ЖК «патріотика»

ЖК «патріотика»ЖК «патріотики» - це новий столичний масив, який височить на лівому березі Дніпра неподалік від станції метро «Осокорки». Житловий комплекс являє собою 33 будинки економ класу висотою в 20-26 поверхів.

При зведенні новобудови забудовник вирішив використовувати кілька технологій будівництва - панельну і монолітно-каркасну. Стіни вигнані з цегли і залізобетону. Всі будинки утеплені мінеральною ватою і підключені до центральної системи опалення. Є гостьовий паркінг. Новобуд планує вмістити 21 000 мешканців.

Особливості ЖК «патріотики»

Кожен житловий будинок має власне мальовниче назва: Диканька, Поділля, Буковина, Сорочинський, Галицький, Львівський, Черемош, Асканія, Ольвія. ЖК «патріотики» - це маленька Україна від Кримського узбережжя до лісів Чернігівщини, від карпатських гір до луганських степів. Комплекс символізує єдину і неподільну країну, єдність нації, честь і свободу.
Головну ідею підкреслює патріотичний дизайн - фасади будівель будуть прикрашені орнаментами з народної вишивки.
Забудовником виступає Банк «Аркада», який успішно реалізував такі проекти, як «Молодіжний квартал», «Гранд», «Стугна Хаус», «Касіопея».

Як тільки починається будівництво того чи іншого будинку з'являється можливість придбати житло. У відділі продажів вам покажуть планування квартир, ознайомлять з умовами угоди і дизайном фасадів, покажуть детальний план житлового комплексу ЖК «патріотики»
ЖК «патріотика»
Інфраструктура ЖК «патріотики»

На території комплексу знаходиться дитячий сад, який органічно вписується в загальну стилістику проекту.
Найближче добиратися до станції метро «Позняки» - вам буде потрібно всього 11 хвилин. До ст. метро «Осокорки» відповідно 16 хвилин неспішним кроком. А до ст. метро «Харківська» 20 хвилин їзди на громадському транспорті.

За невеликими щоденними покупками можна ходити в сусідній МК «Молодіжний квартал», який вже має розвинену інфраструктуру. Або ж до ст. метро «Позняки». За великими покупками має сенс відправитися в супермаркети «Billa», «Сільпо», «Novus», «АТБ» або «Метро».
З розвагами у ЖК «патріотики» теж все відмінно. До послуг мешканців такі ТРЦ, як «Піраміда», «Алладін» «Лабіринт» та інші.
Місцезнаходження досить вдале, адже поблизу є цілих 3 озера: Небреж, Мартиша і Тягло. На березі цих водойм можна засмагати, купатися, влаштовувати пікніки і рибалити.

Ремонт в новобудовах від компанії «Метер»

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]