідних інстанціях.

Варіанти перебудови «чешкою» квартири

Грамотна перепланування квартири-чешки в Києві повинна проводитися з неодмінним дотриманням кількох важливих факторів:

  • потрібно визначити - є кожна міжкімнатні стіна несучої чи ні;
  • бажано враховувати число членів сім'ї і їх вік.

Дуже часто власники двокімнатного або трикімнатного житла в панельній багатоповерхівці вирішують з однієї з кімнат зробити невелику гардеробну. Досить популярно для цього використовують комору, змонтувавши в ній полки і перекладини під тремпеля. Таким спосіб вони з мінімальними витратами роблять квартиру більш просторим і світлим. Так як прибираються громіздкі шафи.

Другий варіант - збільшення корисного простору спальні за рахунок об'єднання з балконом або коморою. Правда, для цього потрібно якісно утеплити балконні майданчик.

Ще один спосіб перебудови квартири-чешки - об'єднання кухні з залом. Хоча в більшості випадків повністю прибрати міжкімнатну перегородку буде проблематично. Однак зробити широкий отвір в стіні і красиво його оформити цілком допустимо. Наприклад, облаштувати його у вигляді арки в вишуканому стилі.

Не рідко при переплануванні демонтується стіна між ванною кімнатою та санвузлом. У такій ситуації звільняється простір під пральну машинку або душову кабінку.

Професійна перепланування чешки від МЕТЕР

Наша Майстерня ремонту інтер'єрів пропонує повний комплекс послуг з перевлаштування квартир в панельних багатоповерхових будинках в Києві. Ми можемо здійснити не тільки перепланування вашого житла з високим професіоналізмом, а й узаконити цей процес.

Звернувшись до нас, кожен клієнт отримає кілька незаперечних переваг:

  • детальну безкоштовну консультацію від кваліфікованих фахівців з питань, що стосуються юридичного оформлення перепланування в його житлі;
  • переоблаштування квартири буде здійснено на високому професійному рівні після отримання всіх дозвільних документів та відповідному коригуванню документації в БТІ;
  • наявність кваліфікованих юристів по нерухомості, проектувальників, архітекторів дасть можливість вирішити будь-яку проблему, пов'язану зі зміною планування в житло клієнта.

Професійно здійснена перепланування чешки в Києві від МЕТЕР зробить вашу квартиру більш комфортною та функціональною з вишуканим дизайном.

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]