ЖК «Бережанський» – це великий комплекс комфорт-класу, що складається з 7-ми будинків різної поверховості. На продаж виставлено 1500 квартир і 250 місць в підземному паркінгу. Будівля знаходиться на вул. Бережанська, 15, що в Оболонському районі Києва.

Зміст:
1. Особливості новобудови
2. Дизайн в ЖК «Бережанський»
3. Ремонт за 2 місяці

1. Особливості новобудови

Комплекс названий на честь Бережанської вулиці й знаходиться на Мінському масиві. На даху облаштована власна котельня, а транспортне питання вирішене за допомогою 150 прибудинкових паркомісць.

Щасливі новосели відзначають, що крім розвиненої інфраструктури, прекрасного будинку та дивовижної природи їх радують:

  • Утеплені фасади. Стіни з екологічно чистої червоної цегли обшиті мінватою. В зимові холодні вечори в таких квартирах особливо тепло та затишно.
  • Власна котельня. Завдяки їй мешканці будуть забезпечені гарячою водою та вчасно розпочатим опалювальним сезоном.
  • Лічильник на тепло. Він дозволяє істотно економити на опаленні та встановлювати комфортну для вас температуру.
  • Інфраструктура: дитячий сад, велодоріжки, магазини, зони відпочинку, паркінг.

Ремонт квартир у ЖК «Бережанський» виконують самі інвестори на власний смак.

2. Дизайн в ЖК «Бережанський»

Розробка дизайну в Майстерні ремонту інтер'єрів МЕТЕР починається з невеликої консультації, в ході якої з'ясовуються ваші побажання, характер, уподобання. Все це дає можливість створити унікальне приміщення, яке відповідає вашим потребам.

У складному проекті може бути залучено кілька фахівців, що дає можливість комплексно підходити до вирішення технічних і творчих завдань. Ви можете бути впевнені в тому, що замовивши дизайн квартири в ЖК «Бережанський» будете довгі роки насолоджуватися будинком вашої мрії.


Майстерня ремонту інтер'єрів МЕТЕР пропонує своїм клієнтам 3 варіанти дизайну:

1. Типовий. Це самий бюджетний варіант і прекрасно підійде, якщо ви хочете заощадити, але при цьому отримати повний набір робочих креслень.

2. Престижний. Являє золоту середину між ціною та обсягом наданих послуг. Крім креслень запропонований варіант включає візуалізацію в 3D Max.

3. Ексклюзивний. Являє собою вершину дизайнерської майстерності та може втілити в життя проект будь-якої складності.

Якщо ви сумніваєтеся, який дизайн-проект квартири в ЖК «Бережанський» обрати, то проконсультуйтеся з нашими фахівцями, й вони підберуть найоптимальніший варіант.

3. Ремонт за 2 місяці

Майстерня ремонту інтер'єрів МЕТЕР піклується про комфорт своїх клієнтів. З нами ремонт квартири в ЖК «Бережанський» ви отримаєте в максимально короткі терміни та за доступними цінами.

Про високий професіоналізм та надійність за нас говорять відгуки вдячних клієнтів. До ваших послуг як легкий косметичний ремонт в ЖК «Бережанський», так і масштабні капітальні роботи.

Оскільки при будівництві використовуються тільки безпечні, перевірені матеріали, то ви можете бути впевнені, що прекрасний результат збережеться надовго.

Компанія славиться своєю оперативністю: ремонт в невеликій однокімнатній смарт квартирі виконується за 2 місяці.

Серед наших переваг: поетапна оплата робіт, додаткові знижки, гарантії, прозорий кошторис, колосальний досвід і оформлення офіційного договору.

Ремонт у квартирі ЖК «Бережанський» від МЕТЕР – це швидкість, надійність і престиж.


Ремонт в новобудовах від компанії «Метер»

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]