ЖК «PODIL PLAZA & RESIDENCE» являє собою будинок бізнес-класу, що складається з 4-х секцій в 23-24 поверхи. Новобудова знаходиться на вулиці Глибочицька, 73-77 в престижному Шевченківському районі Києва.

Зміст:
1. Переваги ЖК «PODIL PLAZA & RESIDENCE»
2. Навіщо потрібен дизайн-проект?
3. Якщо робити ремонт – то тільки з МЕТЕР

1. Переваги ЖК «PODIL PLAZA & RESIDENCE»

Комплекс гармонійно поєднує в собі:

  • бутики взуття, одягу, косметики, аксесуарів, а також цілий ряд елітних магазинів;
  • кафе, ресторани та безліч торгово-офісних відділів;
  • СПА, фітнес-клуб і басейн;
  • бізнес-центр;
  • висококласні квартири з панорамним видом на Поділ;
  • багаторівневий паркінг.

До послуг жителів прекрасний квітучий парк з доріжками для прогулянок, клумбами та зонами відпочинку. На території комплексу є навіть власна церква.

У проекті реалізовані свіжі архітектурні та дизайнерські рішення, використані новітні технологічні розробки. До станції «Контрактова Площа» 11 хвилин ходьби, а до зеленої гілки метро (станції «Лук'янівської») 15 хвилин їзди на маршрутному таксі.

2. Навіщо потрібен дизайн-проект?

Будь-який ремонт починається з ескізу, а ремонт в ЖК «PODIL PLAZA & RESIDENCE» з професійного дизайн-проекту. Адже це:

1. Зручно. На етапі розробки продумується кожна дрібниця: від розміщення розеток до кута падіння світла. Повною мірою відчути комфортність проекту ви зможете тільки після закінчення робіт, це буде простежуватися в усьому: вдалому зонуванні, ідеальному підборі відтінків, розташуванню кімнат і освітленні.

2. Практично. Готовий дизайн квартири в ЖК «PODIL PLAZA & RESIDENCE» допоможе розрахувати точну вартість, кількість необхідних будматеріалів і, немов зазирнувши в майбутнє, побачити яскраву 3D візуалізацію.

3. Економно. На етапі розробки можна без втрат для бюджету міняти меблі, декор, шпалери та штори до тих пір, поки дизайн в ЖК «PODIL PLAZA & RESIDENCE» не влаштовуватиме вас на 100%.

4. Цікаво. Процес створення власного унікального простору схожий на захопливу гру. Це прекрасна можливість проявити себе.


Багато хто помилково вважає, що дизайн-проект квартири в ЖК «PODIL PLAZA & RESIDENCE» коштує нечуваних грошей. Однак з Майстернею ремонту інтер'єрів МЕТЕР дизайн може дістатися вам і зовсім безкоштовно. Все що потрібно – зв'язатися з менеджером і дізнатися детальні умови акції.

3. Якщо робити ремонт – то тільки з МЕТЕР

Майстерня ремонту інтер'єрів МЕТЕР має цілий ряд переваг:

1. Висококласні майстри. В процесі роботи ми дотримуємося таких міжнародних стандартів якості, як ISO, EN, DIN.

2. Гарантія. Зобов'язання на ремонт квартир в ЖК «PODIL PLAZA & RESIDENCE» прописані в договорі, а це значить, що ми на юридичному рівні гарантуємо відремонтувати неполадки власним коштом.

3. Прозорість розрахунків. Всі ціни вказані на сайті, так що кошторис за ремонт квартири в ЖК «PODIL PLAZA & RESIDENCE» не стане для вас несподіванкою.

4. Робота під ключ. Організація виконує повний комплекс послуг: розробка дизайн-проекту, закупівля будматеріалів, демонтаж, вивіз сміття, ремонтні роботи та доставка меблів.

Крім цього: зручний спосіб розрахунку, великі знижки, максимально короткі терміни ремонту, безкоштовний виїзд дизайнера. Якість нашого ремонту не залежить від бюджету проекту. Всі роботи перевіряються за єдиними стандартами.

Ремонт у квартирі ЖК «PODIL PLAZA & RESIDENCE» від МЕТЕР – це просто, вигідно та зручно.


Ремонт в новобудовах від компанії «Метер»

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]