ЖК «Козацький» розташувався в Солом'янському районі Києва й приваблює гарною транспортною розв'язкою, багатою інфраструктурою, кількістю дитячих садочків, шкіл, університетів. А додавши сюди ще безліч красивих парків і комфортний будинок – ви отримуєте ідеальне житло для життя в столиці.

Зміст:
1. Чому так багато «плюсів»?
2. Переваги дизайну від МЕТЕР
3. З чого почати ремонт?

1. Чому так багато «плюсів»?

Тому що за будівництву комплексу взялася найбільша будівельна компанія України – «Укрбуд». Корпорація не лише зводить будинки – вона створює справжні оазиси для комфортного проживання.

«Укрбуд» піклується про те, щоб мешканці мали під рукою все необхідне. Саме тому новобуд знаходиться в безпосередній близькості від таких ТРЦ, як: «Мармелад», «Більшовик» і спорткомплексу «Sportlife».

З вікон відкривається прекрасний краєвид на смарагдове озеро парку «Орлятко». На дорогу до станцій метро «Берестейська», «Політехнічний інститут» та «Шулявська» знадобиться не більше 10 хвилин. Особиста інфраструктура новобудови включає:

  • освітлення прибудинкової території;
  • цілодобовий паркінг;
  • розвинену мережу аптек, банків і магазинів;
  • облаштовані місця для відпочинку, занять спортом.

Комплекс «Козацький» – це комфорт, природа та прекрасне транспортне сполучення.

2. Переваги дизайну від МЕТЕР

Компанія МЕТЕР – це:

  • 10 років роботи на ринку;
  • 3 варіанти дизайну квартири в ЖК «Козацький»;
  • сотні виконаних проектів;
  • 4 типи ремонту квартир в ЖК «Козацький».

Майстерня інтер'єрів МЕТЕР береться за проекти практично будь-якої складності. Головна мета створити простір, в якому комфортно та приємно жити. З особливою ретельністю підбираються оздоблювальні матеріали, штори, меблі та аксесуари.

ЖК «Козацький» – комфорт за доступною ціною

Наші візуалізатори створюють таку реальну 3D модель, що ви зможете прогулятися по вашій майбутній квартирі ще задовго до початку ремонту. Це дуже зручно, оскільки можна швидко та безболісно вносити зміни в тільки що розроблений дизайн-проект квартири в ЖК «Козацький».

МЕТЕР створює квартири, в які хочеться повертатися знову й знову.

3. З чого почати ремонт?

Якщо ви перший раз починаєте такий масштабний захід, то напевно відчуваєте легке замішання з приводу порядку виконання робіт. Щоб все пройшло на вищому рівні ми приготували невелику шпаргалку:

1. Зв'яжіться з нашим менеджером. В процесі розмови ви можете поставити питання та домовитися про першу зустріч. І саме на ній більш докладно розбираються терміни, в які необхідно буде виконати ремонт в ЖК «Козацький», обсяг роботи та побажання.

2. Виїзд майстра на об'єкт. Наш фахівець зніме виміри й на місці оцінить складність майбутнього ремонту квартири в ЖК «Козацький».

3. Дизайн в ЖК «Козацький». За вашим бажанням буде розроблений дизайн-проект з яскравою візуалізацією в форматі 3D Max.

4. Безпосередньо виконання затвердженого обсягу робіт. Всі нюанси чітко прописані в договорі.

На ремонт квартири в житловому комплексі «Козацький» надаються гарантії, а в разі настання форс-мажорних обставин компанія зобов'язується усунути недоліки власним коштом.

Ремонт у квартирі ЖК «Козацький» від МЕТЕР – це оперативне рішення ваших проблем за доступною ціною.


Ремонт в новобудовах від компанії «Метер»

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]