Якщо ви вирішили інвестувати в ЖК «Лісова казка», то прийміть наші вітання – ви зробили правильний вибір. Цей прекрасний новобуд економ класу складається з 15-ти десятиповерхових будинків. Будівля зводиться по вулиці Радистів, 32, що в Деснянському районі столиці. Нині 9 будинків вже побудовано та введено в експлуатацію.

Зміст:
1. ЖК «Лісова казка»: природа, ліс і екологія
2. Наявність ліцензії – гарантія успішного співробітництва
3. Ремонт у квартирі ЖК «Лісова казка» від МЕТЕР

1. ЖК «Лісова казка»: природа, ліс і екологія

Сусідство з великим масивом соснового лісу має свої переваги: прогулянки, збір грибів та ягід, пікніки, катання на велосипедах. Інвесторам не варто переживати, що вони будуть відрізані від міста: прямо біля новобудови зупиняється автобус, на якому за 15 хвилин можна доїхати до станції метро «Лісова».

Попри те, що комплекс знаходиться практично в лісі, поряд свої двері відкрив дитячий садочок, школа, магазини. В пішій доступності аптека, ринок, салони краси.

Серед переваг мешканці виділяють наступні: розташування на лоні природи, індивідуальне опалення, панорамні вікна, квартири з терасами. Також заслуговує на увагу якість будівництва, територія, що охороняється, гарна екологія та надійність забудовника.

Вікна засклені енергоощадними пакетами, завдяки чому кімнати стають візуально більш просторими, а сонячне світло безперешкодно проникає в житло.

ЖК «Лісова казка» приваблює інвесторів:

  • доступною вартістю житла;
  • різноманіттям планувань;
  • дивовижними панорамними краєвидами.

Купуючи тут житло, ви одночасно робите вигідне фінансове вкладення та знайдете тиху гавань для сімейного щастя.

2. Наявність ліцензії – гарантія успішного співробітництва

Майстерня ремонту інтер'єрів МЕТЕР надає ліцензовані послуги стосовно дизайну квартири в ЖК «Лісова казка» та ремонту. Це має цілий ряд переваг:

  • кожен клієнт отримує гарантії закріплені законодавством;
  • компанія несе повну відповідальність за виконання дизайну в ЖК «Лісова казка»;
  • має дозвільні документи на виконувані процеси та методи в архітектурно-будівельній сфері;
  • все це підвищує відповідальність з боку виконавця й захищає замовника.

Довірте дизайн-проект квартири в ЖК «Лісова казка» справжнім професіоналам.

3. Ремонт у квартирі ЖК «Лісова казка» від МЕТЕР

МЕТЕР пропонує ремонт квартир в ЖК «Лісова казка» під будь-який бюджет. Зокрема доступні такі варіанти:

1. «Косметичний». Його вартість демократична й стартує від 1300 грн/кв.м. Проект передбачає заміну шпалер, підлогового покриття, фарбування стель, заміну вимикачів і розеток.


2. «Стандартний». Його ціна цілком доступна й починається від 2000 грн/кв.м. Крім перерахованих вище робіт у вартість входить: штукатурка, розведення електропроводки, заклад сантехнічних труб, стяжка підлоги, укладання керамічної плитки.

3. «Преміум». Пакет передбачений для новобудов і відмінно підходить для ремонту квартири в ЖК «Лісова казка».

4. «Люкс». Ремонт в ЖК «Лісова казка» даного класу відрізняється від вищеназваних робіт складністю поставлених завдань і може бути виконаний як на вторинному ринку, так і в новобудовах.

Виберіть, який ремонт квартири в житловому комплексі «Лісова казка» вам підходить найбільше та зв'яжіться з нашим менеджером.


Ремонт в новобудовах від компанії «Метер»

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]