Коли радість від бажаної покупки розсіюється, то на зміну їй приходять думки: «А що ж далі?».

В один момент перед щасливими новоселами встає цілий ряд проблем: робити ремонт самостійно або ж звернутися до будівельно-ремонтної компанії? Де знайти час для ремонту? Як вибрати надійного майстра? Що робити з дизайном, закупівлями та іншими клопотами?


Зміст:
Крок 1. Аналіз ринку
Крок 2. Розробка дизайну
Крок 3. Замовлення ремонту

Крок 1. Аналіз ринку

Інтернет рясніє пропозиціями щодо дизайну та ремонту, тому варто дуже прискіпливо підбирати компанію. При виборі підрядника слід особливу увагу звертати на:

  • Репутацію. Про хороших майстрів ходять легенди, інформацію про них дбайливо передають із рук в руки.
  • Досвід роботи. Чим довше компанія на ринку, тим надійніша співпраця з нею. Досвідчені організації за багато років роботи постали практично перед усіма труднощами й мають різні варіанти рішення.
  • Портфоліо. Це той випадок, коли один малюнок вартий тисячі слів. Портфоліо дозволить визначити рівень виконавця, майстерність і стилістичну спрямованість.

Однією з таких компаній, яка відповідає всім перерахованим вимогам, є Майстерня ремонту інтер'єрів МЕТЕР.

Крок 2. Розробка дизайну


На ринку існує неписане правило: найчастіше під дизайн відводиться 10% від вартості всього ремонту. Це вельми приблизна сума, оскільки кожна компанія має свою цінову політику. Наприклад, дизайн квартири в ЖК «Svitlo Park» від МЕТЕР представлений в 3-х варіантах: «Типовий», «Престижний» та «Ексклюзивний». Кожен з них відрізняється обсягом наданих послуг і вартістю.

«Типовий» дизайн-проект квартири в ЖК «Svitlo Park» площею 30 квадратних метрів обійдеться всього лише в 5100 грн.

Найпопулярнішим є дизайн в ЖК «Svitlo Park» класу «Престижний». Він включає повний комплекс послуг (робочі креслення, візуалізацію в 3D Max) за доступною вартістю.

У штаті організації є кілька дизайнерів, а це значить, що ви зможете підібрати фахівця, який буде розуміти вас з півслова. В даній сфері дуже важливо відчувати клієнта, його настрій, характер.

Крок 3. Замовлення ремонту

Після того як повний пакет дизайну інтер'єру у вас на руках можна приступати до наступного етапу – ремонту в ЖК «Svitlo Park». При замовленні послуг у компанії МЕТЕР ви отримуєте величезну кількість вигод:

  • Безкоштовний виїзд на об'єкт. Майстер абсолютно безкоштовно в зручний для вас час приїде додому, зніме виміри, погодить перелік робіт і надасть невелику консультацію.
  • Безкоштовний дизайн-проект. Замовивши ремонт квартири в ЖК «Svitlo Park» – дизайн проект «Типовий» ви отримуєте в подарунок.
  • Доступні ціни на будматеріали. Організація співпрацює з оптовими постачальниками й може закуповувати продукцію за ціною нижче ринкової. В кінцевому підсумку покупки вам обійдуться дешевше, ніж, якби ви робили ремонт самі.
  • Відмінна якість. Ремонт квартир в ЖК «Svitlo Park» буде радувати вас довгі роки відмінною якістю, стилем і унікальністю.

Завдяки нам ви отримуєте прекрасну можливість оновити своє житло за доступною ціною та в максимально короткі терміни.

Ремонт у квартирі ЖК «Svitlo Park» від МЕТЕР – це мрія, втілена в реальність!


Ремонт в новобудовах від компанії «Метер»

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]