ЖК «Володимирський» зводиться на вулиці Антоновича, 109. Будівля розроблена в стилі ар-деко та пофарбована в м'які півтони. Фасад прикрашений декоративними елементами й сучасним архітектурним підсвічуванням.

Багате внутрішнє оздоблення холу підкреслює приналежність будови до бізнес-класу. Квартири тут особливо просторі. Це стало можливим завдяки панорамним вікнам і поліпшеному плануванню.

Перші 3 поверхи з 24-х віддані під комерційні приміщення: офіси, продуктові магазини, салони краси, бутіки, фітнес-центри, перукарні та інше.

Зміст:
1. ЖК «Володимирський» – престиж і комфорт
2. Чому дизайн в ЖК «Володимирський» від МЕТЕР – це круто?
3. Чотири принципи компанії МЕТЕР

1. ЖК «Володимирський» – престиж і комфорт

Інфраструктура мікрорайону досить розвинена: через дорогу знаходиться один з найбільших ринків столиці – Володимирський. Квартири укомплектовані системою «Розумний будинок», а до паркінгу можна спуститися прямо на ліфті з житлових поверхів. Наявність власної котельні дає можливість мешканцям самостійно встановлювати час опалювального періоду.

Вигідне розташування дозволяє за кілька хвилин дістатися до галереї, кінотеатру, виставкових комплексів, ділових центрів і театрів. Гурмани оцінять велику різноманітність закладів з кухнями різних країн світу.

Практично поруч такі пам'ятки столиці, як комплекс «Олімпійський», Центр «М12», парк Заньковецької. Придбати продукти можна в супермаркетах «Сільпо» або «Білла». До торгового центру «Ocean Plaza», де зібрана велика кількість кафе, ресторанів, бутиків і на додачу великий акваріум – всього 15 хвилин ходьби.

2. Чому дизайн в ЖК «Володимирський» від МЕТЕР – це круто?

Свою місію Майстерня ремонту інтер'єрів МЕТЕР бачить в реалізації вашої мрії про свободу й красу. Ми гарантуємо:

1. Неповторність. Можете бути впевнені, що такого дизайну квартири в ЖК «Володимирський» не буде ні в кого іншого.

2. Реальність і практичність. Всі рішення функціональні та легко реалізовані на практиці.

3. Обслуговування. Сервіс максимально комфортний і зручний для замовника.

4. Висока якість візуалізації. Дизайн-проект квартири в ЖК «Володимирський» настільки якісно розроблений, що створюється відчуття реальності того, що відбувається. Деякі візуалізації не відрізняються від фотографій.


Ви можете, як виконати всі роботи за допомогою своєї бригади, так і замовити ремонт у квартирі ЖК «Володимирський» від МЕТЕР.

3. Чотири принципи компанії МЕТЕР

Замовляючи ремонт квартири в ЖК «Володимирський», ви можете бути впевнені, що всі 4 принципи будуть дотримані. Для нас це своєрідний кодекс честі, який ми успішно реалізуємо із проекту в проект. Наші принципи:

1. Робота під ключ. У нас ви можете замовити не лише ремонт в ЖК «Володимирський», а й дизайн-проект. Із задоволенням беремо на себе всі проблеми, що з’являються по ходу роботи.

2. Закупівля матеріалів. За бажанням замовника чорнові та оздоблювальні матеріали можуть бути закуплені нами й доставлені на об'єкт.

3. Звітність. Щотижня вам надходить повна звітність про хід виконання ремонту квартири в житловому комплексі «Володимирський».

4. Безкоштовне прибирання. По закінченню ремонту вивеземо сміття й зробимо прибирання після будівельників. З нами ремонт квартир в ЖК «Володимирський» спричинить вам справжнє задоволення.

Якщо ви хочете якість, прекрасний сервіс і престиж, то вам точно до нас!


Ремонт в новобудовах від компанії «Метер»

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]