Стелі: всі типи конструкцій

Стеля в будь-якому будинку – це важлива частина конструкції. Тому необхідно правильно обирати матеріали для облицювання стелі. Особливо, якщо це стеля в дерев’яному будинку. Бо дерево – це матеріал, що зобов’язує до вибору певних матеріалів, які будуть гармоній доповнювати загальний дизайн та матимуть відповідні характеристики для монтажу саме в дерев’яному приміщенні. Варто відзначити, що в домі з дерева стеля є легкою конструкцією, яка складається з балок та дошок. А також теплоізоляційного матеріалу, яким заповнюють простір між балками.

Рейковий стеля - це один з найпопулярніших видів стельових систем, використовуваних в сучасному дизайні. Такі підвісні стелі використовуються в кухні, ванній, можуть бути застосовані і для обробки офісних приміщень, басейну. У такого виду обробки є багато особливостей і переваг, завдяки яким він і користується такою популярністю.

Важко уявити собі проживання в багатоповерховому будинку без періодичного нагадування сусідів зверху про своє існування, особливо у вечірній час. Вам хочеться спати, а у них в самому розпалі відзначення якогось свята, незмінним атрибутом якого є гучна музика. Ефективним способом усунення такої проблеми може стати добре здійснена шумоізоляція стелі своїми руками. Такий захід дозволить значно поліпшити комфортність вашого проживання.

Практично кожна людина намагається додати своєму житлу вишукану привабливість. Зробити інтер'єр індивідуально стильним дозволяє стеля з гіпсокартону. Це досягається завдяки можливості оформляти стельові поверхні у вигляді виступів або западин різноманітної конфігурації. Грамотно організоване підсвічування підвісної стелі з гіпсокартону дозволяє досягти особливо унікальною неповторності інтер'єру.

Правильне вирівнювання стеліІдеально рівна стеля - мрія будь-якого перфекціоніста і доброї господині. Однак більшість стель далеко від досконалості. Ситуацію можна виправити простим вирівнюванням. Вирівнювання стель проводиться шпаклівкою, яка поділяється на готову (вологу) і суху.

Стелі з гіпсокартонуВсім відомо, що зайшовши в кімнату відразу звертаєш увагу на підлогу і стелю і виходячи з цього складаєш загальне уявлення про приміщення. Дуже цікавий варіант створити стелю своїми руками, використовуючи гіпсокартон. На даний момент це найбільш екологічно чистий матеріал, який має високі пожежобезпечні характеристики.

Дзеркальна стеля у ванній.Ванна кімната є тим самим місцем у будинку, де ми дотримуємося гігієну власного тіла і віддаємося релаксації в обіймах ніжних дотиків водного струменя. Сучасні ванні кімнати відрізняються не менш оригінальним стилем інтер'єру, ніж будь-яке інше приміщення в будинку.

Підвісна стеля у ваннійПідвісна стеля у ванній - це найоптимальніше рішення з безлічі можливих варіантів. Незважаючи на високу вартість, подібне оформлення ефектно і буде радувати вас довгі роки.

Підвісні стелі АрмстронгВсесвітньо відома компанія «Armstrong» є лідером на ринку виробництва підвісних стель. Свою історію вона веде ще з 1860 р і на сьогоднішній день має 42 власними заводами, які працюють на території 12 країн.

style="text-align: justify;">Робимо якісний стеля своїми руками Рано чи пізно все стикаються з цією проблемою. Хтось робить косметичний ремонт, хтось капітальний. Але важко зустріти людину, яка була б радий ремонту у своєму приміщенні. Ради в таких випадках хіба що тільки будівельні фірми та люди, що роблять подібні роботи. Ремонт нещадно б'є по вашим фінансам: оплата робіт, нові будматеріали, сухі суміші, гіпсокартон, фарби, грунтовки і т.д .. Все це доведеться оплачувати. А скільки нервів вимордує вся історія: підготовка, процес і прибирання після завершення процесу.