У центральній частині столиці в 2016 році почав зводитися новий ЖК «Ярославів Град». Це великий квартал, що складається з 5 будинків бізнес-класу. Ознайомившись з проектом, багато інвесторів поспішили вкласти свої заощадження в цю новобудову, а вже в цьому році щасливі новосели переступлять поріг власного житла.

Для тих же, хто поки ще приглядається, розберемо детальніше, як обрати квартиру в ЖК «Ярославів Град».

Зміст:
1. Аналіз новобудови
2. Де замовити дизайн еліт класу?
3. Елітний ремонт в ЖК «Ярославів Град»

1. Аналіз новобудови

Прибудинкова територія. Будь-який огляд слід починати з двору. Зверніть увагу на розташування, інтенсивність руху, шум, загазованість і наявність зелених насаджень. Великим плюсом буде закрита територія, парк або озеро.

  • Проаналізуйте транспортне сполучення. ЖК «Ярославів Град» знаходиться в 16 хвилинах ходьби від станції метро «Золоті ворота» та має гарну транспортну розв'язку.
  • Інфраструктура. В об'єкти власної структури входять ресторани, кафе, салони краси й магазини. А наявні в окрузі школи та садочки зможуть вмістити дітей новоселів. Радує, що практично під кожним будинком знаходиться підземний паркінг із загальною кількістю 750 паркомісць.
  • Якість будівництва. Стіни будівлі зведені з керамічної цегли та утеплені мінватою.
  • Надійність забудовника. Замовником виступає ТОВ «Емпоріум Пропертіз». Він має хорошу репутацію та непричетний до скандальних забудов.

Дотримуючись всіх цих вимог, ви з легкістю підберете житло на свій смак.

2. Де замовити дизайн еліт класу?

Майстерня ремонту інтер'єрів МЕТЕР вже багато років спеціалізується на розробці сучасних дизайн-проектів і може втілити в життя практично будь-яке дизайнерське рішення.

Замовляючи дизайн квартири в ЖК «Ярославів Град» класу «Ексклюзивний», ви отримуєте:

  • візуалізацію інтер'єру;
  • повний набір робочих креслень;
  • унікальний інтер'єр з такими елементами, як ніші, водоспади, французькі вікна, арки, колони.

У роботі можуть бути використані цінні породи деревини, натуральний камінь, предмети ручної роботи. Дизайн в ЖК «Ярославів Град» передбачає створення вишуканого, благородного інтер'єру.


Елітний дизайн-проект квартири в ЖК «Ярославів Град» можна й зовсім отримати з 50% знижкою, якщо продовжити співпрацю з компанією МЕТЕР і замовити повний комплекс ремонтних робіт. Крім очевидної вигоди ви будете впевнені в тому, що інтер'єр втілиться в реальність аж до найменших дрібниці.

3. Елітний ремонт в ЖК «Ярославів Град»

Мало розробити розкішний дизайн, потрібно ще його правильно та якісно втілити в життя. Майстри компанії МЕТЕР вміють працювати з дорогими та натуральними оздоблювальними матеріалами.

Ремонтуючи квартири в ЖК «Ярославів Град», ми скрупульозно фіксуємо всі етапи й представляємо звіти стосовно виконаних робіт та використаних будматеріалів. По закінченню видаються гарантії, згідно з якими майстерня зобов'язується виправити виниклі складнощі власним коштом.

Точна вартість ремонту квартири в ЖК «Ярославів Град» буде відома вже після складання проекту.

Дизайн можна, як принести свій, так і замовити у нас. В останньому випадку ремонт квартири в житловому комплексі «Ярославів Град» обійдеться значно дешевше.

Ремонт у квартирі ЖК «Ярославів Град» від МЕТЕР – це престижно, унікально та розкішно.


Ремонт в новобудовах від компанії «Метер»

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]