Практично кожна сім'я, плануючи ремонт квартири в Києві, постає перед проблемою. Як здійснити цей захід в мінімально короткі терміни. При цьому домогтися відмінної якості скоротивши витрати до мінімуму. Ефективно вирішити ці завдання дозволити лише попередня відповідальна підготовка. Пропоновані поради фахівців допоможуть грамотно організувати в квартирі ремонтний процес.


Визначаємося з видом ремонту

Якщо ви не знаєте з чого почати ремонт в квартирі, то рекомендуємо на самому початку визначитися з його видом. При бажанні просто оновити інтер'єр досить буде здійснити косметичний. В цьому випадку потрібно лише замінити шпалери, побілити стелю, замінити покриття підлоги.

Однак якщо у вас з'явилося бажання повністю перетворити житло, то потрібне проведення капітального ремонту з установкою прогресивних вишуканих стельових поверхонь, вирівнюванням стін, заміною вікон. Для здійснення такого ремонтного процесу не зайвим буде запросити фахівців. Вони допоможуть створити сучасний дизайн квартири. Нададуть допомогу в організації більш раціонального планування. Вони зможуть допомогти в отриманні всіх дозвільних документів, а й у знесенні існуючих і зведенні нових перегородок.

Визначаємося з дизайном

Спочатку потрібно продумати інтер'єр і дизайн кожної кімнати. Якщо ви хочете перетворити квартиру в вишукане сучасне житло, але не володієте достатніми навичками, то рекомендуємо порадитися з професійним дизайнером. Правда, це стане причиною невеликого збільшення ваших сумарних фінансових витрат на ремонт. Однак можливість створення інтер'єру зі стильною вишуканістю стане реальним результатом таких фінансових вкладень.

Якщо ви вирішите все ж зайнятися розробкою дизайну самостійно, то необхідно зробити детальні креслення оформлення кожної кімнати. Для цього потрібно на всі стіни, стелі, підлоги промальовувати схематично бажано в кольорах варіанти обробки всіх поверхонь.

Під час складання ескізів інтер'єрів рекомендується передбачити:

  • Місця розташування корпусних меблів, великих електропобутових приладів.
  • Оптимальну систему освітлення за рахунок установки не тільки люстр, а й бра, прихованого підсвічування. Неодмінно позначити на схемах точки монтажу додаткових розеток, вимикачів.
  • Оптимальне розташування сантехнічних пристроїв, забезпечуючи хорошу функціональність і комфортність перебування у ванній кімнаті.
  • Бажано продумати організацію певних функціональних зон на кухні.
  • Способи обробки кожної поверхні.

Складаємо план ремонту

Після підбору оптимальної версії оформлення інтер'єру, потрібно на окремих листочках для конкретної кімнати, скласти перелік послідовності виконання ремонтного процесу. Чим більш докладніше він буде складений, тим краще.

Бажано продумати черговість здійснення кожної чорнової і чистової обробки поверхонь. Це дасть можливість максимально виключити будь-які можливі неточності і упущення у виконанні запланованого заходу.

Визначаємо послідовність ремонту квартири

Професійні фахівці рекомендують починати ремонтну процедуру в кімнаті, розташованій якомога далі до вхідних дверей. Це дасть можливість виключити створення зайвого бруду під час виконання ремонту. На завершальній стадії будете займатися прохідними приміщеннями, як правило, це коридор. Адже через нього будете періодично проносити накопичився матеріали, інструменти, будівельне сміття. Така послідовність дасть можливість виключити навіть випадкове пошкодження вже оброблених стін і нового підлогового покриття.

Так само надійно захистити відремонтовані кімнати від проникнення будівельного пилу можна за допомогою целофановій плівки, закріпивши її на зовнішній стороні міжкімнатних дверей.

Вибираємо варіант здійснення ремонтного процесу

Фахівці не рекомендуються самим братися за виконання всіх ремонтних робіт. Для виконання найбільш складних операцій краще залучати професіоналів. Це дозволить:

  • оперативно і на високому якісному рівні провести як конкретні, так і всі ремонтні роботи, так як вони володіють необхідними навичками та досвідом;
  • дасть можливість заощадити на придбанні дорогих спеціальних інструментів, наприклад, для облаштування якісної стяжки, укладання кахельної плитки, монтажу стельових поверхонь.

Навіть здається на перший погляд проста установка міжкімнатних дверей, при найменшій неточності здійснення цієї операції можна не тільки значно зменшити термін їх експлуатації, а й випадково пошкодити їх.

Пропонуємо професійний і якісний ремонт квартири від компанії МЕТЕР в Києві за мінімально допустимі терміни.

 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]