Квартира в ЖК «Галактика» – це правильна і перспективна інвестиція для людей, що цінують всі переваги Лівого берега Києва.

Щасливі новосели серед плюсів новобудови виділяють: надійність забудовника, прекрасне місцеперебування, відмінне планування і розвинену інфраструктуру.

Зміст:
1. Особливості ЖК «Галактика»
2. Інфраструктура комплексу
3. Інформація про забудовника
4. Ремонт і дизайн в ЖК «Галактика» від компанії МЕТЕР
5. Яка вартість ремонту?

1. Особливості ЖК «Галактика»

Комплекс складається з 7-ми будинків змінної поверховості, висотою 11/15/18/25 поверхів і знаходиться по вул. Сверстюка. Цегляні будівлі утеплені мінеральною ватою. Кожен будинок має власне ім'я і названий на честь відомих сузір'їв: Персей, Ліра, Фенікс, Октант, Оріон і Пегас.

Всього забудовник планує виставити на продаж 2500 квартир. Житлові приміщення починаються з другого поверху, а на перших поверхах планується створити нежитловий фонд.

У квартирах просторо і сонячно, тут немає непрактичної площі. А застосування сертифікованих будматеріалів робить життя в комплексі приємним і безпечним.

ЖК «Галактика»

У рамках 7-ої черги передбачається спорудження величезного шестирівневого паркінгу, що вміщає 538 автомобіля. Згідно з проектом в будівлі № 3 і № 4 розмістяться 2 дитячі садки для 180 малюків.

Важливим є розташування об'єктів: дистанція між ними становить 70 м, що дуже добре з огляду на столичну щільність забудови. Комунікації будуть забезпечуватися містом, що гарантує безперебійну роботу.


2. Інфраструктура комплексу

Завдяки сформованій навколишній інфраструктурі мешканці отримають все необхідне для затишного життя: ресторани, торговельні центри, навчальні заклади, лікарні, кінотеатр і спортклуби. Всього лише в одній хвилині прогулянки знаходиться популярний гіпермаркет NOVUS.

Особиста інфраструктура комплексу включає спортивні майданчики, облаштовану ігрову ділянку з гойдалками і пісочницею, просторі зони відпочинку і безліч молодих насаджень.

Зовсім поруч проходить Дніпро і неймовірно красивий Русанівський канал. У вільний час можна відправитися на прогулянку по зелених алеях Гідропарку або поніжитися на пляжі.

Житловий комплекс має гарне сполучення з іншими регіонами столиці. Судіть самі:

  • поблизу проходять найважливіші автомобільні магістралі – проспект Соборності та Броварський;
  • звідси відправляється маса маршрутних таксі по всьому Лівобережжю;
  • до станції метро «Лівобережна» лише 7 хвилин пішого ходу.

До метро «Гідропарк» і «Дарниця» курсують маршрутні таксі, 15 хвилин і ви там.


ЖК «Галактика»

3. Інформація про забудовника

Розробником проекту виступає відома українська будівельна компанія Stolitsa Group. Вона заснована в 2003 році та нині може похвалитися 56-ти зведеними будівлями.

Перша споруда в житловому комплексі побудована на замовлення ТОВ «Ріелт-Буд», а виконавцем виступило ТОВ «Столичні Будтехнології».

Що стосується інших структур, то вони мають інакших генпідрядників і замовників, а саме: ТОВ «Моноліт Будсервіс» і ТОВ «СІА» відповідно. Компанія володіє усіма дозвільними паперами та із задоволенням їх демонструє.


4. Ремонт і дизайн в ЖК «Галактика» від компанії МЕТЕР

Ремонт квартир в новобудовах має свої особливості. Майстерня ремонту МЕТЕР спеціалізується на будівельно-ремонтних роботах на первинному ринку і пропонує весь перелік ремонтних послуг.

Зокрема є 4 варіанти ремонту квартир в ЖК «Галактика»: «Стандартний», «Люкс», «Косметичний» і «Преміум».

Як правило, «Косметичний» ремонт обирають, коли хочуть оновити інтер'єр, «Стандартний» підходить для мешканців, які бажають зробити мінімальну обробку. Ремонт «Люкс» дозволяє втілити в життя найцікавіші ідеї.

Найбільш оптимальним варіантом є ремонт квартир в ЖК «Галактика» класу «Преміум».

Дизайн в ЖК «Галактика» представлений трьома варіантами: «Типовий», «Ексклюзивний» і «Престижний».

Увага! При замовленні повного спектра робіт в компанії МЕТЕР ми повернемо 200грн за м2 дизайн проекту «Престижний» .


5. Яка вартість ремонту?

Ціна «Косметичного» ремонту починається від 1300 грн/м2,
«Стандартний» – від 2000 грн/м2;
«Преміум» – від 3600 грн/м2;
ремонт «Люкс» – від 6800 грн/м2.

Однак це лише приблизні цифри. Більш детальний прайс представлений на сайті організації. Також ви можете особисто порахувати попередню ціну, залучивши «Калькулятор ремонту».

Проте обчислити найточнішу суму можна лише запросивши до оселі нашого майстра для складання повного кошторису.

Створіть свій всесвіт з ЖК «Галактика»!


Ремонт в новобудовах від компанії «Метер»

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]