Поклейка бамбукових шпалер

Поклейка бамбуковых обоевБамбукові шпалери - один з нових матеріалів, які увірвалися в сферу опоряджувальних робіт у квартирах і відразу ж змінили базові поняття. Не так давно стіни обробляли паперовими, вініловими шпалерами, шпалерами підлий фарбування ... Але шпалери, що складаються з найтонших рейок бамбукового дерева - справжнє відкриття для любителів красивих і екологічних інтер'єрів. Поклейка бамбукових шпалер - процес досить швидкий, цей фактор також можна віднести до переваги.

Існують різновиди бамбукових шпалер, в основному відмінності можна знайти в товщині шару дерева. Тонкі шпалери набагато легше наклеювати на стіну, вони створюють приємну брижі, але товсті дозволяє висловити фактуру, створити атмосферу і настрій. Якщо говорити про експлуатаційної сторону питання, то бамбукові шпалери мають прекрасні характеристики, в числі яких пило- та грязеотталкивающие властивості стоять на першому місці.

Цікаво, що подібний матеріал багато дизайнерів люблять застосовувати і в обробці стелі, різних перегородок, розсувних систем меблів. Матеріал, що володіє зносостійкістю, радує око і створює певну стилістику, яка, до речі, вважається сьогодні вельми популярною. Шпалери з бамбука чудово використовуються в приміщеннях, яким «загрожує» часта зміна температур, а на кухнях вони запропонують властивість відмиватися від забруднень, ніж неймовірно порадують господарку.

Раніше бамбукові шпалери із задоволенням застосовували в якості одного з традиційних матеріалів в обробці закладів громадського харчування, особливо з китайської або японської спрямованістю. Але сьогодні застосування шпалер розширилося, оскільки матеріал не відрізняється дорожнечею, чудово клеїться, не створює проблем у майбутньому. Ну і сам факт екологічності в нинішні часи придбав велику вагу при виборі.

Поклейка бамбукових шпалер не володіє складністю: підготовка стін в даному випадку не вимагає такої ретельності, як у випадку з вініловими або паперовими шпалерами. Єдина умова полягає в тому, щоб стіна була рівною, інакше в порожнинах може утворитися цвіль. Найчастіше в якості клею майстри застосовують «рідкі цвяхи», полімерні склади. При кріпленні на поверхні з ДВП або ДСП найчастіше використовують степплер, крихітні гвоздики - зручність цього способу важко переоцінити.

Дотримання технологій - поклейка бамбукових шпалер і правильний вибір шпалер гарантує чудовий результат: стіни, покриті дерев'яними шпалерами, будуть радувати тривалий час. Сьогодні є вибір і в кольоровій гамі: відтінки бамбука від світлого до темного припускають втілення будь задумки на практиці.