Ми створюємо затишок і комфорт в Ваших квартирах і офісах. Правильна організація і порядок проведення робіт дасть Вам можливість не тільки заощадити гроші і час, але і допоможе відчувати себе комфортно не тільки після закінчення всіх робіт, але і під час їх проведення. 

 

Замовляючи ремонт у компанії «Метер», Вам не доведеться самостійно займатися пошуком учасників і організацією всього процесу ремонту, а це:

 1. Розробка дизайн проекту;
 2. Розрахунок бюджету майбутніх вкладень;
         - вартість ремонтно-оздоблювальних робіт;
         - вартість інженерних робіт (електрика, сантехніка, слабкострумових систем, вентиляція і кондиціювання);
         - вартості чорнових , будівельних матеріалів;
         - вартість оздоблювальних матеріалів і фурнітури;
         - вартість інженерних мереж;
         - вартість елементів декору і меблів;
 3. Складання графіка і черговості виконання робіт;
 4. Пошук виконавців робіт та їх взаємодію;
 5. Гарантійні зобов'язання;

Ремонт квартир під ключ

  Прийміть правильне рішення, зверніться до фахівців в області ремонту квартир під ключ і Ми самі складемо грамотний план проведення ремонтних робіт і надамо всіх фахівців і організуємо їх злагоджену взаємодію. В результаті буде забезпечена висока якість в узгоджені терміни і за розумними цінами.

  Наша компанія має досвід проведення ремонту будь-якої складності. Ми робимо швидко і якісно косметичний ремонт, капітальний ремонт, включаючи євроремонт квартир, розробляємо і втілюємо в життя дизайн інтер'єру від типового, що застосовується в «бюджетних» квартирах, до елітного авторського дизайну, що застосовується в новобудовах з вільним плануванням. Ми готові запропонувати вам наших кращих фахівців, які створять неповторний і оригінальний дизайн, додадуть родзинку комфорту в будь-який інтер'єр і виділять перлину вашої індивідуальності.

  Вироблений нашою компанією ремонт інтер'єрів відрізняється високою якістю виконання і точним дотриманням технологій. Досвід наших майстрів, які виробляли як дрібний ремонт квартир в Києві, так і євроремонт в офісах великих компаній, може служити гарантією якості проведення робіт.

  Ми поважаємо і цінуємо своїх клієнтів і їх час. Щоб вам було зручніше і легше розібратися в різноманітті наших послуг і їх видів, пропонуємо ознайомитися з матеріалами на сторінках нашого сайту.

єтапи ремонту

Також ми пропонуємо наступні види робіт:

Дизайн інтер'єра
 
  Наші професійні та досвідчені дизайнери готові створити тільки для вас унікальний дизайн квартири, який забезпечить затишок і комфорт. Ви можете подивитися наші роботи в Портфоліо, а також ознайомитися зі стилем в інтер'єрі, можливостями дизайну квартир і офісів.

  Всі роботи наші майстри виконають швидко і якісно. Використання сучасних матеріалів і величезний досвід дозволяють нашим фахівцям створювати обстановку в квартирі або офісі, відповідну вашим побажанням і відповідає найсуворішим вимогам в країнах Європи. Косметичний ремонт дозволить підтримати в належному стані вашу квартиру або офіс. Капітальний ремонт інтер'єру повністю перетворить ваші приміщення за вашим бажанням. Євроремонт додасть офісу або квартирі сучасний європейський вигляд. Також ми робимо якісні ремонти квартир в новобудовах.
 
Дрібний ремонт квартир в Києві

 Послуга «Домашній майстер» створена для дрібного ремонту квартир, що дозволяє швидко і якісно усунути дрібні неполадки, які можуть заподіяти масу незручностей.
 
Школа ремонту

  Розділ сайту meter.com.ua «Школа ремонту» познайомить Вас з новинками і останніми тенденціями сучасного ремонту та дизайну, допоможе визначитися з вибором оздоблювальних матеріалів та течії сучасної «моди» в дизайні інтер'єрів.
 
Розрахунок вартості ремонту квартири
 
  Щоб провести попередні розрахунки і визначити базову вартість робіт на ваше замовлення, ви можете скористатися нашим калькулятором розрахунку вартості ремонту квартири.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [4 Голоса (ів)]