ЖК «Варшавський мікрорайон» – це перший і безпрецедентний випадок в Києві забудови цілого мікрорайону в єдиному архітектурному стилі. Масштабне будівництво розгорнулося між вул. Межовою, Гречко та просп. Правди.

Зміст:
1. Особливості ЖК «Варшавський мікрорайон»
2. Інфраструктура
3. Дизайн в ЖК «Варшавський мікрорайон»
4. Що ми готові вам запропонувати?

1. Особливості ЖК «Варшавський мікрорайон»

Відмітна особливість проекту – це екологічно чиста територія Виноградаря:

 • два озера та величезний ліс;
 • прекрасне по енергетиці місце;
 • благополучна роза вітрів;
 • відсутність шуму, загазованості, пилу.

Комплекс відноситься до економ класу та охоплює 22 будинки. Каркасна технологія зведення робить будови надійними й теплими. Забудовник подбав про автовласників і передбачив гостьовий та наземний паркінг на 3600 місць. Житлова територія закрита від автомобілів – це створює комфортні умови для прогулянок, ігор і дитячої безпеки.

Для виносних блоків кондиціонерів спроектовані декоративні панелі, що дозволяє зберегти ефектний вигляд фасаду надовго.

Великий проект буде здаватися поетапно в 9 черг. До 2023 року планується завершити всі будівельні роботи. Стіни будинку утеплені мінеральною ватою, а зігрівати мешканців буде власна котельня.

Решта комунікації заведені від міста. На особливу увагу заслуговують цікаві планування. Наприклад, у продажу присутні квартири на першому поверсі з особистим двориком площею до 50 кв.м.

Тисячі новоселів уже в'їхали в свої затишні оселі. Станьте й ви частиною цієї щасливої спільноти.

2. Інфраструктура

Сам Виноградар був спроектований в 70-х роках минулого століття та замислювався, як зразковий спальний район з розвиненою інфраструктурою. Тут велика різноманітність дитячих садочків, шкіл, всіляких бутиків, поліклінік, ТРЦ, ліцеїв. Генплан ЖК «Варшавський мікрорайон» передбачає зведення власного дитячого садочка на 200 дітей.

Торгово-побутова інфраструктура також знаходиться на високому рівні: присутні відділення банків, продуктові магазини, аптеки, салони краси, юридичні контори. Практично через дорогу буде зведений величезний ТРЦ «Ретровілль». Крім цього на нижніх поверхах самого комплексу розмістяться комерційні організації.

Для власників власного транспорту розташування практично ідеальне: до новобудови ведуть головні магістральні артерії міста.

Згідно з розпорядженням від КМДА в безпосередній близькості від мікрорайону буде зведено 4 станції метро. Крім цього досить часто ходить наземний транспорт, який може оперативно довезти до станцій метро.

3. Дизайн в ЖК «Варшавський мікрорайон»

Майстерня ремонту інтер'єрів МЕТЕР пропонує повну розробку та реалізацію красивого, якісного, практичного дизайну квартири в ЖК «Варшавський мікрорайон» за прийнятними цінами.

ЖК «Варшавський мікрорайон» – грандіозний проект

Також тут ви можете замовити під ключ ремонт квартири в житловому комплексі «Варшавський мікрорайон». Організація представлена на ринку вже понад 10 років, а це говорить про надійність, серйозний підхід і хорошу конкурентоспроможність.

Серед переваг компанії МЕТЕР значиться:

 • дотримання чітких термінів;
 • прозорі ціни;
 • повний підбір обладнання, матеріалів і меблів;
 • гарантія на виконані роботи;
 • прекрасний результат.

Дизайн-проект квартири в ЖК «Варшавський мікрорайон» дозволяє заглянути в майбутнє та віртуально пройтись по власній квартирі ще задовго до початку ремонтних робіт.

4. Що ми готові вам запропонувати?

Оскільки комплекс відноситься до економ класу, то ремонт квартири в ЖК «Варшавський мікрорайон» повністю лягає на плечі інвесторів. Квартири здаються без гідроізоляції, розведеної по квартирі електрики, з голими стінами.

Компанія МЕТЕР з радістю візьметься за вирішення всіх проблем пов'язаних з ремонтом квартир в ЖК «Варшавський мікрорайон». Ми здійснюємо:

 • чорнові, демонтажні та оздоблювальні роботи;
 • перепланування (знесення стін і зведення нових);
 • реалізацію складних об'єктів і унікальних інтер'єрних елементів;
 • повний комплекс сантехнічних, електричних, плиткових, малярних та інших робіт.

Ремонт в ЖК «Варшавський мікрорайон» може бути виконаний як масштабний, так і косметичний.

Ремонт у квартирі ЖК «Варшавський мікрорайон» від МЕТЕР – це втілення мрії про ваш кращий будинок.


Ремонт в новобудовах від компанії «Метер»

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]