Декоративна штукатурка графіто для обробки стін та стель

Майстерня ремонту «Метер-СВ» пропонує нову послугу в Україні - обробка поверхонь покриттям графито.

Цей матеріал вже встиг зарекомендувати себе спочатку в США, потім у Європі і ось він тріумфально увійшов в нашу країну. Використовується графито в інтер'єрах і екстер'єрах, для внутрішньої обробки і обробки фасадів. Покриття являє собою спеціальний цементний розчин, який наноситься на поверхню для додання їй 3-мірного виду.

Переваги декоративної штукатурки графито


1. Красиво. Оздоблення графито імітує натуральний камінь і ефектно виглядає у вигляді оздоблення вікон і кутів. Матеріал не утворює стиків і швів.
2. Не горить. На відміну від таких видів обробки, як дерев'яний і пластиковий сайдинг, графито абсолютно огнеупорен, а при пожежі не виділяє шкідливих речовин.
3. Підходить для будь-якої поверхні. Графито легко наноситься і відмінно тримається практично на будь-якій поверхні: на цементній стяжці, на дереві, на камені, на пінобетон, на цеглі, на газобетоні, на гіпсокартоні та на конструкціях з ДСП.
4. Екологічно. Декоративна штукатурка графито виконується з натуральних і нешкідливих компонентів.
5. Дешево. Даний матеріал виходить вигідніше не тільки натурального каменю, а й навіть дешевше, ніж штучний облицювальний камінь. Але, незважаючи на дешевизну, виглядає така обробка цілком гідно.
6. Якість. Будівельний матеріал виробляється за сучасною технологією з використанням високоякісного обладнання. Один з виробників, зареєстрована торгова марка «Графито Кантрі».
7. Різноманітно. Система графито дозволяє додати поверхні практично будь-який колір і форму. Цього не можна домогтися, використовуючи звичайний камінь або цегла. Дана штукатурка може створити ілюзію будь-якого вподобаного матеріалу - керамограніта, облицювального і силікатної цегли, кори дерева, кахельної плитки, структурної штукатурки, ламінатної дошки, текстури натурального або штучного каменю. Саму поверхню можна зробити як матовою, так і глянсовою.

Штукатурка графито відмінно імітує натуральний камінь або цегляну кладку. Тепер немає необхідності шукати різні види каменів, підбирати їх за розміром і колірній палітрі, замовляти зістарені балки. Адже є графито, яке зможе відтворити будь-яку фактуру і самий хитромудрий відтінок. Необхідний малюнок можна отримати значно швидше і дешевше. Графито такий же міцний матеріал, як і штучний камінь.

Інтіресний приклад застосування графито

Технологія нанесення графито

1. На обрану поверхню шаром в 2-5 см наноситься розчин графито. Примітно, що поверхня не вимагає додаткових підготовчих робіт. Досить просто прибрати відстала штукатурку, стару фарбу, бруд і пил. Немає необхідності вирівнювати або штукатурити площину. Єдине, потрібно стежити, щоб розчин був нанесений рівним шаром. Можна навіть скористатися маяками для більшої надійності.

2. За допомогою силіконових форм на поверхні з'являється рельєф. Поліуретанові форми щільно притискаються до скульптурної масі і утворюють малюнок.

3. Штукатурці дають час охолонути, а потім приступають до фарбування. Використання півтонів дозволяє створити ілюзію натурального каменю.

Графито не вимагає спеціального догляду: сам матеріал стійкий до погодних явищ і механічних пошкоджень. А фарби довго не вигоряють на сонці, не стираються і не змиваються. З часом поверхню можна перефарбувати і графито заграє новими фарбами.

З графито відкривається широкий спектр можливостей обробки свого будинку. Адже цим матеріалом можна швидко і недорого оформити цоколь, фасад, або внутрішні приміщення. Багато власників створюють цілісний ансамбль і замовляють обробку графито не тільки для будинку, але і для садових доріжок, забору, тротуару. Гармонійне поєднання довго буде радувати око, а міцне покриття захищати стіни будинку і споруд від негативного впливу навколишнього середовища.

Приклади застосування "Графито"

Поради щодо догляду за графітовою обробкою та покриттями

Для початку, важливо розуміти, що графітові оздоблення та покриття вимагають дбайливого відношення. Вони не повинні піддаватися механічним впливам, таким як удари, подряпини або тертя, оскільки це може пошкодити покриття та порушити його цілісність.

Також, графітові обробки та покриття необхідно регулярно чистити та видаляти пил. Для цього можна використовувати м'яку щітку або суху ганчірку. Якщо поверхня графітового оздоблення або покриття забруднилася, її можна очистити за допомогою вологої ганчірки, попередньо змоченої у воді. При цьому необхідно уникати використання агресивних миючих засобів та щіток із жорсткими ворсами, щоб не пошкодити поверхню.

Ще однією порадою щодо догляду за графітовою обробкою та покриттями є регулярна перевірка їх цєлосності. Якщо на поверхні з'явилися тріщини, відколи або інші пошкодження, необхідно якнайшвидше їх виправити. Для цього можна звернутися до професіоналів, які займаються ремонтом та обслуговуванням графітових оздоблень та покриттів.

Також варто враховувати, що графітові обробки та покриття можуть втратити свій зовнішній вигляд та ефект, якщо на них потрапить велика кількість води чи інших рідин. Тому необхідно уникати контакту з водою і стежити, щоб на поверхню не потрапляли різні рідини.