×

Попередження

Для расширения Akeeba Backup Core package доступна версия 8.1.4, однако она требует PHP версии 7.2 (установленная версия PHP: 7.0.33)
Для расширения Akeeba Backup Core package доступна версия 7.4.0.1, однако она требует PHP версии 7.1 (установленная версия PHP: 7.0.33)

ЖК «Кампус» являє собою чотирьохсекційну будову по вулиці Польовій, 38, що в Солом'янському районі Києва. Споруда відноситься до економ-класу, має 3 секції висотою в 25 поверхів і 1 триповерхову секцію з дитячим розвиваючим центром всередині.

На перших поверхах планується помістити власну інфраструктуру: аптеки, супермаркети, кафе, хімчистки, офіси і магазини.

Зміст:
1. Технічні характеристики
2. Інфраструктура ЖК «Кампус»
3. Інформація про забудовника
4. Умови покупки квартири
5. Ремонт в ЖК «Кампус» від компанії МЕТЕР

1. Технічні характеристики

ЖК «Кампус» зведений за монолітно-каркасною технологією. Зовнішні стіни з газоблоку товщиною 300 мм відмінно забезпечують морозостійкість, звукоізоляцію, вогнестійкість, теплоізоляцію і демонструють прекрасну стійкість до біологічних впливів (бактерій, грибків, цвілі).

Будівля утеплена протипожежною мінеральною ватою товщиною 100 мм.

На верхні поверхи мешканців підіймають 3 ліфти. У холі передбачено місце для дитячих колясок, велосипедів, консьєржа та санвузла. Житловий комплекс має власну газову котельню.

Забудовник подбав про майбутніх мешканців і в квартирах встановив лічильники електро- і водопостачання. З метою безпеки впроваджена система відеоспостереження і протипожежна сигналізація.

ЖК «Кампус»

2. Інфраструктура ЖК «Кампус»

Новобуд знаходиться в тихому віддаленому від метушні районі. До найближчої станції метро доведеться добиратися громадським транспортом. До метро «Шулявська» 15 хвилин їзди на маршрутці, а до станції метро «Берестейська» та «Вокзальна» – по 25 хвилин.

У п'ятистах метрах від житлового комплексу пролягає гілка швидкісного трамвая. Всього в 3-х кілометрах – центральний вокзал, неподалік залізничний перегін і зовсім близько проходить одна з ключових магістралей столиці вулиця Вадима Гетьмана.

Прихильникам здорового способу життя напевно припаде до душі спортивний комплекс з футбольним полем і критим басейном. Буквально сотня метрів відділяє новобудову від знаменитого радіоринку «Караваєві дачі».

Неподалік є все необхідне для сучасного життя: маса всіляких магазинів, аптек, торгових центрів, банків, лікарень і освітніх установ.


3. Інформація про забудовника

Девелопером проекту виступає Standard Development, що входить до складу ТОВ «Стандарт». Фінансування здійснює професійний інвестор Urban Development Group (UDG), який успішно працює на ринку Австрії, Угорщини та України.

Всі вкладення реалізуються за допомогою корпоративного інвестиційного фонду "Ю.Ді.Джі". Генеральним підрядником є одна з найбільших будівельних компаній країни ПАТ «Трест «Київміськбуд-3». Організація працює в будівельному бізнесі з 1943 року і звела понад 100 споруд.

ЖК «Кампус»

4. Умови покупки квартири

Придбати житло можна двома способами:

1. Повна оплата

Переваги цього способу такі:

  • клієнт отримує знижку в розмірі 7% від повної вартості житла;
  • здійснити платіж можна протягом 3-х банківських днів з моменту укладення договору;
  • в незалежності від валютних коливань і інших нюансів вартість квартири залишається незмінною. Винятком є ситуація, коли власник захоче в майбутньому змінити площу житла за паспортом БТІ.

2. Розстрочка

Особливості укладання угоди:

  • перший внесок становить мінімум 25% від вартості квартири;
  • якщо інвестор вносить 40% початкового внеску, то отримує знижку 5% на суму вкладу;
  • перші грошові вливання слід здійснити протягом 3-х банківських днів з моменту укладення договору;
  • клієнт зобов'язується щомісяця вносити залишок вартості квартири до введення будинку в експлуатацію за поточною ціною на день чергового платежу;
  • можлива дострокова оплата вартості житла без штрафних санкцій.

5. Ремонт в ЖК «Кампус» від компанії МЕТЕР

Майстерня ремонту МЕТЕР пропонує весь комплекс ремонтних послуг, починаючи від скромного косметичного до ремонту класу «Люкс».

Найпопулярніший ремонт в ЖК «Кампус» є «Преміум». Він найбільш оптимальний для новобудов і включає заведення електромереж, загальне перепланування житла, вирівнювання стель, стін, підлоги та ін.

За бажанням клієнта здійснюється монтаж кондиціонерів, підлогового покриття, заміна вікон і дверей.

Компанія також пропонує дизайн квартири в ЖК «Кампус», який доступний в трьох варіантах: «Типовий», «Престижний» та «Ексклюзивний».

Ремонт квартир в ЖК «Кампус» від компанії МЕТЕР – це ідеальне рішення для щасливих новоселів!


Ремонт в новобудовах від компанії «Метер»

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]