ЖК «Рів'єра» розташований на вулиці Малоземельна, 75, що в Дарницькому районі столиці. Це 3 будинки комфорт-класу висотою в 10 поверхів. Будівля має гостьовий паркінг, індивідуальну систему опалення та закриту територію від автомобілів. Нині два будинки з трьох вже побудовано та введено в експлуатацію.

Зміст:
1. Інфраструктура та особливості житлового комплексу
2. Вартість дизайну в ЖК «Рів'єра»
3. Як заощадити ще більше?

1. Інфраструктура та особливості житлового комплексу

Мабуть, найбільшою перевагою є близькість до станції метро «Славутич» – дістатися до неї можна лише за 5 хвилин неспішної прогулянки. Внутрішній дворик одного з будинків виходить на Дніпровську затоку. В погожі дні тут можна милуватися заходом на березі водойми або рибалити.

На території комплексу розмістилася набережна, зони для відпочинку, дитячі гірки та гойдалки. На перших поверхах уже відчинив свої двері дитячий садочок, стоматологія, офіси, магазини продуктів і зоотоварів.

З вікон відкривається чудовий краєвид, по близькості немає та не планується зведення багатоповерхових будинків.

2. Вартість дизайну в ЖК «Рів'єра»

При замовленні дизайну в Майстерні ремонту інтер'єру МЕТЕР ціна буде залежати від таких факторів:

1. Обраний варіант дизайну квартир. Компанія пропонує 3 варіанти «Типовий», «Престижний» та «Ексклюзивний». Кожен має різну вартість і перелік послуг. Найдоступнішим є «Типовий» склад робочих креслень (170 грн/м2). Однак вигідніше замовляти пакет «Престижний» (500 грн/м2) оскільки він містить як набір креслень, так і візуалізацію в 3D Max.

2. Площа. Природно, чим більше площа вашого житла, тим дорожче обійдеться дизайн квартири в ЖК «Рів'єра».

3. Подальша співпраця. При укладанні договору на ремонт в квартирі ЖК «Рів'єра» від МЕТЕР ви отримуєте цілий ряд переваг – аж до безкоштовного дизайну. Наприклад, при замовленні ремонту «Типовий» дизайн в ЖК «Рів'єра» надається безкоштовно. Якщо ви хочете замовити у нас ремонт і дизайн «Престижний», то в подарунок отримаєте 100% економії на підготовку пакету креслень. Також надається суттєва знижка на дизайн «Ексклюзивний».


Дизайн-проект квартири в ЖК «Рів'єра» від МЕТЕР – це вигідно та доступно.

3. Як заощадити ще більше?

Щоб ремонт в ЖК «Рів'єра» обійшовся ще дешевше, рекомендуємо замовляти усі послуги в одній компанії. Таким чином, ви вирішуєте відразу кілька завдань і отримуєте:

  • знижки;
  • гарантію;
  • комплекс робіт під ключ.

Компанія МЕТЕР допоможе істотно заощадити на закупівлі оздоблювальних і чорнових матеріалів для проведення ремонту квартири в ЖК «Рів'єра». Організація має можливість купувати матеріали за цінами нижче ринкових, що в кінцевому підсумку істотно знижує витрати на ремонт.

Майстерня надає прозорий кошторис на будматеріали та ремонтні роботи. Розцінки представлені в 4-х варіантах – від легкого «Косметичного» до ексклюзивного ремонту класу «Люкс».

Якщо бюджет обмежений, то наші майстри із задоволенням проконсультують, як можна знизити витрати та підкажуть на чому можна заощадити, а на чому не можна.

Наприклад, категорично не рекомендується урізати витрати на чорнові матеріали: шпаклівку, цемент, електропроводку, труби опалення та водопостачання. Дешеві неякісні матеріали можуть стати причиною пожежі, затоплення й навіть обвалення будівлі.

А на чому можна заощадити, так це на оздоблювальних матеріалах: шпалерах, меблях, декорі та на підлоговому покриттю. В разі необхідності все це можна з часом замінити на більш дорогі, якісні речі.

Дизайн і ремонт квартир в ЖК «Рів'єра» від МЕТЕР – це вигідно, доступно та престижно.


Ремонт в новобудовах від компанії «Метер»

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]