ЖК «Нивки-Парк» – це 12 добротних будинків комфорт класу висотою від 12 до 16 поверхів. Зведені по монолітно-каркасній технології будівлі утеплені мінеральною ватою. Комплекс має централізоване опалення та налічує 2877 квартир.

Зміст:
1. Особливості комплексу
2. Як зробити ремонт квартири в ЖК «Нивки-Парк» за 2 місяці?
3. Навіщо потрібен дизайн квартири?

Особливості комплексу

Новобуд знаходиться на проспекті Перемоги, 67, всього лише в 9 хвилинах ходьби від метро «Нивки». Практично поруч проходять станції метрополітену «Святошин» і «Берестейська».

Завдяки вдалому місцю розташування до Хрещатика лише 10 хвилин їзди на автомобілі. Менше ніж хвилину знадобиться, щоб відправитися на прогулянку в парк «Нивки». Забудовник гарантує, що мешканці будуть забезпечені всім необхідним для зручного та комфортного проживання, а саме:

 • бутиками;
 • дитячим садочком;
 • торговим комплексом з великим паркінгом;
 • локаціями відпочинку;
 • волейбольними та футбольними зонами;
 • спортивними й дитячими місцями.

Забудовник пропонує новоселам житло, як з чорновим ремонтом, так і з повним оздобленням. Однак слід враховувати, що отримуючи готовий ремонт від забудовника, ви втрачаєте можливість облаштувати свою квартиру так, як хочете саме ви, до того ж це обійдеться трохи дорожче.

Як зробити ремонт квартири в ЖК «Нивки-Парк» за 2 місяці?

Якщо ви перебуваєте в пошуках компанії, яка зробить ремонт в ЖК «Нивки-Парк», то зверніть увагу на Майстерню ремонту інтер'єрів МЕТЕР. Організація присутня на ринку кілька десятків років і зарекомендувала себе, як прекрасний творець висококласних ремонтів.

Майстерня не затягує терміни й гарантує виконати ремонтні роботи в максимально короткі строки. Наприклад, в смарт квартирах розміром від 18 м2 до 34 м2 компанія здійснює повний цикл ремонтних робіт всього за 2 місяці.

Щоб замовити ремонт квартир в ЖК «Нивки-Парк» від МЕТЕР вам необхідно:

 • Зв'язатися з нашим менеджером будь-яким зручним для вас способом: залишити свій номер телефону на сайті, написати в чат, зателефонувати або відправити заявку на електронну пошту;
 • Зустрітися з дизайнером і детально обговорити майбутній ремонт;
 • Затвердити розроблений дизайн-проект і внести оплату;
 • Спостерігати, як перетворюється ваше житло;
 • У призначений час в'їхати в помешкання вашої мрії.

Ремонт у квартирі ЖК «Нивки-Парк» від МЕТЕР – це швидко, якісно та доступно.

Навіщо потрібен дизайн квартири?

Деякі люди дивуються: «Навіщо витрачатися на дизайнера, якщо я й сам нормально розставлю меблі?». Розгляньмо, що ви отримуєте, замовляючи дизайн квартири в ЖК «Нивки-Парк»:

1. Економію часу. Спеціаліст сам придумає, розрахує, проведе всі необхідні виміри та в кінцевому підсумку надасть готовий варіант.

2. Ефектний і комфортний інтер'єр. Дизайнер зможе реалізувати практично будь-які ваші побажання з дотриманням практичності приміщення.

3. Планування без проблем. Грамотний фахівець розробить планування, яке враховує всі прийняті норми зі збереженням опорних елементів. А також підкаже, як легко та в короткий термін оформити перепланування у відповідних інстанціях.

4. Економію грошей. Заздалегідь продуманий дизайн-проект квартири в ЖК «Нивки-Парк» допоможе в майбутньому уникнути непотрібних витрат, таких як: установка додаткових вимикачів, розеток та електропроводки по вже готовому ремонту.

Дизайн в ЖК «Нивки-Парк» від компанії МЕТЕР – це збереження ваших коштів, часу, нервів і створення унікального інтер'єру, в якому хочеться жити.


Ремонт в новобудовах від компанії «Метер»

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]