ЖК «Арт Хол» являє собою клубний будинок по вул. Бульварно-Кудрявській (Воровського), 21, висотою 24 поверхи. Нині будівля зведена та введена в експлуатацію.


Зміст:
1. Технічна характеристика комплексу
2. Вартість ремонту квартири від МЕТЕР
3. У скільки обійдеться дизайн квартири в ЖК «Арт Хол»?

1. Технічна характеристика комплексу

При будівництві елітного будинку були використані екологічно нешкідливі будматеріали найвищого рівня. Щоб домогтися такого прекрасного результату забудовники вдалися до використання інноваційних технологій і випробуваних десятиліттями методів будівництва.

Керамогранітний фасад надає комплексу додаткову розкіш і стиль. Завдяки армованому бетону будинок вийшов міцним, а внаслідок обробки мінеральною ватою ще й теплим. Лоджії мають скляні огорожі, квартири – панорамне оформлення вікон. Завершує картину оригінальне освітлення фасаду.

Всі документи в порядку, є: папери на земельний наділ, дозвіл на будівництво та ліцензія генпідрядника ПрАТ «Аеробуд».

Квартири здаються в стані з чорновою обробкою, а тому перше питання, яке постає перед щасливими новоселами це: «В скільки обійдеться ремонт в ЖК «Арт Хол»?

2. Вартість ремонту квартири від МЕТЕР


Вартість ремонту залежить від безлічі параметрів, тому давайте рахувати разом:

1. Клас ремонту. Ремонт в квартирі ЖК «Арт Хол» від МЕТЕР передбачає 4 класи: «Стандартний», «Косметичний», «Люкс» та «Преміум». Вони між собою відрізняються обсягом наданих послуг і вартістю за квадратний метр. Найдоступніший – «Косметичний» ремонт з ціною від 1300 грн. за метр квадратний. Таким чином, повний ремонт всієї квартири площею в 30 квадратних метрів обійдеться всього лише 39 000 грн.

2. Обсяг робіт. Цілком очевидно, що для того, щоб зробити ремонт квартири в ЖК «Арт Хол» на значній площі буде потрібно більше фінансових витрат.

3. Особливості житла. Якщо ваше приміщення має які-небудь особливості, наприклад, облаштування гардеробу або перетворення лоджії в житлову кімнату, то найрозумніше скористатися калькулятором ремонту від МЕТЕР.

Ця програма здатна розрахувати більш точну вартість. Все що вам потрібно – це ввести площу підлоги, довжину, ширину та висоту приміщення. Калькулятор дозволяє скласти кошторис відразу для 4-х варіантів ремонту.

3. У скільки обійдеться дизайн квартири в ЖК «Арт Хол»?

Майстерня ремонту інтер'єрів піклується про своїх клієнтів і приготувала їм спеціальні подарунки: при замовленні ремонту під ключ дизайн квартири в ЖК «Арт Хол» класу «Типовий» йде в подарунок.

У його склад входить повний набір робочих креслень, в якому чітко прописаний підбір оздоблювального матеріалу, декор, розведення електропроводки, розставлення меблів, схематичне розміщення сантехніки, телефону, телебачення та побутової техніки.

Та це ще не все: при замовленні повного комплексу послуг і дизайн-проекту квартири в ЖК «Арт Хол» класу «Престижний» безкоштовно надається пакет креслень.

Ремонт квартир в ЖК «Арт Хол» від компанії МЕТЕР – це одна з найкращих пропозицій по співвідношенню ціни та якості.


Ремонт в новобудовах від компанії «Метер»

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]