«Славутич 2.0» є своєрідним продовженням зведеного раніше комплексу «Славутич». Обидві новобудови знаходяться в затоці Дніпра й прекрасно доповнюють один одного, створюючи спільну концепцію з автономною інфраструктурою.

Зміст:
1. Ідея створення ЖК «Славутич 2.0»
2. З чого починається ремонт в ЖК «Славутич 2.0»?
3. Робимо ремонт за 3 кроки

1. Ідея створення ЖК «Славутич 2.0»

В процесі розробки забудовники намагалися створити місце, де можна забути про метушню великого мегаполіса й водночас вести активне соціальне життя. Тут продумано абсолютно все: від краєвиду з вікон до покупки свіжих булочок вранці.

У внутрішньому просторі реалізована концепція «двір без машин». Територія поділена на прогулянкові зони, дитячі та спортивні майданчики, ділянки для відпочинку.

Транспортна розв'язка дуже зручна – тут все поруч: у 20 хвилинах аеропорт Бориспіль, під боком Південний міст, а це значить пряме з'єднання з правим берегом, практично біля підніжжя вхід до метро. У хвилині ходьби зупинки маршрутних таксі.

На території новобудов планується звести торговий центр. А вже зараз закуповуватися продуктами можна в супермаркетах «Сільпо», «Novus» і «Варус». У 7-ми хвилинах їзди знаходиться «Епіцентр» і «Metro Cash & Carry».

Для малюків передбачається створення власного дитячого садочка, а поки що до їхніх послуг дошкільні заклади мікрорайону Осокорки. В окрузі відкрили свої двері 3 загальноосвітні школи та Київська Інженерна гімназія.

2. З чого починається ремонт в ЖК «Славутич 2.0»?

Будівництво споруди починається з проектування, а правильний ремонт зі створення дизайн-проекту. Майстерня ремонту інтер'єрів МЕТЕР працює на столичному ринку вже кілька десятків років. За цей час реалізовано тисячі проектів, напрацьовані сотні клієнтів.

Дизайн в ЖК «Славутич 2.0» від МЕТЕР це:

1. Краса. Наші майстри створюють такі інтер'єри, що вони без удаваної скромності можуть зайняти гідне місце в провідних дизайнерських журналах.

2. Робота під ключ. На виході клієнт отримує не тільки барвисту візуалізацію, але й набір технічних документів, а також специфікацію із зазначенням місць, де можна придбати речі з розробленого проекту.

3. Індивідуальність. Ми не працюємо за шаблонами, а кожен раз створюємо абсолютно унікальний дизайн квартири в ЖК «Славутич 2.0».

У творчому тандемі із замовником створюємо нові проекти та радіємо кожному вдалому рішенню. З нами ви побачите, як ваші мрії набувають реальних обрисів.


Ціна на дизайн-проект квартири в ЖК «Славутич 2.0» може різнитися залежно від обраного варіанту: «Типовий», «Престижний» або «Ексклюзивний».

3. Робимо ремонт за 3 кроки

Навіть такий складний захід як ремонт квартири в ЖК «Славутич 2.0» можна зробити всього за 3 кроки:

Крок 1. Зателефонувати в Майстерню ремонту інтер'єрів МЕТЕР. Менеджер відповість на ваші питання, підбере найбільш відповідні варіанти, домовиться про попередню зустріч і зняття замірів.

Крок 2. Організаційний момент. На даному етапі складається договір, вноситься передоплата й обговорюються деталі проекту.

Крок 3. Безпосереднє виконання робіт. Щотижня клієнту надсилається звіт про те, як йде процес ремонту квартири в житловому комплексі «Славутич 2.0».

З нами ремонт квартир в ЖК «Славутич 2.0» пролетить непомітно.

Ремонт у квартирі ЖК «Славутич 2.0» від МЕТЕР – це гранична простота, прозорість і комфорт.


Ремонт в новобудовах від компанії «Метер»

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]