Замислившись про заміну дерев'яної підлоги, слід враховувати, що ремонт потрібно проводити з особливою ретельністю. До того ж це прекрасна можливість утеплити свій будинок зсередини.

Зміст:
1. З чого почати ремонт дерев'яної підлоги?
2. Монтаж підлоги
3. Ремонт дерев'яної підлоги в Києві від компанії МЕТЕР

1. З чого почати ремонт дерев'яної підлоги?

Всі роботи з підлогою починаються з демонтажу, а саме з видалення ламінату, лінолеуму або старого паркету. Найбільш популярними є дерев'яні підлоги по лагах – потужним дерев'яним брусам, які поміщаються на основне перекриття.

Дерев'яні підлоги по балках в порівнянні із залізобетонними конструкціями відрізняються простотою зведення та доступною ціною. До того ж дерево значно легше бетону або металу, що допомагає зменшити загальну вагу будинку, навантаження на перекриття й фундамент.

Для роботи потрібні:

  • дошки для підлоги;
  • дерев'яні бруси;
  • термоізоляція;
  • фанера;
  • хімічні пропитки;
  • монтажна піна та саморізи.

Якщо стара підлога знаходиться в задовільному стані, то зведення нової можна здійснювати безпосередньо на наявну основу.

2. Монтаж підлоги

1. Просочіть бруси антисептиком і розкладіть їх на певній дистанції один від одного. Відстань між брусами становить від 850 мм до 1 метра.

2. Між лагами укладіть утеплювач. Це може бути пеноизол, пінополістирол, ековата, мінеральна вата та ін.

3. За допомогою саморізів прикріпіть листи фанери до лагів. Слідкуйте, щоб між стиками не з'явились зазори. Особлива майстерність потрібна при закручуванні саморізів – головки не повинні бути видними. Між самими листами навпаки залишайте невеликі зазори щоб уникнути скрипу й тертя.

4. На фанерну підлогу укладають ламінат або паркетну дошку. Ламінат додаткової обробки не потребує, а ось паркетну дошку слід вирівняти за допомогою циклювальної машини.

5. Завершальний штрих – нанесення на покриття спеціального лаку для додання блиску та захисту від пошкоджень.

3. Ремонт дерев'яної підлоги в Києві від компанії МЕТЕР

Майстерня ремонту інтер'єрів спеціалізується на ремонті та укладанню підлогових покриттів, у тому числі й дерев'яних підлог. У нас ви можете замовити послуги з реставрації та монтажу підлоги, підібрати потрібний колір тонування та придбати якісну масивну дошку або паркет.

Переваги перепланування в квартирі

Переваги роботи з МЕТЕР:

1. Великий досвід. Відточений за роки роботи механізм співпраці дозволяє виконувати роботу на найвищому рівні. Серйозність наших тверджень підкріплюється гарантією на виконані роботи.

2. Широкий перелік послуг. А саме: лакування, ремонт, тонування, реставрація, циклювання, шліфування, укладання.

3. Прозора цінова політика. В розділі «Ціни» вказана вартість на всі види робіт по ремонту дерев'яної підлоги в квартирі. Таблиця настільки проста, що з легкістю можна самостійно розрахувати кошторис самим, помноживши площу кімнати на ціну за цей вид роботи.

4. Екологічно чисті матеріали. Всі використані матеріали є перевіреними та екологічно безпечними. Вони не містять шкідливих речовин, ацетону, розчинників.

Ремонт дерев'яної підлоги від МЕТЕР – це вигода, безпека, оперативність і професіоналізм.

 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]