Щоб зробити своє житло більш комфортним і зручним багато хто вдається до перепланування. Цей крок дозволяє створити оригінальне та сучасне житло, яке не буде схоже ні на одну іншу типову квартиру.

Зміст:
1. Плюси перепланування
2. Мінуси перепланування
3. Перепланування квартири від МЕТЕР

1. Плюси перепланування

Наважуючись на перероблення, власник квартири отримує відразу кілька бонусів:

1. Функціональність.

Значно підвищується функціональність приміщення при об'єднанні кухні й житлової кімнати або при поєднанні ванної та туалету. Останній варіант вкрай поширений – він дозволяє вмістити всю необхідну сантехніку в обмежений простір. В такому оновленому приміщенні з легкістю поміщається пральна машина, унітаз, біде, умивальник, душова кабіна та полички.

2. Збільшення площі. Значно розширити корисну площу можна внаслідок знесення стіни між житловою кімнатою та лоджією. Досвідчений дизайнер може зробити так, щоб кімнати плавно перетікали одна в іншу. Також простору додає заміна дверей на великі отвори.

Переваги перепланування в квартирі

3. Створення унікального планування.

Про перепланування замислюються ті, хто хоче змінити розташування кімнат або їх кількість. Перепланування – прекрасна альтернатива обміну житла. Найчастіше типове планування не дозволяє створити ексклюзивний інтер'єр і тоді на допомогу приходить знесення стін і перегородок, перенесення дверей, зведення арок.

Це відкриває широкі можливості для втілення в реальність яскравих картинок з журналів.

2. Мінуси перепланування

У разі якщо перепланування в квартирі виконано без належних документів – це призведе до проблем при здійсненні операцій з нерухомістю: даруванні, продажу, успадкуванні.

Неграмотний ескіз може послужити джерелом розчарування. Іноді очікування не виправдовуються, бували випадки, коли на місці знесеної стіни мешканці вибудовували моноліт з шаф і саморобних перегородок. Дуже важливо заздалегідь розробити якісний проект і візуалізацію приміщення.

Перепланування квартири вимагає великих фінансових витрат на: складання проекту, узаконення документів, реалізацію ремонту та оформлення отриманого інтер'єру.

Сам процес тривалий та не позбавлений бюрократизму. Чимало часу піде на розробку проекту та збір документації. Ще близько місяця треба на розгляд заяви в місцевій раді. Там же потрібно отримати дозвіл на розробку проекту, а потім звернутися в ЖЕК.

Останній крок паперової тяганини – це узгодження перепланування житла з власниками сусідніх квартир.

3. Перепланування квартири від МЕТЕР

Перепланування квартири в Києві має масу підводних каменів і нюансів, а тому слід ретельно підбирати компанію, яка буде займатися реалізацією цього проекту. Така організація повинна мати в наявності необхідні ліцензії та сертифікати, а також великий досвід роботи.

Майстерня ремонту інтер'єрів МЕТЕР пропонує наступні послуги:

  • консультація;
  • вивчення плану житла та визначення опорних стін;
  • розробка проектної документації;
  • демонтаж стін;
  • зведення нових стін, перегородок;
  • виконання ремонту.

Пам'ятайте: самовільне перепланування заборонено законодавством і може мати для власника житла адміністративні наслідки.

Перепланування квартири від МЕТЕР – це безпечно, законно та якісно.

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]