ЖК «Happy House» створений для сімей з дітьми. Територія закрита від автомобілів, має безпечний дитячий майданчик. Проект передбачає власний дитячий садочок, гірки, гойдалки, сімейне кафе, Центр дитячого розвитку та клуб для мам.

Дуже зручно, що на дитячих зонах встановлені відеокамери, до яких можна під᾿єднатися через додаток на смартфоні. Таким чином, батьки можуть спостерігати за своїми дітьми, навіть перебуваючи у квартирі або на роботі.

Ростити дітей тут суцільне задоволення!

Зміст:
1. ЖК «Happy House» справжнє сімейне щастя
2. План дій для новоселів
3. Де замовити ремонт в ЖК «Happy House»?

1. ЖК «Happy House» справжнє сімейне щастя

Комплекс складається з одного 4-х секційного будинку. Під будівлею розташувався паркінг на 70 паркомісць. Квартир не так вже й багато – всього 300, так що проживання тут буде дійсно комфортним. Станція метро «Берестейська» практично поруч – в 9 хвилинах ходьби.

Дві хвилини потрібно, щоб дійти до зупинки громадського транспорту. Практично під боком такі супермаркети, як «Фуршет», «Фора», «Сільпо», «Еко-маркет», «Варус». На маршрутному таксі можна під'їхати до торгового центру «Космополіт» з льодовою ареною, кінотеатром, бутиками, квест-кімнатами.

Радує, що в окрузі працюють цілих 5 шкіл. Для прогулянок прекрасно підійде Сирецький парк і Київський зоопарк. А також парк Нивки з озерами, зеленими галявинами й зручними доріжками.

Система «Розумний будинок» дозволяє швидко зняти показання лічильників, викликати ремонтну бригаду, вмикати та вимикати освітлення, опалення, акустичну систему, відеоспостереження.

2. План дій для новоселів

Після того як радість від покупки вщухла, приходить здорове питання: а що ж далі? В'їжджати в таку квартиру неможна, адже, як правило, житло здається стані «після будівельників». З чого ж почати?

Насамперед слід замовити дизайн-проект квартири в ЖК «Happy House». Це необхідно щоб:

  • продумати все до дрібниць і створити житло своєї мрії;
  • знизити витрати по переробленню й закупівлі зайвих будматеріалів;
  • розрахувати вартість майбутнього ремонту разом з роботою, меблями, аксесуарами.

Дизайн квартири в ЖК «Happy House» дозволяє ще задовго до закінчення ремонту побачити, як буде виглядати кінцевий результат.


Замовити якісний дизайн в ЖК «Happy House» можна в Майстерні ремонту інтер'єрів МЕТЕР. Компанія вже багато років створює для киян барвисті інтер'єри під різний бюджет. Це може бути як економ варіант, так і дорогий ексклюзивний проект.

Найбільш оптимальним є пакет «Престижний». Він включає як візуалізацію, так і всі необхідні креслярські документи.

3. Де замовити ремонт в ЖК «Happy House»?

Зручно, що МЕТЕР здійснює комплексний ремонт квартири в ЖК «Happy House», в який входить:

  • зняття вимірів з об'єкта, складання кошторису, планування графіка;
  • проведення консультацій і підписання договору;
  • оформлення відповідних дозволів при переплануванні;
  • виконання безпосередньо ремонту квартири в ЖК «Happy House», а саме: демонтаж, зведення стін, заливання стяжки, заміну вікон, дверей, батарей та ін.;
  • надання гарантії.

З нами ремонт квартири в житловому комплексі «Happy House» пройде легко, без будь-яких неприємних інцидентів. Ви зможете стежити за перебігом робіт особисто, відвідуючи об'єкт або отримуючи щотижневий звіт про виконану роботу.

Ремонт у квартирі ЖК «Happy House» від МЕТЕР – це щастя та радість від того, як ваші мрії на очах втілюються в життя.


Ремонт в новобудовах від компанії «Метер»

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]