Не так давно на одному з головних столичних проспектів за адресою проспект Перемоги, 67, з'явився ЖК «Сан-Франциско». Новобудова розташувалася прямо біля входу в метро «Нивки». Тут є все необхідне для гармонійного та комфортного життя.

Зміст:
1. Чому ЖК «Сан-Франциско» такий популярний?
2. Якщо дизайн, то тільки в МЕТЕР
3. Скільки часу знадобиться на ремонт?

1. Чому ЖК «Сан-Франциско» такий популярний?

  1. 1. Прекрасне розташування в доступній близькості від центру міста та метро.
  2. 2. Просторі квартири, унікальне планування.
  3. 3. Система «Розумний будинок».
  4. 4. Дивовижний панорамний вид.
  5. 5. Висока якість будівництва від перевіреного забудовника.

Крім цього новосели відзначають розвинену міську та власну інфраструктуру, яка включає: ресторани, навчальні заклади, магазини, сервісні центри та кафе.

Новобуд має підземний паркінг на 130 місць. Перші поверхи віддані під бізнес інфраструктуру, що робить проживання в будинку зручним і комфортним. Розташовані поряд парки відкривають безмежні можливості для занять спортом, прогулянок і відпочинку.

За основу була взята не лише архітектурна концепція комплексу, а й останні розробки американської будівельної індустрії.

Система «Розумний будинок» дозволяє контролювати освітлення, доступ до житла, відеокамери, відстежувати дані лічильника. В разі необхідності за допомогою цієї системи можна за лічені секунди викликати ремонтну бригаду.

2. Якщо дизайн, то тільки в МЕТЕР

Майстерня ремонту інтер'єрів МЕТЕР – це по-справжньому талановиті й закохані в свою справу професіонали, які втілюють в реальність будь-яку дизайнерську мрію. Завдяки великому досвіду та творчому потенціалу дизайнери компанії можуть розробити унікальний дизайн-проект квартири в ЖК «Сан-Франциско» практично в будь-якому стилі: мінімалізм, лофт, модерн, хай-тек та ін.


Замовляючи дизайн в ЖК «Сан-Франциско» від компанії МЕТЕР, ви отримуєте:

  1. 1. Дизайн під ключ.
  2. 2. Створення ексклюзивного проекту.
  3. 3. Складання точного кошторису для проведення ремонтних робіт і закупівлю будматеріалів.
  4. 4. Консультування на всіх етапах співпраці.
  5. 5. Підбір текстилю, меблів і оздоблювальних матеріалів.

За вашим бажанням співробітники нададуть кошторис на дизайн квартири в ЖК «Сан-Франциско» в 3-х варіантах: «Ексклюзивний», «Типовий» і «Престижний».

3. Скільки часу знадобиться на ремонт?

Ремонт квартири в житловому комплексі «Сан-Франциско» за часом може зайняти від кількох місяців до півроку. Залежить від таких нюансів як: площа, віддаленість об'єкту, обсяг роботи, наявність складних елементів. Якщо мова йде про житло на вторинному ринку, то найімовірніше доведеться повний демонтаж підлогових і стінових покриттів, вікон і дверей. Ремонт квартир в ЖК «Сан-Франциско» підпадає під класифікацію «ремонт в новобудові» та має інші особливості.

Ремонт квартири в ЖК «Сан-Франциско» площею від 18 м2 до 34 м2 компанія зобов'язується виконати за 2 місяці. В цей термін входить: монтаж підвісних стель, установка сантехніки, вентиляції, кондиціонування, міжкімнатних дверей. Також проводяться лакофарбові роботи, обклеювання шпалер, облаштування підлог і розведення електрики.

Ремонт в ЖК «Сан-Франциско» виконується з перевірених якісних компонентів. Працюючи з нами, ви економите близько 20% бюджету на закупівлю чорнових і обробних матеріалів.

Ремонт у квартирі ЖК «Сан-Франциско» від МЕТЕР – це якість, престиж і ексклюзивність.


Ремонт в новобудовах від компанії «Метер»

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]