Особливості оздоблення в новій квартирі

Особливості оздоблення в новій квартиріСтавши щасливим власником власного житла новосели потихеньку приходять до тями від радості і замислюються, з чого ж почати ремонт у новій квартирі.

Адже такий ремонт істотно відрізняється від звичайного косметичного ремонту.

Фахівці стверджують, що квартира в новобудові повинна відстоять. Тобто новий будинок дає усадку, і якщо відразу кинутися робити ремонт в новобудові, клеїти шпалери і укладати плитку, але в результаті обробку трохи «поведе». Оптимальний час, на думку, будівельників - це 2 зими. В іншому випадку плитка може розтріскуватися і відходити, шпалери відклеюватися, а дверні та віконні прорізи - просідати.

Тому найкращим рішенням було б зробити просто косметичний ремонт, а через 2-3 роки - капітальний. Або звернутися до професійних майстрам, які врахують особливості недавно побудованого будинку.

Досвідчені фахівці допоможуть підібрати «еластичні» матеріали для оздоблення:

  • для стелі - натяжні матеріали;
  • для стін - рідкі або фрезіліновие шпалери; спеціальні штукатурки;
  • для підлоги - вінілову плитку.

Справедливості заради варто відзначити, що вартість цих будматеріалів дещо більше, ніж стандартних. Але в результаті виходить дешевше, ніж 2 рази робити ремонт. Однак якими б якісними були матеріали, і як би не був високий професіоналізм робітників - все одно ніхто не може дати 100% гарантію, що усадка будинку не вплине на ремонт.

З усього вищесказаного випливає 3 рішення:

  1. Зробити скромний косметичний ремонт з недорогих матеріалів, а через кілька років провести грунтовну обробку приміщення.
  2. Звернеться до високоспеціалізованих майстрам, які зроблять ремонт з використанням еластичних матеріалів.
  3. Залишити квартиру в «замороженому» стані поки в будинку не закінчаться всі процеси усадки.

Який з цих варіантів вибрати - вирішувати вам.Став щасливим володарем власного житла новосели потихеньку приходять до тями від радості і замислюються, з чого ж почати ремонт у новій квартирі.