Вдало зробити ремонт – це ціле мистецтво, яке охоплює ретельний аналіз ринку, знання азів ремонтних робіт і певну частку везіння. Приступаючи до ремонту квартири в ЖК «Great» потрібно бути у всеозброєнні. Комплекс цікавий доступною вартістю житла. Проект передбачає 13 будинків висотою в 26 поверхів.

Зміст:
1. ЖК «Great» – будинок на березі річки
2. Вибір підрядника
3. Ремонт у квартирі ЖК «Great» від МЕТЕР

1. ЖК «Great» – будинок на березі річки

Уявіть, як добре сидіти на власному балконі й спостерігати, як по річці пропливають яхти та кораблі. Мешканці даного комплексу мають цілком реальну можливість милуватися річковою гладдю цілодобово.

Проект зводиться на першій лінії Дніпра. Архітектори подбали про те, щоб практично кожне житло мало прекрасний вид з вікна. Крім мальовничих околиць цьому сприяє і панорамне скління.

Для жителів будинків першої лінії передбачені відкриті тераси. Між будинками буде прекрасний ландшафтний дизайн з підсвіченими прогулянковими алеями, дитяче містечко та зони відпочинку з критими навісами.

Дуже зручно, що все необхідне поруч: в 5-ти хвилинах ходьби супермаркет «Новус», ще ближче «Сільпо» та «Білла». Практично все, що потрібно для життя сучасній людині можна придбати в гіпермаркеті «Metro Cash & Carry».

Придивляючись до ЖК «Great» зверніть увагу на:

 • оригінальні планування й двоповерхові квартири;
 • наявність пляжу, яхт-клубу;
 • розміщення на першій лінії Дніпра;
 • підземний і наземний паркінг з зарядками для електромобілів;
 • торгово-офісний комплекс, розташований на території.

Крім власного дитячого садочка забудовник планує відкрити початкову школу для дітей від 6 до 10 років. Займатися спортом можна буде на власному міні-стадіоні, тренажерах просто неба та спортивних майданчиках. А в 5-ти хвилинах їзди є басейн і легкоатлетичний манеж.

2. Вибір підрядника

Те, наскільки вдало буде зроблений ремонт в ЖК «Great» безпосередньо залежить від підрядника. Обираючи компанію для дизайну квартири в ЖК «Great» і ремонту житла, зверніть увагу на наступне:

 • Склад будівельної бригади. Поцікавтеся кваліфікацією майстрів, наявністю необхідних вам фахівців, їх досвідом. Майстерня ремонту інтер'єрів МЕТЕР має свій укомплектований штаб, який включає плиточників, малярів, електриків, сантехніків, мулярів та ін.
 • Портфоліо. Ознайомтеся з прикладами виконаних робіт або відвідайте відремонтовані об'єкти.
 • Необхідні документи. Простежте за тим, щоб обрана вами компанія мала ліцензії та всі необхідні документи на проведення ремонту квартир в ЖК «Great».

Дизайн в ЖК «Great» від МЕТЕР доступний в 3 варіантах: «Типовий», «Престижний» та «Ексклюзивний». Всі вони відрізняються за ціною та кількістю наданих послуг.

Дизайн-проект квартири в ЖК «Great» можна отримати в подарунок, якщо замовити ремонт у нас же.

3. Ремонт у квартирі ЖК «Great» від МЕТЕР

На відміну від більшості компаній одноденок Майстерня ремонту інтер'єрів має:

 • Величезний досвід роботи. Нас знають на будівельному ринку вже багато років.
 • Гарантії. В процесі роботи укладається договір, в якому на законодавчому рівні прописані всі гарантійні зобов'язання.
 • Офіційний сайт. Перш ніж замовити ремонт квартири в житловому комплексі «Great», ви можете подивитися вже реалізовані проекти.
 • Акції, знижки. Організація надає знижки на закупівлю оздоблювальних і чорнових будматеріалів, обсяг виконаних робіт, дизайн-проект.

Вдало виконаний ремонт – це реальність, яка знаходиться від вас на відстані телефонного дзвінка.


Ремонт в новобудовах від компанії «Метер»

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]