Свою назву ЖК «Лук'янівський каскад» отримав завдяки особливій конструкції. Три секції мають різну висоту й утворюють своєрідний каскад. Завдяки цьому з'явилися дуже цікаві планування та незвичайний зовнішній вигляд самого будинку.

На особливу увагу заслуговує прибудинкова територія: щоб вмістити дитячий майданчик, спортивну зону, територію для відпочинку архітектори звели дерев'яний поміст з лавками. Це цікаве й креативне рішення.

Зміст:
1. Чим привабливий ЖК «Лук'янівський каскад»?
2. Сучасні тенденції дизайну в новобудовах
3. Скільки коштує косметичний ремонт?

1. Чим привабливий ЖК «Лук'янівський каскад»?

  1. 1. Безпека. Велика увага приділяється безпеці: територія цілодобово охороняється й оснащена системою відеоспостереження.
  2. 2. Панорамний вид. Всі квартири мають панорамні вікна, які надають родзинку інтер'єру, наповнюють кімнати природним світлом.
  3. 3. Прибудинкова територія. До послуг мешканців спортивне поле, зони відпочинку, тренажери, власний сад і дивовижний ландшафтний дизайн.
  4. 4. Підземний дворівневий паркінг. На стоянці можна як орендувати місце, так і викупити його в особисте користування.
  5. 5. Комфорт. Проектом передбачені комори, просторий хол, зручні пандуси, швидкісні ліфти, консьєрж.

Крім цього забудовник пропонує розстрочку без переплат на 5 років з початковим внеском в 30%. Розвинена інфраструктура Шевченківського мікрорайону створює всі умови для затишного проживання. В пішій доступності ТЦ «Променада», супермаркети «Фуршет», «Еко Маркет», «АТБ» і «Фора».

2. Сучасні тенденції дизайну в новобудовах

Сьогодні фахівці рекомендують оформляти дизайн в ЖК «Лук'янівський каскад» в стилі модерн або мінімалізм. Вони дозволяють створити функціональну й водночас привабливу атмосферу.

Модерн характеризується натуральними матеріалами, плавними лініями, приглушеними відтінками. В мінімалізмі багато простору, світла, присутні тільки необхідні меблі, а саме приміщення поділено на зони.

Однак щоб зробити модний дизайн квартири в ЖК «Лук'янівський каскад» вам не потрібно вивчати дизайнерське мистецтво, колористику, стилістику й комп'ютерні програми.


Майстерня ремонту інтер'єрів МЕТЕР пропонує якісні та доступні послуги зі створення сучасних інтер'єрів. За вашим бажанням дизайн-проект квартири в ЖК «Лук'янівський каскад» може бути виконаний в абсолютно будь-якому стилі: класика, хай-тек, лофт або функціоналізм.

3. Скільки коштує косметичний ремонт?

Щоб відповісти на це питання потрібно знати ключові параметри, а саме: довжину, ширину, висоту приміщення й площу підлоги. Самостійно розрахувати, в скільки обійдеться ремонт квартири в ЖК «Лук'янівський каскад» можна на офіційному сайті МЕТЕР в розділі «Калькулятор ремонту».

Але це тільки приблизна вартість ремонту квартир в ЖК «Лук'янівський каскад», оскільки невідомо: скільки буде вимикачів, розеток, точок освітлення, чи буде заведений кабель інтернету й телебачення, чи потрібна стяжка підлоги.

Косметичний ремонт у квартирі ЖК «Лук'янівський каскад» від МЕТЕР починається від 1300 грн/кв.м. Це приблизні усереднені дані, які дозволять уявити загальну картину.

За більш точною сумою рекомендуємо звернутися до нашого менеджера. Вивчивши ваш дизайн-проект, він скаже, який буде кошторис за ремонт в ЖК «Лук'янівський каскад».

Замовте у нас ремонт квартири в житловому комплексі «Лук'янівський каскад» і ви здивуєтеся, наскільки швидко мрії втілюються в реальність!


Ремонт в новобудовах від компанії «Метер»

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]