Більшість людей для усамітнення з усієї квартири воліють ванну кімнату. Тут зручно під час прийняття водних процедур спокійно навести «порядок» в своїх думках. Однак досягти цього можна лише в комфортній і сприятливій обстановці. На жаль, далеко не у всіх власників квартир є досить просторе це специфічне приміщення. Тому кожен користувач намагається зробити практичний і красивий дизайн ванної. Але втілити це бажання в життя не завжди виходить. У цій ситуації можуть допомогти кілька рекомендацій.

Роль ванної кімнати

Практично в кожному окремому будинку або сучасній квартирі це приміщення зі специфічним функціоналом крім місця прийняття водно-гігієнічних процедур є своєрідним імпровізованим домашнім СПА-салоном. Адже тут можна не тільки розслабившись відпочити тілом і душею, а й спокійно займатися своєю зовнішністю. У зв'язку з цим більшість власників ванних кімнат намагаються зробити її як максимально комфортною, практичною, так і красивою, стильною. Тому інтер'єр цього приміщення прагнуть оформити не тільки з урахуванням персональних переваг його мешканців, а й в бажаному стилі.

Багато людей ще використовують ванну кімнату і в ролі пральні. Однак у всіх виходить крім пральної машини встановити і інші допоміжні предмети, такі як кошики для складування брудних речей та пристрої для їх сушки. А якщо простір приміщення дозволяє, то намагаються розмістити і прасувальну дошку з туалетним столиком.

Ключові нюанси оформлення ванної

Для грамотного облаштування даної кімнати бажано розробляти дизайнерський проект, наприклад, в компанії МЕТЕР. Так як цей процес кропіткий і відповідальний, то рекомендується залучати професіоналів. Адже в дизайн-проект потрібно продумати не тільки декоративні елементи інтер'єру, а й оптимальне розташування всіх комунікацій.

З огляду на це фахівці рекомендують дотримуватися певних актуальних тенденцій в сучасному будівництві. До них можна віднести:

  • відмінне освітлення, дозволяє зробити кімнату ергономічною і багатофункціональної;
  • грамотно продуману планування розташування сантехніки, декоративних елементів, що дає можливість ефективно заощаджувати простір і візуально його збільшення;
  • сантехнічні прилади повинні бути використовуватися не тільки за прямим призначенням, а й стати своєрідними родзинками інтер'єру, оригінально підкреслюючи ергономічність дизайну;
  • системи зберігання крім чіткості і простоти форм повинні мати мінімалістичний дизайн і максимальну практичність, в зв'язку з цим краще встановлювати відкриті стелажі і полички, що не утяжеляющие приміщення;
  • декоруючі складові інтер'єру бажано звести до мінімуму, проте в ролі прикрас можна використовувати функціональні предмети, необхідні при прийнятті санітарно-гігієнічних і водних процедур.

Оформити практичний і красивий дизайн ванної в Києві допоможуть кілька простих порад від кваліфікованих фахівців компанії МЕТЕР:

  • Перед створенням стильного і вишуканого інтер'єру, потрібно визначитися які функції буде здійснювати кімната. З огляду на це потрібно підбирати всі потрібні предмети і пристрої.
  • Вибираючи сантехніку, необхідно звертати увагу на розміри приміщення. Недоречною буде в маленькій кімнаті величезна ванна.
  • Розробляючи дизайн потрібно намагатися оптимальної комбінації комфорту та модних тенденцій як цієї кімнати, так і всього житла.
  • Спробувати домогтися максимально раціонального використання корисної площі приміщення. Для оформлення зони біля умивальника краще встановити компактну тумбу під раковиною, а над ним навісити дзеркальну шафку або дзеркало з поличкою. Однак вона не повинна бути більша за територію навколо ванни.

Пропонуємо професійно розроблений і здійснений дизайн ванної кімнати від компанії МЕТЕР.


1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]