Стелі: всі типи конструкцій

Важко уявити собі проживання в багатоповерховому будинку без періодичного нагадування сусідів зверху про своє існування, особливо у вечірній час. Вам хочеться спати, а у них в самому розпалі відзначення якогось свята, незмінним атрибутом якого є гучна музика. Ефективним способом усунення такої проблеми може стати добре здійснена шумоізоляція стелі своїми руками. Такий захід дозволить значно поліпшити комфортність вашого проживання.

Практично кожна людина намагається додати своєму житлу вишукану привабливість. Зробити інтер'єр індивідуально стильним дозволяє стеля з гіпсокартону. Це досягається завдяки можливості оформляти стельові поверхні у вигляді виступів або западин різноманітної конфігурації. Грамотно організоване підсвічування підвісної стелі з гіпсокартону дозволяє досягти особливо унікальною неповторності інтер'єру.

Правильне вирівнювання стеліІдеально рівна стеля - мрія будь-якого перфекціоніста і доброї господині. Однак більшість стель далеко від досконалості. Ситуацію можна виправити простим вирівнюванням. Вирівнювання стель проводиться шпаклівкою, яка поділяється на готову (вологу) і суху.

Стелі з гіпсокартонуВсім відомо, що зайшовши в кімнату відразу звертаєш увагу на підлогу і стелю і виходячи з цього складаєш загальне уявлення про приміщення. Дуже цікавий варіант створити стелю своїми руками, використовуючи гіпсокартон. На даний момент це найбільш екологічно чистий матеріал, який має високі пожежобезпечні характеристики.

Дзеркальна стеля у ванній.Ванна кімната є тим самим місцем у будинку, де ми дотримуємося гігієну власного тіла і віддаємося релаксації в обіймах ніжних дотиків водного струменя. Сучасні ванні кімнати відрізняються не менш оригінальним стилем інтер'єру, ніж будь-яке інше приміщення в будинку.

Підвісна стеля у ваннійПідвісна стеля у ванній - це найоптимальніше рішення з безлічі можливих варіантів. Незважаючи на високу вартість, подібне оформлення ефектно і буде радувати вас довгі роки.

Підвісні стелі АрмстронгВсесвітньо відома компанія «Armstrong» є лідером на ринку виробництва підвісних стель. Свою історію вона веде ще з 1860 р і на сьогоднішній день має 42 власними заводами, які працюють на території 12 країн.

style="text-align: justify;">Робимо якісний стеля своїми руками Рано чи пізно все стикаються з цією проблемою. Хтось робить косметичний ремонт, хтось капітальний. Але важко зустріти людину, яка була б радий ремонту у своєму приміщенні. Ради в таких випадках хіба що тільки будівельні фірми та люди, що роблять подібні роботи. Ремонт нещадно б'є по вашим фінансам: оплата робіт, нові будматеріали, сухі суміші, гіпсокартон, фарби, грунтовки і т.д .. Все це доведеться оплачувати. А скільки нервів вимордує вся історія: підготовка, процес і прибирання після завершення процесу.

Акустичні навісні стеліДуже часто при будівництві приватних будинків, простір під самим дахом використовують в якості ще одного суцільного приміщення, або розділяють його на окремі кімнати.

У цьому випадку, шум дощу, що потрапляє на покрівлю, може стати реальною проблемою, яка час від часу буде створювати певний дискомфорт, або навіть дратувати. Питання шумоізоляції даху слід вирішити ще на етапі проектування, адже якісно зробити ізоляцію після виконання всіх робіт, найчастіше просто не вдасться. Хіба що з застосуванням капітального ремонту.

потолок грильятоСтан стель надає неабиякий вплив на сприйняття простору приміщень. Напевно, саме тому в сучасному будівництві, декоративному оформленню стель приділяється досить багато уваги. Сьогодні нікого не здивуєш натяжними стелями, і все частіше можна зустріти - стелі підвісні. Одним з видів підвісних стель, що володіють декоративними функціями, вважаються стелі грільято. Не дивно, що їх застосовують все частіше, оскільки ці стелі красиві, зручні і надійні.