Важко уявити собі проживання в багатоповерховому будинку без періодичного нагадування сусідів зверху про своє існування, особливо у вечірній час. Вам хочеться спати, а у них в самому розпалі відзначення якогось свята, незмінним атрибутом якого є гучна музика. Ефективним способом усунення такої проблеми може стати добре здійснена шумоізоляція стелі своїми руками. Такий захід дозволить значно поліпшити комфортність вашого проживання.

Різноманіття видів шумів

Фахівці умовно поділяють звуки, що доносяться від сусідів, на:

  • Повітряні. Такі шуми віддаються за рахунок коливань повітряних потоків. До них відносять гучну мова, звуки з телевізора, магнітофона.
  • Поліфонія. Поширюються по твердим складовим конструкції будівлі (стін, перекриттів). Джерелом може стати якийсь механічна дія: свердління отвору в стіні або перекритті, падіння предмета з «міцної» структурою.
  • Структурні. Супроводжують переміщення ліфтів. Шуми від «проходження» води по трубопроводах.

Шумоізоляція стелі: способи виконання

Процес облаштування шумовий ізоляції стельової поверхні фахівці відносять до досить відповідальною стадії ремонтно-оздоблювальних робіт. Так як якість і професіоналізм його проведення мають значний вплив на створення комфортних і спокійних умов проживання в квартирі. За рахунок наявності інноваційних технологій і сучасних матеріалів можна навіть своїми руками впоратися з вирішенням цієї проблеми, пов'язаної з гучними сусідами зверху.

Щоб шумоізоляція стелі в Києві була здійснена грамотно, досить мати хоча б мінімальні навички роботи з ручним електроінструментом, ножівкою по дереву, ножицями по металу. Чи вмієте грамотно просвердлити отвір в бетоні? Відрізати необхідний шматок дерев'яного бруса або порізати металеву смугу? Тоді можна братися своїми руками за пристрій шумоізоляції.

Для досягнення ефективного результату потрібно правильно підібрати звукоізоляційний матеріал і спосіб створення своєрідного «бар'єру» шумів. Фахівці рекомендують застосовувати одну трьох існуючих технологій:

  • підшивними. На попередньо очищені плити перекриття за допомогою клейових сумішей або спеціальних грибкових пластикових дюбелів фіксують ізолюючий матеріал. Традиційно для цього використовують пінопласт. Як фінішної обробки стельової поверхні застосовують штукатурку з подальшим фарбуванням. Також для підшивки стелі можна використовувати шумопоглинаючі панелі.
  • Підвісну. За допомогою металевого або дерев'яного каркаса до плит перекриття кріпляться листи гіпсокартону. У порожнечі каркасної конструкції укладається і надійно фіксується звукоізоляційний матеріал.
  • Натяжні. Під стелею за спеціальною технологією встановлюється натяжна стельова поверхню. Між нею і базовою поверхнею укладається ізолююча прокладка, за допомогою пластикових грибкових дюбелів закріплена до плити перекриття.

Вибираємо матеріал

В якості ефективного звукопоглощающего бар'єру традиційно використовують:

  • Мінеральну вату. За рахунок волокнистої структури вона здатна значно зменшити шуми різного виду від сусідів зверху.
  • Пінополіуретан. Наявність в будові матеріалу «бульбашок» повітря забезпечує досить хороші звукоізолюючі параметри.
  • Спеціальна шумопоглинаюча штукатурка. Додавання в штукатурні суміші пористих і полімерних компонентів дає можливість створювати надійний бар'єр проникненню неприємних звуків.

Кваліфіковано підібраний матеріал і професійно здійснена шумоізоляція стелі від компанії МЕТЕР дозволити ефективно вирішити проблему забезпечення тихого і спокійного проживання в квартирі.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]